Mój Pierwszy Obóz 2019

Lidzbark – sierpień

Wakacje zakończyliśmy ostatnim w tym roku obozem, czyli Moim Pierwszym Obozem, który został specjalnie przygotowany dla dzieci, które pierwszy raz jadą na obóz. Wyszło wspaniale! Wszyscy dali radę i byli wprost zachwyceni.

Obóz Lidzbark Duży 2019

Lidzbark – sierpień 2019

To była zabawa! Trzy profile: superowy, piłkarski i rowerowy i multum zabawy i niezapomnianych chwil radości! Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Obóz Piękna Góra 2019

Piękna Góra – lipiec 2019

To największy nasz obóz tego lata i aż sześć profili: superowy, piłkarskitaneczny, żeglarski, survivalowy i artystyczny. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Obóz Surfer 2019

Jastarnia – czerwiec/lipiec 2019

W tym roku postawiliśmy na to co najbardziej podobało się naszym obozowiczom, czyli windsurfing oraz pełno dodatkowych atrakcji: wodne atrakcje za motorówką (banan/wodne koło), szkolenie SUP, longboardy, waterpolo, shortboardy, szkolenie carver, trickboardy, skimboardy oraz MEGA SUP. Jak zwykle nie było czasu na nudę.

Ferie zimowe 2019

Ząb – styczeń/luty 2019

Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie, nocne zjazdy, snowtubing, skutery śnieżne, lodowy labirynt, wyścigi na sankach, łyżwy, kulig, wycieczka na Krupówki i wiele wiele innych. To był fantastyczny czas!

Mój Pierwszy Obóz 2018

Grupa młodych śmiałków wzięła udział w pierwszym w swoim życiu Obozie! Ale bez obaw! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy czuł się na wyjeździe dobrze, nawet pomimo rozłąki z najbliższymi. Misja zakończyła się powodzeniem! Możemy być dumni :)

Obóz Rodzinny 2018

Za nami kolejny udany obóz rodzinny! :) W 2018 roku ponownie zawitaliśmy do Pięknej Góry niedaleko Giżycka, aby w pełni korzystać z uroków mazur. Rodzicie mogli odpocząć, kiedy ich pociechy spędzały czas na zajęciach lub dołączyć do nich :) Dla najodważniejszych rodziców czekał pakiet sport, gdzie trener Filip zapewniał im moc atrakcji :) Najfajniejsze dla nas było to, że ekipa rodziców i dzieci tak bardzo się zgrała! Czuliśmy się jak jedna wielka paczka przyjaciół na wakacjach i o to właśnie chodzi!

Obóz Lidzbark 2018

Kolejny obóz w Lidzbarku zaliczamy do udanych! Nasze dzieciaki miały do wyboru jeden z czterech profili: piłkarski, tenisowy, artystyczny oraz superowy. Wszyscy jak jeden mąż wrócili zadowoleni! No i co możemy zrobić? Tak już jest na naszych obozach :)

Obóz Piękna Góra 2018

Obóz w Pięknej Górze to prawdziwa kopalnia atrakcji! W tym roku nasi obozowicze mieli aż cztery profile do wyboru: piłkarski, taneczny, żeglarski lub superowy.

Zabawy było co niemiara! Czasu na nudy o niestety nie mieliśmy :) Po westchnieniach podczas powrotu i zadowolonych buziach wnioskujemy, że wszystkim baaaardzo się podobało :)

Obóz Windsurfingowy Surfer 2018

W tym roku nie tylko humory ale również pogoda nam dopisała! Przez 10 dni trenowaliśmy windsurfing, kitesurfing, próbowaliśmy swoich sił w wakeboardingu, na supie oraz skimie. To były dobrze wykorzystane wakacje! Zapraszamy również za rok!

Ferie zimowe 2018

Ferie zimowe ze Smile-Swim to przede wszystkim nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Nie mogło zabraknąć też innych super rozrywek zimowych… sprawdźcie jakich :)

Obóz Piękna Góra 2017

Od 28 lipca do 7 sierpnia 2017 roku byliśmy na obozie w Pięknej Górze! Był to obóz o trzech profilach: piłkarskim, sportów wodnych oraz tanecznym (nowość)!

Obóz Lidzbark 2017

Od 14 do 24 lipca 2017 roku byliśmy na obozie w Lidzbarku! Obóz składał się aż z trzech profili: piłkarskiego, tenisowego (nowość), oraz sportowo-artystycznego. Jak było? Jak zwykle najlepiej!

Obóz rodzinny 2017

Od 2 do 9 lipca byliśmy na naszym pierwszym obozie rodzinnym! Ogólno-sportowy obóz rodzinny to aktywne wakacje przeznaczone dla całych rodzin! Stawiamy na integrację ale również odpoczynek!

Obóz Surf Camp 2017

W tym miejscu zobaczysz szczegółową relację tego co robiliśmy i jak się bawiliśmy. Dzień po dniu opisujemy wszystkie atrakcje i ciekawe wydarzenia z naszego wyjazdu…

Ferie zimowe 2017

Od 11 do 18 lutego 2017 korzystaliśmy z uroków ferii zimowych! W pięknej miejscowości Ząb w polskich górach uczyliśmy się jazdy na nartach oraz desce. Jesteście ciekawi jak się bawiliśmy? Zobaczcie sami!

Obóz Sportowy sierpień 2016

Od 16 do 26 sierpnia 2016 odbył się nasz drugi obóz sportowy tych wakacji! Jak się bawiliśmy? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Zobaczcie naszą relację dzień po dniu, galerie zdjęć oraz koniecznie poczytajcie opinie uczestników…

Obóz Sportowy lipiec 2016

Od 17 do 27 lipca 2016 byliśmy na obozie sportowym w Lidzbarku! Jak się bawiliśmy? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Zobaczcie naszą relację dzień po dniu, galerie zdjęć oraz koniecznie poczytajcie opinie uczestników…

Ferie zimowe 2016

Od 30 stycznia do 6 lutego 2016 odbyły się nasze ferie zimowe! Jak się bawiliśmy? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Zobaczcie naszą relację dzień po dniu, galerie zdjęć oraz koniecznie poczytajcie opinie uczestników…

Obóz Serwy 2015

15-24 lipca 2015 odbył się nasz obóz sportowy w Serwach! Były to magiczne i niezapomniane chwile… Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wyjazdu! Planowanie to jedno a realizacja to drugie. Możesz tutaj prześledzić dzień po dniu i zobaczyć co robiliśmy i jak się bawiliśmy. Znajdziesz tutaj również opinie rodziców…