Urodziny na basenie

Urodziny na basenie2022-10-10T19:25:18+02:00

Urodziny na basenie

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Szukasz fajnego pomysłu na oryginalną i niezapomnianą imprezę urodzinową? Twoje dziecko uwielbia spędzać czas na basenie? Urodziny na basenie mogą byc strzałem w dziesiątkę! Szkoła pływania Smile-Swim zorganizuje je dla Ciebie!

Dla kogo ta impreza? Urodziny na basenie dla dzieci w wieku od 7 roku życia. Dlaczego? Uwarunkowane jest to głębokością małego basenu oraz samodzielnością uczestników.

Dzieci, które chcą wziąć udział w imprezie nie muszą być świetnymi pływakami, ale nie powinny też bać się wody. Dobrze, jeżeli będą czuły się w wodzie swobodnie. Warto przed zorganizowaniem urodzin upewnić się, że wszyscy zaproszeni goście poradzą sobie w środowisku wodnym.

Głębokość małego basenu to 1.00 – 1.30 m. Jeżeli uczestnicy są wyżsi to na pewno nie będzie problemu z zorganizowaniem zabawy, nawet przy osobach, które nie czują się dobrze na głębokiej wodzie.

Kto opiekuje się dziećmi?

Opiekę nad dziećmi sprawują wykształceni instruktorzy ze szkoły pływania Smile-Swim, którzy jednocześnie świetnie czują się w roli Animatorów i aktywnie bawią się razem z uczestnikami.

W zależności od ilości uczestników zapewniamy odpowiednią liczbę opiekunów. Dodatkowo nad całą imprezą czuwa Marcin lub Daniel (właściciele Smile-Swim), którzy jednocześnie robią zdjęcia, aby było co wspominać kiedy już emocje po urodzinach w wodzie opadną. Rodzice w tym czasie mogą się zrelaksować na trybunach…

Ile osób mogę zaprosić?

Liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób ze względu na wymiary basenu – nie może zrobić się zbyt tłoczno. Fajną zabawę urodzinową na basenie można zrobić już nawet dla 8 osób – jest to nasze minimum. Przy odpowiednio prowadzonych grach i zabawach wszyscy będą się świetnie bawić!

Czemu warto wyprawić urodziny na basenie?

Dzieci podczas urodzin na basenie nie mają ani chwili na nudę. Cały czas nasi animatorzy wymyślają nowe gry i zabawy. Wspólna zabawa w wodzie bardzo integruje i wyzwala u dzieci dużo pozytywnej energii. Jest to bardzo fajny sposób na aktywne spędzenie urodzin.

Nie będziemy dokładnie zdradzać całego planu na zabawy ponieważ jest to nasza słodka tajemnica, którą chcemy zaskoczyć każdego jubilata! Jeżeli jednak rodzice wiedzą co ich dziecko lubi najbardziej, to są to dla nas cenne wskazówki.

Do każdych urodzin podchodzimy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników, wiek dzieci, ich upodobania oraz sugestie rodziców. Możemy również  zorganizować imprezę tematyczną, jeżeli będzie taka potrzeba. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych…

Po całej zabawie robimy pamiątkowe zdjęcie grupowe wszystkich uczestników wraz z opiekunami oraz głośno śpiewamy STO LAT dla naszego Jubilata. Od szkoły pływania Smile-Swim młody Jubilat otrzymuje prezent w postaci paczki pełnej słodyczy, która pozwoli naładować energię po wyczerpującej zabawie :)

A po basenie tort ze świeczkami

Na basenie jest barek, który można zarezerwować za małą kaucję. Umowa z właścicielem jest taka, że jeżeli wyda się na miejscu na napoje określoną wspólnie sumę to kaucja zostaje zwrócona.Rodziców zdecydowanych na zorganizowanie urodzin na basenie kontaktujemy z sympatycznym właścicielem barku – Wojtkiem, z którym dogrywane są szczegóły. Do barku można przynieść również własny tort urodzinowy!

Ile kosztują urodziny na basenie?

Czas trwania oraz cenę takiej zabawy uzgadniamy z każdym Rodzicem indywidualnie, ponieważ jest bardzo dużo zmiennych, które wpływają na koszt zorganizowania takich urodzin. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Zapytaj!

tel. 694 971 030
biuro@smile-swim.pl

Fotorelacje z poprzednich urodzin na basenie

Go to Top