Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola do skorzystania z oferty naszych wycieczek tematycznych. Przedstawiamy szeroką gamę atrakcji sportowych ale jednocześnie jesteśmy otwarci na Wasze propozycje! Na naszych wycieczkach tematycznych staramy się łączyć elementy nauki z atrakcjami sportowymi i turystycznymi. Organizujemy zarówno jednodniowe wypady w okolice Warszawy, jak również możemy zaplanować nawet 3-dniowy wyjazd.

Sprawdźcie nasze propozycje!

Termy Uniejów

Termy Uniejów niedaleko Łodzi to wspaniałe miejsce na całodzienną wycieczkę dla całej klasy. Znajduje się tam kompleks basenów, w których można aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Obiekt zaprojektowany jest w ten sposób, aby można było z niego korzystać przez cały rok. Dzień odpoczynku w takim miejscu na pewno pozytywnie wpłynie na samopoczucie każdego uczestnika.

Podczas wycieczki zapewniamy profesjonalną kadrę oraz ratowników, którzy podczas pobytu czuwają nad bezpieczeństwem dzieci oraz dbamy, aby dzieci aktywnie i ciekawie spędzały czas!

Koszt wejścia dla jednej osoby od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00 to: 1 godzina – 13 zł, 2 godziny – 25 zł, 3 godziny – 30 zł. Koszty całej wycieczki jest podawany w momencie kiedy znamy szczegóły takie jak: liczba uczestników, forma transportu, czas trwania wycieczki. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia całej wycieczki.

Wycieczka po Kampinowskim Parku Narodowym

Wycieczka po Kampinoskim Parku Narodowym to jednodniowa wyprawa po najbardziej zielonym miejscu w pobliżu Warszawy! Na miejscu możemy zaoferować wycieczkę z przewodnikiem, który opowie dzieciom o przyrodzie oraz pokaże najciekawsze miejsca parku krajobrazowego. Na zakończenie organizujemy ognisko z kiełbaskami w otoczeniu natury oraz gry i zabawy w miejscu przeznaczonym do wypoczynku. Dzieci to uwielbiają!

Zadzwoń do Nas!

Napisz do nas lub zadzwoń i poproś o wycenę oraz dodatkowe informacje!

Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa to niesamowita przygoda rowerowa poprowadzona przez osoby, dla których rower jest pasją i bardzo ważnym elementem w życiu. Cel wycieczki możemy wybrać wspólnie, tak aby dojazd ze szkoły do której chodzą uczestnicy był wygodny. Jesteśmy w stanie zorganizować nasz rajd rowerowy w każdym zielonym miejscu w Warszawie oraz okolicach. Wycieczkę zakończymy wspólnym piknikiem, przygotowanym przez naszą kadrę.

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy to bardzo ciekawa i ekscytująca wycieczka dla dzieci, którą można zorganizować blisko Warszawy. Może być to jeden dzień spędzony na Wiśle lub wycieczka 3 dniowa na innej rzece niedaleko Warszawy połączona z nocowaniem w namiotach. Zapewniamy wyżywienie oraz opiekę ratowników wodnych podczas wycieczki. Organizujemy również integracyjne spływy kajakowe dla dzieci i ich rodziców. Będzie to na pewno niezapomniana przygoda dla każdego dziecka!

Hangar 646 – park trmapolin

Hangar 646 to idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu. Jest to pierwsze takie miejsce w Warszawie gdzie pod jednym dachem znajdziemy tak dużą liczbę trampolin. Skakanie na trampolinach daje nie tylko wiele frajdy i radości, ale również wszechstronnie rozwija całe ciało zarówno dzieci jak i dorosłych.

Park trampolin to idealne miejsce na jednodniową wycieczkę szkolną! Każdy znajdzie dla siebie miejsce do zabawy, a także nauczy się nowych rzeczy takich jak przewroty, fikołki czy nawet salta. Miejsce jest tak zaprojektowane aby było przede wszystkim bezpiecznie. W hangarze znajdują się specjalne baseny z gąbkami do których możemy wskakiwać i bezpiecznie uczyć się różnych elementów akrobatycznych. Dobra zabawa gwarantowana!