Smile-Swim team

Ci z Was, którzy zdążyli nas lepiej poznać wiedzą już, że nie jesteśmy zwykłą szkołą pływania. Nasze aktywności sięgają daleko poza sam obszar prowadzenia szkółki i uczenia dzieci pływać! Od zawsze naszą miłością jest sport a naszym celem promowanie go wśród dzieci i rodziców. Kiedy tylko możemy organizujemy obozy i eventy sportowe dla naszych kursantów. W tym roku poszliśmy o krok dalej – przedstawiamy Wam nasz nowy projekt, który sam w sobie może nowy nie jest, ale wkraczamy z nim na nowe tory…

Nasz team

Marcin Marciniak

Marcin rozpoczął swoją przygodę z rowerem już w szkole podstawowej a pierwszy maraton przejechał w 2002 roku. Kolarz z ogromnym potencjałem, który cały czas rozwija. Patrząc na osiągnięcia z ostatnich sezonów forma rośnie z każdym dniem. Marcin jeździ w bardzo tudnej kategorii wiekowej, także sukcesem jest już wywalczenie podium na etapie. Zawodnik reprezentujący barwy Velmar Team oraz Smile-swim Team!

w cyklu Mazovia MTB Marathon
w cyklu Mazovia MTB Marathon
trudny górski wyścig rozgrywany w Szklarskiej Porębie
wyścig 2-dniowy organizowany przez Cezarego Zamanę

Daniel Marciniak

Daniel pierwszy maraton przejechał w 2002 roku, ale od najmłodszych lat szkolnych startował w zawodach rowerowych. Wielokrotny medalista w cyklu Mazovia MTB Marathon oraz Poland Bike na dystansie Mega / Giga / Max. Młodzieżowy mistrz warszawy z 2007 roku oraz Vice mistrz Polski w środowisku zawodów medycznych 2014. Aktualnie wznawiający swoje treningi, po przerwie od 2014 roku spowodowane studiami. Zawodnik teamu rowerowego Velmar oraz Smile-Swim team!

w cyklu Mazovia MTB Marathon i Poland Bike
w cyklu Mazovia MTB Marathon i Poland Bike
w cyklu Mazovia MTB Marathon i Poland Bike
reprezentując Fizjoterapeutów z warszawskiej Akadmii Wychowania Fizycznego
startując pod Patronatem WKK w Pucharze Mazowsza
prestiżowa nagroda za bardzo aktywny sezon zakończony wysokimi miejscami w klasyfikacji generalnej zarówno na Mazovii MTB jak i Poland Bike.
miejsce wywalczone wśród najmłodszych zawodników startujących na najdłuższym dystansie
miejsce wywalczone aż na ponad 80 zawodników w kategorii M1

Wojtek Marciniak

Wojtek przygodę z rowerem rozpoczął dość późno, ponieważ pierwszy maraton przejechał w 2002 roku. Koledzy ze świata rowerowego mówią o nim, że jest jak wino. Im starszy tym lepszy. Patrząc na osiągnięcia z ostatnich sezonów jest to w 100% prawda. Wojtek to wielokrotny medalista ostatnich lat w cyklu Mazovia MTB Marathon na dystansie Mega. Wielokrotnie uznany za najlepszego i najbardziej aktywnego zawodnika sezonu teamu. Zawodnik reprezentujący barwy Velmar Team oraz Smile-Swim Team!

w cyklu Mazovia MTB Marathon
w cyklu Mazovia MTB Marathon
w cyklu Mazovia MTB Marathon
Duże wyróżnienie wśród zawodników, którzy zajęli wspólnie 2 miejsce w klasyfikacji teamów w cyklu Mazovii MTB Martahon 2017 na ponad 180 drużyn
Trudny górski wyścig rozgrywany w Szklarskiej Poręby
0
przejechanych km
0
ukończonych wyścigów
0
lat doświadczenia
0
zdobytych medali