Obóz rodzinny 2018

Za nami kolejny udany obóz rodzinny ! :) W 2018 roku ponownie zawitaliśmy do Pięknej Góry niedaleko Giżycka, aby w pełni korzystać z uroków mazur.

Obóz Lidzbark – 2018

Obóz piłkarsko-tenisowo-artystyczno-superowy oficjalnie zaliczamy do udanych! Dzieciaki radosne i zadowolone! Nie mogą doczekać się kolejnych obozów...

Karta pływacka 2018

W sobotę 26 maja spotkaliśmy się na basenie z bardzo dużą grupą naszych pływaków, aby przeprowadzić egzamin na kartę pływacką. Zapraszamy na relację fotograficzną!

IV Zawody Pływackie

Po raz kolejny nasi mali pływacy Smile-Swim pobili rekord frekwencji na corocznych ZAwodach Pływackich Smile-Swim! Zobaczcie wszystkich naszych zwycięzców!

Ferie zimowe 2018

Jak to zwykle bywa wszystko co dobre kiedyś się kończy... i my również kończymy naszą śnieżną przygodę z nartami i snowboardem. Do zobaczenia za rok!

Mikołajkowe łyżwy 2017

Jak co roku, również i w tym roku zorganizowaliśmy dla naszych kursantów Mikołajkową imprezę - wspólne łyżwy. Zapraszamy do galerii!

Obóz Piękna Góra 2017

Na nasz obóz w Pięknej Górze pojechali piłkarze, amatorzy sportów wodnych oraz tancerze i tancerki :) Wszyscy świetnie się bawili! Zapraszamy do oglądania zdjęć!

Obóz Lidzbark 2017

Obóz piłkarsko-tenisowo-artystyczny w Lidzbarku to kolejny obóz Smile-Swim, który możemy zaliczyć do udanych! I to bardzo udanych! Zobaczcie zdjęcia!

Zawody pływackie 2017

Zapraszamy na fotorelację z III Zawodów Pływackich Smile-Swim! Wspaniała atmosfera, niesamowici zawodnicy, super nagrody i mnóstwo pobitych rekordów!

Karta pływacka 2017

8 kwietnia odbył się kolejny egzamin na kartę pływacką, tym razem do egzaminu przystąpiło 18 śmiałków - wszystkim śmiałkom gratulujemy zdania egzaminu!

Ferie zimowe 2017

Ferie, ferie i po feriach! W tym roku (jak zawsze zresztą) pogoda i humory nam dopisały! 7 dni śnieżnego szaleństwa wykorzystane co do minuty!

Łyżwy ze Smile-Swim 2016

Święta już tuż tuż... To dobry powód aby po raz kolejny zorganizować dla naszych dzielnych pływaków oraz ich rodziców wspólny wypad... tym razem na łyżwy...