Przedstawiamy nasze SuperProdukcje!
Znajdziecie tutaj wszystkie nasze filmiki jakie do tej pory powstały!
Z każdego obozu sportowego oraz organizowanych przez nas evenów
staramy się zawsze stworzyć wyjątkową pamiątkę dla naszych podopiecznych.

Eventy okolicznościowe i nasze wygłupy

Mikołajki 2019 Smile Swim

Jak co roku organizujemy w Smile-Swim darmowy event mikołajkowy. W tym roku zamiast łyżew postawiliśmy na zawody na hali sportowej… Zobaczcie jak się bawiliśmy!

III Zawody Pływackie Smile-Swim

Tradycyjnie już na każde zakończenie roku szkolnego organizujemy Zawody Pływackie. I w tym roku również nie obyło się bez Zawodów. Dużo emocji, super zabawa i świetne nagrody! Zobaczcie jak się bawiliśmy! Do zobaczenia za rok!

Łyżwy ze Smile-Swim

Ho ho ho :) Święta już za chwilę! To wspaniały rodzinny okres w życiu, kiedy wszystkie inne problemy odchodzą na drugi plan i można spędzić więcej czasu z bliskimi osobami.

Idąc tym tokiem myślenia tuż przed Bożym Narodzeniem zorganizowaliśmy imprezę świąteczną, aby spędzić ten wyjątkowy czas z naszymi uczniami i ich rodzicami nie tylko na basenie :) Zobaczcie sami, jak bawiliśmy się w ostatnią niedzielę na lodowisku, przy świątecznej muzyce.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Jak ekspresowo założyć czepek?

Bracia Marciniak wraz z kursantem Wiktorem postanowili przetestować nowy sposób zakładania czepka… Metoda faktycznie jest szybka, bezbolesna i efektowna… ale również niełatwa w opanowaniu. Trzeba trochę potrenować zanim zacznie wychodzić… Ale warto! :)

Obozy sportowe

Obóz Piękna Góra 2020

Zobaczcie, jak bawiliśmy się na obozie w Pięknej Górze. Był to nasz największy obóz, na którym było kilka różnych profilów do wyboru. Na filmie zobaczycie mix różnych atrakcji, z którymi spotkali się nasi obozowicze :). Był to też bardzo wyjątkowy rok ze względu na pandemię. Cieszymy się, że obozy mogły się odbyć i były bezpieczne :).

Mój pierwszy obóz – Smile Swim 2020

Obóz dedykowany dla najmłodszych, którzy jadą pierwszy raz. Jest krótszy, a atrakcje są bardzo urozmaicone – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Idealny wyjazd, aby rozpocząć przygodę ze Smile-Swim :). Zapraszamy na kolejne edycje!

Obóz – Lidzbark 2020

Kolejne piękne miejsce, do którego jeździmy. Ośrodek jak z amerykańskich filmów! Sami się przekonajcie! Koniecznie pokażcie ten filmik swoim dzieciom. Przecież to one muszą chcieć jechać! A nie ma sensu wysyłać ich na obóz na siłę :).

Obóz sportowo-rekreacyjny – Jastarnia 2020

Nasz projekt, który jest skierowany do miłośników sportów wodnych! Tam naprawdę dużo czasu spędzamy na wodzie, gdzie pływamy na windsurfingu, bananie, SUP-ach i wielu innych. Fenomenalna surferska atmosfera! Koniecznie zobaczcie, jak było w 2020 roku :).

Obozy sportowe i rekreacyjne lato 2019 – Smile-Swim

Sprawdźcie, jakie przygody przeżyli nasi obozowicze w 2019 roku! Film przedstawia ujęcia ze wszystkich naszych letnich wyjazdów z tamtego lata! Nowych obozowiczów zapraszamy, aby sprawdzili, jak można się bawić, a starych, do wspominania i odszukiwania się na filmie! Pozdrawiamy!

Ferie zimowe – obóz narciarsko-snowboardowy 2019

Smile-swim to nie tylko pływanie i obozy letnie, ale też zima! I to nie byle jaka zima, tylko taka z największą dawką adrenaliny! Narty, snowboard, snowtubing, skutery śnieżne, aqua park, łyżwy i wiele wiele innych! Sprawdźcie, jakie atrakcje uda Wam się obejrzeć na filmie.

Obozy sportowo-rekreacyjne 2018

Przedstawiamy kompilację najfajniejszych momentów ze wszystkich naszych obozów sportowo-rekreacyjnych z 2018 roku. W tym roku chcieliśmy pokazać Wam nasze obozy z punktu widzenia ich uczestników. Wszystkie fragmenty filmiku nagrywane były z kamerek umieszczonych na głowach naszych obozowiczów! Jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni! :)

Obóz rodzinny Smile-Swim 2017

Smile-Swim to nie tylko wyjazdy dla dzieci w formie obozów, ale również wyjazdy dla całych rodzin! Obóz rodzinny to fajny sposób na fajnie przemyślany i zorganizowany wypoczynek z rodziną. Zobaczcie jak bawiliśmy się w 2017 roku!

Obozy sportowo-rekreacyjne 2017

Na długo zapamiętamy wakacje 2017! Bardzo intensywnie, aktywnie i świetnie spędzony czas! Przedstawiamy podsumowanie w formie filmiku!

Obóz zimowy 2017

Przedstawiamy super produkcję z naszego zimowego obozu sportowego – 2017! Chyba nie trzeba mówić jak było? Jak zawsze REWELACYJNIE! Panie i Panowie rozwijajcie czerwony dywan bo przed Wami nasze małe gwiazdy sportów zimowych!

Jak się bawiliśmy? Nie było ani chwili na nudę! W programie narty, snowboard, narty, snowboard i jeszcze raz narty! Zimowym szaleństwom nie było końca! Zobaczcie sami!

Rowerowo-piłkarski obóz sportowy – lipiec 2016

Przedstawiamy super pamiątkę z rowerowo-piłkarskiego obozu sportowego – 2016! Jak było? Było super! Potwierdzeniem są uśmiechnięte buzie naszych małych podopiecznych!

Jak się bawiliśmy? Nie było ani chwili na nudę! Dzielnie i wytrwale trenowaliśmy piłkę nożną oraz jeździliśmy na rowerach. Nawet w wolnych chwilach czas spędzaliśmy aktywnie! Mnóstwo zabaw, zdrowej rywalizacji i zabawy! Zobaczcie sami!

Żeglarsko-piłkarski obóz sportowy – sierpień 2016

Przedstawiamy super pamiątkę z żeglarsko-piłkarskiego obozu sportowego – sierpień 2016! Jak było? Było super! Potwierdzeniem są uśmiechnięte buzie naszych małych podopiecznych!

Jak się bawiliśmy? Nie było ani chwili na nudę! Dzielnie i wytrwale trenowaliśmy piłkę nożną oraz uczyliśmy się żeglować. Nawet w wolnych chwilach czas spędzaliśmy aktywnie! Mnóstwo zabaw, zdrowej rywalizacji i zabawy! Zobaczcie sami!

Ferie zimowe 2016

Ferie 2016 spędziliśmy wraz z naszymi najbardziej wytrwałymi pływakami w polskich Tatrach! Głównym punktem każdego dnia było oczywiście nauka zjeżdżania na nartach oraz snowboardzie. W wolnym czasie jak zwykle nie było ani chwili na nudę.

Aktywne zabawy i ciekawie zorganizowany czas to nasz konik! Uwielbiamy zaskakiwać nasze dzieciaki! Największą nagrodą są ich zadowolenie i uśmiechy! Zobaczcie sami jak się bawiliśmy! Do zobaczenia za rok!

Obóz sportowy 2015

Jest to jeden z pierwszych naszych obozów sportowych na których zaczęliśmy kręcić filmiki! Filmik jest dość krótki ale za to wymowny! Podczas obozu odbył się prawdziwy Runmagedon (bieg z przeszkodami na czas)! Dzieciaki miały okazję sprawdzić swoją szybkość, wytrwałość oraz radzenie sobie z trudnych warunkach i z przeszkodami. Wszyscy śmiałkowie dali radę! Mieliśmy na obozie samych zwycięzców! Zobaczcie jak było!

Nauka pływania

Czemu Smile-Swim jest najfajniejszą szkołą pływania w Warszawie?

Przedstawiamy krótki filmik promujący naszą szkołę pływania.

Nauka pływania – Rybki

Rybki to najmłodsza grupa pływacka, którą prowadzimy w naszej szkole pływania Smile-Swim. Są to dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do około 5 lat. Jest to świetny czas dla dzieci do rozpoczęcia przygody z pływaniem.

Zobacz jak wyglądają przykładowe zajęcia.

Nauka pływania – Delfinki

Delfinki to grupa pływacka dla trochę starszych dzieci, mniej więcej w wieku od 5 do 7 lat. Od dzieci w tym wieku wymagamy większej samodzielności w poruszaniu się w wodzie. Pojawiają się  pierwsze elementy poruszania się w wodzie bez przyborów pomocniczych.

Na filmiku pokazujemy jak wyglądają przykładowe zajęcia.

Nauka pływania – Rekiny

Rekinki to grupa dzieci w wieku powyżej 7 lat. Są to dzieci, które potrafią już pływać. W przypadku Rekinów możemy zacząć mówić o prawdziwych treningach na dużym basenie. Doskonalimy poznane wcześniej style pływackie, gdzie kładziemy nacisk na styl oraz technikę.

Zobacz jak wyglądają zajęcia.