Strój kolarski Smile-Swim Team

Strój kolarski to bardzo ważny temat naszego teamu rowerowego. To nie tylko specjalne ubranie, które w odpowiedni sposób odprowadza wilgoć dzięki czemu ciało rowerzysty pozostaje suche podczas jazdy ale również styl i identyfikacja z teamem. Dlatego projekt naszego stroju powstawał parę dobrych tygodni. Jesteśmy niesamowicie dumni z efektu!

Dumna pierś

W honorowym miejscu mamy to z czego jesteśmy bardzo dumni i motywuje nas do dalszej pracy! Wszystko prezentuje się na najwyższej jakości materiale.

Amortyzacja

Nasze spodenki kryją najwyższej jakości wkładkę amortyzującą przeznaczoną dla zawodników pro, spędzających w siodle wiele godzin i dni.

Zobaczcie w jakich strojach jeździmy!
Dla nas liczą się nawet najmniejsze szczegóły!

Ramię

Jesteśmy drużyną z Polski i jesteśmy szczęśliwi mogąc jeździć z naszą flagą! Pod flagą znajduje się również nasze logo, z którego jesteśmy równie dumni!

Plecy

Plecy przeznaczone są dla naszych sportowych rywali, żeby zawsze wiedzieli kto ich wyprzedza i mogli dowiedzieć się trochę więcej o nas…

Spodenki

Sspodenki rowerowe zostały zaprojektowane z najwyższą włoską precyzją, aby pomieścić nogi pełne energii.

Nogawki

Jeździmy nie tylko w ciepłe i słoneczne dni, dlatego zadbaliśmy o nogawki, które nas dogrzewają, a jednocześnie cieszą kolorami!