Firmy i Serwisy, które Wam polecamy

Na tej stronie zamieściliśmy wszystkie Firmy i Serwisy, które uważamy za godne polecenia, oraz z którymi współpracujemy lub mamy bliskie relacje.

Decathlon

Decathlon to firma, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu. Osobiście możemy powiedzieć, że nie jest to tylko świetnie wyposażony sklep (nie tylko dla pływaków), ale również firma, która aktywnie promuje sport wśród dzieci. Połączyła nas szczególnie ta ostatnia pasja, ponieważ nam również bardzo zależy, żeby dzieci pokochały sport tak jak my.

logo_velmar_1200

Jak ktoś chce kupić lub serwisować swój rower, to jest tylko jedno z tych miejsc na świecie, które zrobi to idealnie! Serdecznie zapraszamy do sklepu rowerowego Velmar. Można im zaufać w każdej sprawie związanej z rowerem. Oddać do serwisu swój ukochany sprzęt, kupić nowy rower oraz dobrać potrzebny nam asortyment rowerowy. Marcin z Danielem, założyciele szkoły pływania Smile-Swim, od lat dumnie reprezentują Velmar team, który z sukcesami walczy na polskiej arenie wyścigów rowerowych MTB!

Stop-zwolnieniom-z-wfu
Miło nam poinformować, że mamy przyjemność wspierać jedną z ważniejszych akcji promujących sport wśród dzieci :) „Stop zwolnieniom z WF-u” to akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki, która ma zachęcić dzieci do czynnego udziału w lekcjach sportowych w szkole! Jest to poważny problem, ponieważ coraz więcej dzieci unika lekcji WF-u, co w późniejszym czasie powoduje wiele negatywnych skutków zdrowotnych. Dlatego wszyscy zabieramy stroje sportowe i razem, bez marudzenia pędzimy na lekcję WF-u![/fusion_text]
OSiR Włochy

Basen Ośrodku Sportu i Rekreacji (OSiR) na warszawskich Włochach to zdecydowanie nasze ulubione miejsce treningów. Do dyspozycji pływaków są dwa baseny: mały rekreacyjny z ciepłą wodą i duży długi na 25 metry. Jest też długa i kręta zjeżdżalnia dla szukających wrażeń.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W recepcji spotkamy się z uśmiechem, a ratownicy na basenie chętnie służą pomocą. Po aktywnej części można wypić pyszną kawę i chwilę odpocząć w lokalnym barku w rodzinnej atmosferze.

timthumb

OSiR Wola – Delfin – przestronny duży basen na Warszawskiej Woli, może nie ma tylu atrakcji wodnych co inne baseny, ale oferuje bardzo duże trybuny dla rodziców, z których jest idealny widok na wszystkie tory i zajęcia. Podczas zajęć rodzice mogą również popływać, ponieważ szkółki nie zajmują wszystkich torów co pozwala połączyć zajęcia dzieci z aktywnością sportową rodziców. Dużym plusem jest również bliskość stacji metra II linii, dzięki której z prawej strony Wisły można dojechać na nasze zajęcia w 8 min! :)

Ipływamy

Jeden z lepszych polskich serwisów dotyczących pływania. Znajdziecie tutaj zdecydowanie najwięcej artykułów, opinii i informacji dotyczących pływania. Wszystko w jednym miejscu. Znajdziecie tam również nasze artykuły…

Sportowa rodzina

Sportowa Rodzina to świetny serwis promujący wspólną aktywność fizyczną rodziców i ich dzieci. Znajdziecie tutaj informacje o nadchodzących wydarzeniach sportowych oraz wiele ciekawych porad i artykułów dotyczących rodzinnych aktywności sportowych.

Mazovia MTB

Mazovia MTB to miejsce, gdzie można rozpocząć niesamowitą przygodę z kolarstwem górskim. Dla każdego znajdzie się odpowiedni dystans do pokonania, a do wygrania są zawsze super nagrody. Cezary Zamana, który jest znanym polskim kolarzem i organizatorem dba, aby atmosfera była przyjazna, a rywalizacja odbywała się w ramach zasady fair play. Szukajcie nas na każdym maratonie w niebieskich strojach teamu Velmar :)

Animatria

Animatria to firma tworzona przez młode osoby, które z pasją i zaangażowaniem potrafią zamienić zwykłą imprezę w niezwykłą przygodę! Zapewnią niesamowitą rozrywkę, zarówno tym najmłodszym jak i trochę starszym.

Portal Okęcie

Każdy kto mieszka w rejonie Okęcia zna ten portal. Można tu znaleźć wszystkie interesujące wydarzenia, które będą organizowane w okolicy oraz przejrzeć listę usług i fajnych miejsc w naszej dzielnicy. Nie masz pomysłu jak spędzić wolne popołudnie – znajdziesz go na okecie.net! Jeżeli interesuje cię historia Warszawy lub aktualne wiadomości dotyczące stolicy, również je tutaj znajdziesz…

logo

Firma STZ to ludzie z pasją dzięki temu świetnie można się z nimi porozumieć i spełnić wszystkie ciekawe projekty! :) Nigdy nie mają dość nowych pomysłów, a swoje koncepcje poprawiają, aż do osiągnięcia ideału. Serdecznie polecamy, jeżeli ktoś ma ochotę wyprodukować niepowtarzalną odzież sportową!

Fit-profit

Jesteś Fit? I posiadasz kartę FitProfit? U nas doceniamy zamiłowanie do zdrowego tryby życia, dlatego wszystkie osoby z kartą naszego partnera mają u nas zniżkę 15% na zajęcia!

Ciągły pośpiech, ogrom obowiązków i mnóstwo zadań dodatkowych… to wszystko sprawia, że coraz trudniej jest nam dbać o jakość naszych codziennych posiłków. My jednak wierzymy, że u podstaw świetnego wyglądu i rewelacyjnego samopoczucia stoi odpowiednia dieta. Właśnie dlatego polecamy naszych nowych partnerów ! :)

Świetny pomysł, dla aktywnych osób, żeby między treningami przyjąć odpowiednią porcję energii !