Firmy i Serwisy, które Wam polecamy

Na tej stronie zamieściliśmy wszystkie Firmy, które uważamy za godne polecenia, oraz z którymi współpracujemy lub mamy bliskie relacje.

Stop-zwolnieniom-z-wfu

Miło nam poinformować, że mamy przyjemność wspierać jedną z ważniejszych akcji promujących sport wśród dzieci :) „Stop zwolnieniom z WF-u” to akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki, która ma zachęcić dzieci do czynnego udziału w lekcjach sportowych w szkole! Jest to poważny problem, ponieważ coraz więcej dzieci unika lekcji WF-u, co w późniejszym czasie powoduje wiele negatywnych skutków zdrowotnych. Dlatego wszyscy zabieramy stroje sportowe i razem, bez marudzenia pędzimy na lekcję WF-u!

OSiR Włochy

Basen Ośrodku Sportu i Rekreacji (OSiR) na warszawskich Włochach to zdecydowanie nasze ulubione miejsce treningów. Do dyspozycji pływaków są dwa baseny: mały rekreacyjny z ciepłą wodą i duży długi na 25 metry. Jest też długa i kręta zjeżdżalnia dla szukających wrażeń.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W recepcji spotkamy się z uśmiechem, a ratownicy na basenie chętnie służą pomocą. Po aktywnej części można wypić pyszną kawę i chwilę odpocząć w lokalnym barku w rodzinnej atmosferze.

timthumb

OSiR Wola – Delfin – przestronny duży basen na Warszawskiej Woli, może nie ma tylu atrakcji wodnych co inne baseny, ale oferuje bardzo duże trybuny dla rodziców, z których jest idealny widok na wszystkie tory i zajęcia. Podczas zajęć rodzice mogą również popływać, ponieważ szkółki nie zajmują wszystkich torów co pozwala połączyć zajęcia dzieci z aktywnością sportową rodziców. Dużym plusem jest również bliskość stacji metra II linii, dzięki której z prawej strony Wisły można dojechać na nasze zajęcia w 8 min! :)

Portal Okęcie

Każdy kto mieszka w rejonie Okęcia zna ten portal. Można tu znaleźć wszystkie interesujące wydarzenia, które będą organizowane w okolicy oraz przejrzeć listę usług i fajnych miejsc w naszej dzielnicy. Nie masz pomysłu jak spędzić wolne popołudnie – znajdziesz go na okecie.net! Jeżeli interesuje cię historia Warszawy lub aktualne wiadomości dotyczące stolicy, również je tutaj znajdziesz…

logo

Firma STZ to ludzie z pasją dzięki temu świetnie można się z nimi porozumieć i spełnić wszystkie ciekawe projekty! :) Nigdy nie mają dość nowych pomysłów, a swoje koncepcje poprawiają, aż do osiągnięcia ideału. Serdecznie polecamy, jeżeli ktoś ma ochotę wyprodukować niepowtarzalną odzież sportową!