Basen w Samochodówce

Zajęcia prowadzone na Basenie

Basen w samochodówce – tak potocznie nazywamy basen który mieści się w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2. Jest to Unikalne miejsce na mapie warszawskich basenów, ponieważ można tam wejść tylko na naszej zajęcia! Osoby z zewnątrz nie mają tam wstępu co daje nam bardzo duży komfort pracy.

Prowadzimy tutaj zajęcia dla dzieci jak i dorosłych. Jest to nasz jedyny basen gdzie mamy grupy dla dorosłych w ciągu tygodnia! Unikalne na nim są również grupy dla dzieci, które trwają 45 min a nawet 60 minut! Nie znajdziemy tutaj normalnej kasy biletowej czy tego typu podobnych rzeczy. Na wejściu spotkamy dwie sympatyczne osoby, które zarządzają szatną oraz wydawaniem kluczyków.

Basen na Jan Pawła II 69 nie honoruje żadnych dodatkowych kart ulgowych. Wszystkie koszty jakie ponosi kursant są rozliczane bezpośrednio z nami. :)

Basen położony jest bardzo blisko Centrum Handlowego Arkadii, dzięki czemu można łatwo znaleźć go na mapie Warszawy. Łatwo można dojechać do niego dzięki bliskiej lokalizacji do trasy S8. Dużą zaletą jest parking samochodowy, który należy do szkoły i jest bezpłatny dla naszych klientów!

Basen Samochodówka – atrakcje

Co oferuje ten basen?

  • 4 tory o długości 20 m każdy
  • cieplejszą wodę niż baseny miejskie
  • grupy dla dorosłych w tygodniu
  • dłuższe treningi dla dzieci
  • niższe ceny nauki pływania
  • darmowy parking dla klientów

Jak zapisać się na zajęcia?

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń, napisz e-maila lub sms-a. Postaramy się znaleźć dla Ciebie lub Twojego dziecka najlepszy model nauki, dopasować grupę zaawansowania oraz najwygodniejszy termin.

Godziny zajęć

W jakich godzinach pływamy?
Sprawdźcie nasz grafik!

Basen Aleja Jana Pawła II 69
Basen w Samochodówce