Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie sprawy organizacyjne dotyczące zajęć dla dzieci prowadzonych w naszej szkole pływania Smile-Swim. Jak przygotować się na zajęcia? Jak odnaleźć nas na basenie? Jak wyglądają sprawy organizacyjne? Jak można się rozliczyć za zajęcia? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wszystkie te pytania…

Jak przygotować się na zajęcia?

Na basen zabieramy:

  • ręcznik kąpielowy
  • klapki basenowe
  • czepek (materiałowy lub silikonowy)
  • kąpielówki lub strój kąpielowy
  • okularki do pływania

Strój i czepek

Na basenie dzieci obowiązkowo muszą nosić czepki.

Strój do pływania powinien być odpowiednio dopasowany. Chłopcy pływają w dopasowanych kąpielówkach.

Najmłodsze dzieci i zmarzluchy proponujemy ubrać w pianki, które skutecznie zapewniają ciepło podczas zajęć. W przypadku wątpliwości, co do zakupu odpowiedniej pianki, chętnie posłużymy radą.

Organizacja na basenie

Wejście na basen

Na każdym basenie wejście na zajęcia wygląda inaczej.

Każdy nasz klient dostaje maila z instrukcją wejścia, adekwatną do basenu, na który się zapisał. Tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje :)!

Wyjście z basenu

Należy pamiętać, że w obowiązku rodzica jest przyprowadzanie, przebieranie i odbieranie dzieci z zajęć. Po zakończonej lekcji należy odebrać dziecko od instruktora i zabrać je do szatni. Instruktorzy zazwyczaj mają zajęcia „na zakładkę”, więc prosimy o punktualność!

Rodzice

  • Rodzic, który chce pomóc dziecku przebrać się na zajęcia, musi zabrać ze sobą klapki na zmianę.
  • W trakcie zajęć rodzic ma kilka opcji, ale to też zależy od basenu, z którego korzystacie. Może na przykład kupić wejście dla siebie i popływać w tym samym czasie samodzielnie lub usiąść na trybunach i obejrzeć zajęcia. Zdarzają się baseny bez trybun wtedy niestety trzeba poczekać na koniec zajęć w holu pływalni.

System płatności za zajęcia

Płatności

System płatności może się różnić w zależności od formy zajęć (grupa lub lekcje indywidualne). Szczegóły płatności przekazywane są w trakcie zapisów na zajęcia.