Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie sprawy organizacyjne dotyczące zajęć dla dzieci prowadzonych w naszej szkole pływania Smile-Swim. Jak przygotować się na zajęcia? Jak odnaleźć nas na basenie? Jak wyglądają sprawy organizacyjne? Jak można się rozliczyć za zajęcia? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wszystkie te pytania…

Jak przygotować się na zajęcia?

Na basen zabieramy:
– ręcznik kąpielowy
– klapki basenowe
– czepek (materiałowy lub silikonowy)
– kąpielówki lub strój kąpielowy
– okularki do pływania
Strój i czepek
Na basenie dzieci obowiązkowo muszą nosić czepki. Strój do pływania powinien być odpowiednio dopasowany. Chłopcy pływają w dopasowanych kąpielówkach. Najmłodsze dzieci i zmarzluchy proponujemy ubrać w pianki, które skutecznie zapewniają ciepło podczas zajęć. W przypadku wątpliwości co do zakupu pianki chętnie posłużymy radą jak wybrać najbardziej odpowiednią.

Organizacja na basenie

Wejście na basen
  • Rodzice i dzieci zostawiają w szatni odzież wierzchnią oraz obuwie.
  • Pobieramy w kasie klucz do szafki na podstawie karnetu (basen OSiR Włochy) lub na podstawie hasła słownego „Smile-Swim” (OSiR Wola).
  • Do przebieralni wchodzimy 15 min przed rozpoczęciem lekcji.
  • Opiekunowie po odprowadzeniu dzieci na zajęcia i przekazaniu ich pod opiekę instruktora udają się na trybuny lub do holu głównego pływalni.
Wyjście z basenu
  • Po 30 minutach zajęć rodzice odbierają swoje dzieci i pomagają im się ubrać w przebieralni. Prosimy o nie pozostawanie dłużej po zajęciach na płycie basenu bez wiedzy instruktora.
  • Na opuszczenie strefy płatnej pływalni jest 15 minut. Późniejsze wyjście skutkuje pobraniem dodatkowej opłaty przez pływalnię.
Rodzice

Opiekunowie po odprowadzeniu dzieci na zajęcia i przekazaniu ich pod opiekę instruktora mogą udać się na trybuny lub do holu głównego pływalni. Po 30 minutach proszeni są o odebranie swoich dzieci z zajęć w obecności instruktora aby nie pozostawiać ich bez opieki na płycie basenu.
Aby pomóc dzieciom się przebrać lub dopingować swoje pociechy z trybun należy zabrać obuwie na zmianę.

System płatności za zajęcia

Płatności

Płatności odbywają się w systemie miesięcznym. Na początku każdego miesiąca Smile-Swim wysyła e-mail z indywidualnie podliczonym rachunkiem. W przypadku rodzeństwa kwota jest zsumowana. Rachunek w każdym miesiącu może ulegać zmianie w zależności od liczby zajęć.

Kwotę należy wpłacić do 10 danego miesiąca na nasz rachunek bankowy podany obok.

Numery kont bankowych

Zajęcia grupowe dla dzieci:
53 1240 1079 1111 0010 5271 9986.

Lekcje indywidualne, grupowe dla dorosłych i urodziny:
02 1240 1079 1111 0010 8730 0337.