
Tyle lat doświadczenia i wspomnień…
Tyle udanych i bezpiecznych wyjazdów…
Tyle zadowolonych obozowiczów i całych rodzin…
Ciężko wyrazić to, co czujemy, tworząc obozy Smile-Swim. To nasze życie i nasza pasja, w którą wkładamy całe serce i dajemy z siebie milion procent! Dziękujemy Wam za zaufanie i super wspólną zabawę oraz za docenienie naszej pracy :).
Zachęcamy do zostawienia opinii poniżej – to wiele dla nas znaczy!
Opinie o szkole pływania
Zobacz również opinie o naszej szkole pływania!
Zdecydowanie polecamy obozy ze Smile Swim! Niesamowita atmosfera, super zorganizowany czas i zabawa, profesjonalna opieka. Już rezerwujemy miejsce na kolejny rok :) :)
Cieszymy się i zapraszamy już w zimę :) pozdrawiamy
Dziękujemy za komentarz i zapraszamy już na obóz zimowy :) Pozdrawiamy !
100% satysfakcji, Jaś, jak zwykle zadowolony i chce…jeszcze raz:) Dużo fajnych zajęć, zabawy, odpowiednia dawka dyscypliny i cóż książka znów wróciła nieruszona:)
pozdrawiam
Katarzyna Obrębska mama Janka
Dziękujemy Pani Kasiu za komentarz i cieszymy się, że Jankowi się u nas podobało. Zapraszamy już w zimę ;) Pozdrawiamy !
Jula chodzi na basen ze smile swim od 3 lat ale na obóz zdecydowała się dopiero w tym roku.Wróciła zadowolona i pełna wrażeń. Obóz był Superowy jak i nazwa profilu w którym uczestniczyła. Czeka już na kolejny za rok a w międzyczasie może uda się załapać na zimowy.Pozdrawiamy super kadrę.
Dziękujemy za komentarz i oczywiście zapraszamy na kolejne wyjazdy :) jak nie uda się w zimę to już niedługo będzie oferta na lato :) Pozdrawiamy
Dziękujemy za komentarz :) a już niedługo nowa odsłona wyjazdu rodzinnego nad morze ! :) Pozdrawiamy
Kolejny raz fajnie spędzony czas – dziękujemy za 10 dni superowej zabawy i niezapomnianych wrażeń 🙂
Cieszymy się bardzo i dla nas to również bardzo miło spędzony czas :) niedługo liczymy na nową odsłonę nadmorską :) Pozdrawiamy !
Cieszymy się bardzo :) na tym zależy nam najbardziej, żeby nasi „mali” klienci byli zadowoleni ! Pozdrawiamy
Dziękujemy za komentarz i już właśnie pracujemy na ofertą lato 2019 :) niedługo więcej szczegółów. Pozdrawiamy !
Nasz syn pływa z wami już od paru lat, ale w tym roku pojechał na pierwszy obóz zimowy. Wrócił bardzo zadowolony z bagażem wrażeń. Dziękujemy za super organizację i wiele atrakcji.
Dziś syn stwierdził, że chce jechać na kolejny obóz tym razem letni. Nasz młodszy syn również zdecydował się na obóz. Do zobaczenia na basenie i na letnim obozie.
Pozdrawiamy
Chęć jazdy na kolejne wyjazdy to dla nas najlepsza rekomendacja i nagroda :) tzn. że dzieci są zadowolone! Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy i do zobaczenia w sobotę na basenie.
Drugi rok z rzędu moje dziewczynki wracają zachwycone obozem! Bardzo dziękujemy za tak wspaniały czas i do zobaczenia za rok :):)
PS. Chyba, że zwolni się miejsc na obozie rowerowym ;)
Cieszymy się bardzo :) i dziękujemy za opinię. My już szykujemy się na lato 2020, a na stronie można znaleźć już terminy obozów :)Pozdrawiamy!
Po pierwszym obozie zimowym w Zębie zachwycona Zofia (lat 8) szykowała się już na obóz letni. Zabrała ze sobą młodszego brata (prawie lat 7). Wrócili z Jankiem bardzo zadowoleni. Dobrze, że na stronie i na fb była relacja zdjęciowa z obozu, bo nie mieli czasu dzwonić. Tyle atrakcji!
Teraz szykują się już na zimowy 2020. Sami trafiliśmy z polecenia i teraz my polecamy znajomym :)
Cieszymy się bardzo :) i dziękujemy za opinię. My już szykujemy się na lato 2020, a na stronie można znaleźć już terminy obozów :) a już za 2 miesiące czeka nas zimowe szaleństwo :) Dziękujemy za polecanie nas wśród znajomych <3
Dla naszej Amelki to był drugi obóz w życiu, ale pierwszy ze Smile Swim. Córka wróciła zachwycona, już chce jechać tym razem na obóz zimowy i letni oczywiście też chce. Właściciele firmy tak jak piszą na stronie, tak i robią. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich Opiekunów bez wyjątku. Złe doświadczenia, które mieliśmy na pierwszym obozie organizowanym przez inną firmę tyczyły przede wszystkim zjawiska tzw „fali”. Z opowieści naszej córki możemy tylko napisać, ze wszelkie złe zachowania dzieci były wyłapywane i nie były ignorowane, za co bardzo dziękujemy. Dzieci miały bardzo dużo zajęć, przyjechały wybiegane. Bardzo dobry pomysł z ograniczeniem dostępu do telefonów komórkowych. Jesteśmy zachwyceni. Szkołę polecamy nie tylko jeśli chodzi o obozy, ale też i naukę pływania. Pozdrawiamy, jeszcze raz dziękujemy.
Panie Mariuszu, dziękujemy z opóźnieniem za tak wyczerpującą opinię. Z przyjemnością się do nich wraca. Zapraszamy do zapoznania się z terminami na obozy 2020. Już są dostępne na stronie. Pozdrawiamy :)
Mój pierwszy obóz był naprawdę superowy! Córka wróciła zachwycona! Mnóstwo atrakcji, świetna opieka fajnej kadry- opowieści pełne ekscytacji. Pomimo wieczornej tęsknoty (na szczęście krótkotrwałej, bo szybko zasypiała po pełnych wrażeń dniach) od razu zapowiedziała, że chce znów koniecznie jechać na obóz :-) Uważam, że obóz bez telefonów komórkowych, to dobry pomysł..
Teraz będzie większy wybór profili obozowych jak zdecydują się Państwo na dłuższy obóz ;) A telefony z roku na rok ograniczamy coraz bardziej nawet dla starszych obozowiczów :)Pozdrawiamy!
Dziękujemy! :) cieszy nas to bardzo i motywuje do dalszej pracy :)
Cieszymy się i dziękujemy za opinię. Na stornie można już znaleźć terminy obozów na 2020 :)Pozdrawiamy
Dziecko zadowolone i rodzic wypoczęty :D najlepsza kombinacja. Cieszymy się bardzo i dziękujemy za opinię. Na stronie można znaleźć już obozy na 2020 :) Pozdrawiamy
No i stało się ;) cieszymy się, że nie zwiedliśmy oczekiwań :) pozdrawiamy i dziękujemy za opinię.
Jest to pierwsze zimowisko Amelki, ale drugi wyjazd ze Smile Swim. Właściciele Smile Swim to ludzie faktycznie z pasją i takich też ludzi dobierają do współpracy. Organizacja wyjazdu wzorowa, mądre zasady (choćby tyczące używania telefonów komórkowych), każdy dzień wypełniony po brzegi zjeżdżaniem na nartach, sankach, jazdą na skuterach, basenem, grą w zbijaka, origami. Moja córka pierwszy raz w życiu założyła narty na nogi. Jeśli zastanawiacie się nad znalezieniem organizatora wyjazdu dla Waszych dzieci – to z czystym sumieniem polecam. Chociaż pewnie powinienem napisać, że było fatalnie i dzięki temu wyjazdy nie będą tak oblegane. Panie Danielu i Panie Marcinie – dziękujemy za serce, które wkładacie w Waszą pracę.
Panie Mariuszu, bardzo dziękujemy za opinię i mamy nadzieję że dla Amelki zawsze znajdzie się miejsce oraz, że z 3 obozu również wróciła zadowolona :) Pozdrawiamy!
Pierwszy obóz córki z smile-swim – obóz superowy- i absolutna rewelacja! Córka wróciła zachwycona, ćwierka do dziś! Ogromne wrażenie zrobiła na niej ścieżka strachu, mówiła, że było to dla niej niesamowite przeżycie, obecnie planuje wybrać się na wasz Obóz survivalowy! Ja ze swojej strony miałam kontakt z Panem Marcinem, który opowiadał jak wyglądają ich obozy, bałam się, że może zostałam tylko oczarowana, ale okazało się, że to niesamowity zespół z pasją do dzieci, wszystkie atrakcje, opieka, poczucie humoru, luz,… wszystko dla dzieci.
Jestem wam ogromnie wdzięczna za radochę jaką przez 11 dni doświadczała Helenka! Do zobaczenia na zimowym obozie :)
Pani Kamilo bardzo się cieszymy, że rzeczywistość spełniła obietnice :) Już nie możemy doczekać się zimy ;) Pozdrawiamy!
Kacper i Antek zadowoleni i szczęśliwi. Doskonała opieka, wzorowa kadra i organizacja. Konkursy, atrakcje, zawody i wspólną zabawa. 11 dni po brzegi wypełnione dobra zabawą.
Wychowawcy nie tylko dbają o komfort obozowiczów ale również rodziców relaconując skrupulatnie każdy miniony dzień popierając opisy fotografiami.
Dzięki za ten rok i poprzednie lata.
Do zobaczenia!
Jest to nasz kolejny wyjazd ze smile-swim. To co piszą, robią, wspaniała kadra. Polecamy
Polecam jako mama i polecam w imieniu mojej córki, która wróciła bardzo zadowolona, podobał jej się program wyjazdu, dobór zajęć i organizacji czasu, oraz atmosfera panująca na obozie, zaangażowana, pomocna i bardzo sympatyczna kadra.
Panie Marcinie i Panie Damianie ja bardzo dziękuje za wsparcie i opiekę nad córką i waszą gorliwość w dążeniu do celu.
Jesteście przykładem kadry nauczycielskiej godnym do naśladowania.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia kolejny razem.
Klaudia Mama Laury
To nasz kolejny wyjazd ze Smile Swim – zawsze pełen profesjonalizm, dni pełne atrakcyjnych zajęć i ale i właściwy balans dla czasu wolnego. Świetna kadra, wysokiej jakości ośrodki, bardzo dobrze wyposażone, super jedzenie. Czas mija szybko. Na szczęście kolejne obozy przez nami! DZIĘKUJEMY!
To był pierwszy obóz Piotra superowy wybór -Piękna góra i napewno nie ostatni. Wrócił bardzo zadowolony i wypoczęty. Gorąco polecam obozy Smile – Swim. Szczególne pozdrowienia oraz uznanie według syna należą się wychowawcy Panu Piotrowi. Jak to syn mówi najlepszy wychowawca na obozie. Pozdrawiam serdecznie mama Piotra