Wyjątkowa szkoła pływania

Nie ma co ukrywać, że jesteśmy wyjątkową szkołą pływania. Chcemy zmieniać podejście dzieci i ich rodziców do nauki pływania oraz do aktywności fizycznej samej w sobie. Naszą postawą pokazujemy dzieciom, że jeżeli wkładamy w naukę całe nasze serce to nie tylko możemy świetnie się bawić, ale również dużo nauczyć.

Kładziemy nacisk przede wszystkim na to, żeby nasze zajęcia były ciekawe, różnorodne oraz wyjątkowe, a jednocześnie przynosiły nowe umiejętności pływackie oraz rozwój osobisty naszym młodym pływakom.

Jesteśmy otwartą i przyjazną szkołą pływania. Każdy nasz mały pływak jest dla nas wyjątkowy i niepowtarzalny. Znamy każdego naszego ucznia nie tylko z imienia, ale przede wszystkim słuchamy go i staramy się dobrze poznać.

Podchodzimy do sprawy życiowo. Uczymy pływania, ale również staramy się przekazywać zasady moralne i wartości, którymi należy się kierować w życiu. Jeżeli ktoś zachowuje się niestosowanie to nie ignorujemy tego, tylko staramy się reagować. Wiemy, że dzieci uczą się od nas dorosłych przez cały czas, dlatego zawsze wykazujemy się odpowiednim słownictwem oraz zachowaniem.

Stawiamy na rozwój!

Cały czas staramy rozwijać się i zmieniać na lepsze. Liczą się nie tylko nasze pomysły, ale również zadowolenie osób, które z nami pływają – co zawsze staramy się weryfikować. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wszystkie opinie (nie tylko te dobre), które otrzymujemy od naszych kursantów.

Można powiedzieć, że jesteśmy niekończącą się kopalnią pomysłów. Jest ich tak dużo, że zwyczajnie nie wystarcza nam czasu na wprowadzenie wszystkich w życie! Ale bardzo się staramy. Organizujemy nowe rodzaje zajęć na basenie. Doszkalamy się uczestnicząc w różnego rodzaju kursach oraz poznając nowe trendy w nauczaniu pływania. Zmieniamy naszą stronę internetową aby było na niej więcej cennych informacji, np. w zakładce „aktualności” systematycznie dodajemy artykuły pomocne rodzicom.

Jednocześnie kiedy pędzimy w stronę rozwoju, staramy się aby cały czas zachować wysoki poziom naszych zajęć nauki pływania i indywidualne podejście do każdej osoby. Ponieważ są to fundamenty naszej szkoły pływania Smile-Swim!

Smile-Swim to nie tylko nauka pływania!

Wiele rzeczy robimy z czystej pasji do sportu oraz chęci promowania aktywnego stylu życia wśród dzieci. Organizujemy darmowe imprezy okolicznościowe takie jak np. mikołajki na basenie, wycieczki rowerowe z ogniskiem czy zawody. Wszystko to robimy dla Was i najbardziej się cieszymy, kiedy dzieci oraz ich rodzice chętnie z tego korzystają.

Podczas wszystkich naszych imprez sportowych stawiamy również na integrację nie tylko między dziećmi, ale również rodziców z dziećmi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice mają coraz mniej czasu dla swoich dzieci dlatego taki wypad na rowery to fajny moment na wspólną zabawę.

W wakacje i ferie zimowe mamy przerwę od nauki pływania. Organizujemy wtedy ferie zimowe i letnie obozy młodzieżowe.

Jak powstała szkoła pływania Smile-Swim?

Poznaj naszych instruktorów

Zobacz naszych Partnerów