Gdzie uczymy pływać?

Pływalnie na których prowadzimy zajęcia w Warszawie to: OSiR Włochy – ul. Gładka 18, 02-172 Warszawa oraz OSiR Wola Delfin – ul. Kasprzaka 1/3, 01-211 Warszawa.

Smile-Swim ma do swojej dyspozycji wydzielone dwa tory na basenie pływackim oraz dwa tory na małym basenie. Znajdziecie nas po białych czekach oraz strojach z naszym logo oraz tabliczkach na torach.

Nauka pływania dla dzieci

Im wcześniej zaczynamy przyzwyczajać dzieci do przebywania w wodzie tym lepiej. W naszej szkółce prowadzimy zajęcia z dziećmi w wieku od 3 lat. Przygodę z nauką pływania zaczynamy od kreatywnej zabawy, która rozwija u dzieci umiejętności radzenia sobie w wodzie. Zabawa stopniowo zostaje zastępowana poważniejszymi treningami i nauką podstawowych stylów pływackich.

Nauka pływania dla dzieci odbywa się w kameralnych grupkach nie przekraczających 5 osób. Dzieci doskonalą swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pływania, którzy każdego pływaka traktują bardzo indywidualnie.

W naszej szkole pływania prowadzimy trzy kategorie wiekowe dla dzieci: Rybki (dzieci w wieku od 3-5 lat), Delfinki (5-7 lat) oraz rekiny (powyżej 7 lat). W obrębie każdej z tych grup pływackich tworzą się grupki pływackie (maksymalnie 5-osobowe) o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu mamy pewność, że dla każdego znajdziemy odpowiednią grupę do nauki pływania.

Nauka pływania dla dorosłych

Nauka pływania dla dorosłych odbywa się u nas zarówno w zorganizowanych grupach prowadzonych przez instruktora pływania, oraz na indywidualnych zajęciach z trenerem.

Chcesz nauczyć się pływać? Prowadzimy naukę pływania od zupełnych podstaw, gdzie nasi instruktorzy do każdego podchodzą z cierpliwością oraz zrozumieniem. Wiele razy udało nam się dokonać niemożliwego! Nauczyliśmy pływać wiele osób, które przekonane były że nie są w stanie w tym wieku zdobyć tej umiejętności. Zajęcia prowadzimy grupowo oraz indywidualnie.

A może umiesz już pływać i pragniesz jedynie doskonalić swoje umiejętności pod okiem naszego instruktora pływania lub przydałby Ci się profesjonalny trening z analizą video? Dla Ciebie również najdziemy odpowiednią grupę lub instruktora! Zapraszamy do naszej szkoły pływania!

Aqua aerobik

Aqua aerobik to zajęcia gimnastyczne w całości prowadzone w wodzie. Jest to super aktywność fizyczna dla osób, które lubią środowisko wodne ale niekoniecznie chcą pływać. Zajęcia prowadzone są na małym basenie w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Ich główny cel i motto to „ruch to zdrowie”. Ćwiczenia nie obciążają stawów a pobudzają wszystkie ważne układy fizjologiczne. Klikając w przycisk poniżej dowiesz się więcej na temat zalet aqua aerobiku.

Jest to świetny trening dla osób w każdym wieku! Przyjdź, i przekonaj się, że aqua aerobik jest również dla ciebie!