Nauka pływania dla dorosłych, jaką organizuje nasza zlokalizowana w Warszawie szkoła, to kursy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Odbywają się one w niewielkich grupach lub indywidualnie – w zależności od wymagań i opcji wybranej przez osoby biorące w nich udział.

Doświadczeni instruktorzy dobiorą program Twojego treningu idealnie komponujący się z posiadanymi przez Ciebie umiejętnościami, co przełoży się na wymierne, szybko zauważalne efekty.

Czy sporty wodne są Twoją pasją?
Jeśli tak, może warto byłoby dołączyć do grona osób aktywnie spędzających wolny czas na basenie?

Początkujący

Chciałbyś nauczyć się pływać, ale wstydzisz się, albo myślisz że nie dasz rady? Nie warto! Instruktorzy Smile-Swim mają na swoim koncie wiele „trudnych” przypadków! Ciebie też możemy nauczyć pływać!

Zaawansowani

Chciałbyś zacząć pływać szybciej i bardziej stylowo? Poszukujesz kursu doskonalenia techniki pływania dla dorosłych? Warszawa to duże miasto ale tylko my pomożemy ci w niepowtarzalnym stylu dopasowując się do twoich oczekiwań!

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe to 45 lub 30 min nauki pływania w grupach od 2 osób o tym samym poziomie zaawansowania. Idealne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych pływaków!

Zajęcia indywidualne

Trening personalny to 30 min lub dla bardziej wytrwałych 45 min intensywnego treningu pod okiem profesjonalnego instruktora Smile-Swim. Polecamy zarówno początkującym jak i zaawansowanym pływakom.

Jak zapisać się na zajęcia?

Najlepiej mailowo!

Wyślij do nas maila na adres biuro@smile-swim.pl. Jakich informacji będziemy potrzebować? Kliknij w przycisk poniżej, aby dowiedzieć się jakich informacji od Ciebie potrzebujemy do zapisu na zajęcia lub obóz…

Wolisz zadzwonić?

Ok, ale uprzedzamy, że nie zawsze możemy od razu odebrać… ale zawsze oddzwaniamy!

Jak zapisać się na zajęcia?

Najlepiej mailowo!

Wyślij do nas maila na adres biuro@smile-swim.pl. Jakich informacji będziemy potrzebować? Kliknij w przycisk poniżej, aby dowiedzieć się jakich informacji od Ciebie potrzebujemy do zapisu na zajęcia lub obóz…

Wolisz zadzwonić?

Ok, ale uprzedzamy, że nie zawsze możemy od razu odebrać… ale zawsze oddzwaniamy!

Nauka pływania dla początkujących

Podejmiemy się każdego przypadku, nawet jeżeli czytając teraz ten tekst uważasz, że dla Ciebie jest już na pewno za późno. To nie prawda! Nauka pływania dorosłych jest efektywna jeżeli podchodzi się indywidualnie do każdego przypadku. Wszyscy mogą nauczyć się pływać, niezależnie od wieku. Pamiętaj tylko, że nie jest to super szybki proces :) trzeba być wytrwałym i włożyć w naukę sporo pracy, ale my Ci w tym pomożemy!

Co robimy na zajęciach?

  • oswajamy z wodą, tych którzy mają złe wspomnienia z pływaniem lub nigdy nie pływali
  • uczymy jak zachowywać się w wodzie aby czuć się jak „ryba”
  • uczymy „przetrwania” w wodzie
  • uczymy podstawowych stylów pływackich

Czekamy na wiadomość od ciebie! Jesteśmy pewni, że nasz kurs pływania dla dorosłych spełni Twoje oczekiwania. Mamy na koncie wiele sukcesów…

Doskonalenie pływania

Chciałbyś zacząć pływać szybciej i bardziej stylowo? Poszukujesz kursu doskonalenia techniki pływania dla dorosłych? Warszawa to duże miasto ale tylko my pomożemy Ci w niepowtarzalnym stylu dopasowując się do twoich oczekiwań!

Co robimy na zajęciach?

  • doskonalimy poszczególnie style pływackie,
  • uczymy jak zachowywać się w wodzie aby czuć się jak „ryba”,
  • monitorujemy postępy za pomocą kamery, aby później można było przeprowadzić analizę.

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe to świetne środowisko do nauki pływania. Z jednej strony grupa motywuje do szybkich postępów, z drugiej strony małe grupki zapewniają wystarczającą ilość poświęconej przez instruktora uwagi.

Oprócz pracy jaką wkładamy w zajęcia liczy się dla nas również atmosfera. W fajnej grupie ludzi trening mija dużo szybciej i efekty są lepsze. Nasi instruktorzy nie mają nic przeciwko, jeżeli ktoś chce przejść z oficjalnej formy na bardziej luźną, nawet jak różnica wieku jest duża :) Klimat na naszych zajęciach zależy od tego jak go razem wspólnie stworzymy !

Indywidualne zajęcia z trenerem dla początkujących

Zajęcia indywidualne to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują na początku dużo więcej uwagi ze strony instruktora pływania. Na indywidualną naukę pływania z instruktorem zapraszamy szczególnie osoby, które boją się wody i mają złe wspomnienia z nią związane. Podczas zajęć indywidualnych instruktor będzie mógł cały czas asystować kursantowi, co daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa jako że asekuracja jest z wody.

Indywidualne zajęcia z trenerem dla zaawansowanych

Z treningu personalnego chętnie korzystają również osoby, które dobrze radzą sobie na basenie, ale chciałyby dopracować swój styl i technikę pływania. W takich przypadkach możemy zaproponować przeprowadzenie analizy video. Szybki film nakręcony podczas doskonalenia wybranego stylu i omówiony w trakcie zajęć daje niesamowite efekty. Nic tak nie pomaga jak obserwacja i analiza własnych błędów.