Zajęcia prowadzone na Basenie OSiR Mokotów – ul. Niegocińska

Prowadzimy na tym basenie zajęcia dla dzieci i dorosłych. Na tym basenie jesteśmy w bardzo kameralnym składzie dwóch instruktorów. Od lat klienci pytali nas o lokalizację bliżej Mokotowa, aby nie trzeba było dojeżdżać tak daleko na naukę pływania. Wychodząc Wam na przeciw uruchamiamy nasz nowy kameralny punkt na Mokotowie! :) Uczymy tutaj tylko na wynajętym torze na dużym basenie. Młodszym dzieciom zalecamy pianki docieplające, aby na dużym basenie czuły większy komfort podczas nauki.

Zajęcia dla dzieci prowadzimy tylko w formie grupowej. Dla dorosłych przewidziane są zajęcia indywidualne lub w parach. Jest możliwość stworzenia grupy dla dorosłych pod warunkiem odpowiedniej liczby chętnych.

Atrakcje

Nie jest to na pewno park wodny z wieloma atrakcjami, ale dzięki swej prostocie stwarza bardzo dobre warunki do nauki pływania, ponieważ nie jest przeludniony. Do dyspozycji klientów jest 6 torów o długości 25 m oraz mniejszy basen do nauki młodszych dzieci.

Jak zapisać się na zajęcia?

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń, napisz e-maila lub sms-a. Postaramy się znaleźć dla Ciebie lub Twojego dziecka najlepszy model nauki, dopasować grupę zaawansowania oraz najwygodniejszy termin.

Godziny zajęć

W jakich godzinach pływamy?
Sprawdźcie nasz grafik!

Basen OSiR Mokotów Niegocińska
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - mały basen
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - korytarz
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - prysznice
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - kącik dla dziecka
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - wejście do budynku
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - duży basen
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - poczekalnia
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - przebieralnia
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - kabiny do przebierania się
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - miejsce do obserwowania
Basen OSiR Mokotów Niegocińska - obserwatorium