Nasza ekipa instruktorów

Szkoła pływania Smile-Swim to obecnie kilkunastu kwalifikowanych instruktorów pływania. Sercem szkółki są bracia założyciele: Daniel i Marcin Marciniak, którzy prócz zajęć prowadzą również całą firmę. W nauczaniu dzieci i dorosłych pływania pomagają im Alicja, która jest z nami od samego początku istnienia naszej szkółki pływania, oraz reszta ekipy Smile-Swim. Wszystkich nas łączy jedno: zamiłowanie do sportu oraz wyjątkowe podejście do dzieci.

Każdy z nas trafił do Smile-Swim trochę inną drogą, dzięki czemu teraz specjalizujemy się w różnych gałęziach sportu. Każdy z nas patrzy na świat przez pryzmat swojej specjalizacji. Łącząc nasze pasje i umiejętności mamy głębszy wgląd i możemy patrzeć kompleksowo na różne sytuacje czy problemy. Tam gdzie jeden z nas widzi dwie drogi, drugi pokaże mu również trzecią.

Instruktor pływania - Daniel Marciniak

Daniel Marciniak

Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Magister Fizjoterapii po Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor pływania i kierownik wyjazdów jak również opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Aktualnie również wykładowca na warszawskim AWF-ie

Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów może naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Instruktor pływania - Marcin Marciniak

Marcin Marciniak

Marcin to drugi z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych.

Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim. Można powiedzieć, że Marcin to prawdziwy wirtuoz wśród nauczycieli i instruktorów!

Wojtek

Wojtek

Nie jest instruktorem, tylko tak zwanym „ogarniaczem” ;) spotkacie go na basenie NOWA FALA, gdzie odpowiada za organizację oraz czasami na innych basenach jako zastępstwo za Daniela lub Marcina.

Jakby ktoś jeszcze nie dopatrzył się podobieństwo to przedstawiamy Tatę chłopaków.

Instruktor pływania - Alicja

Alicja

Żona Marcina, która pomagała braciom od początku budować Smile-Swim. W tej chwili mama dwójki dzieci, dzięki czemu jeszcze lepiej rozumie swoich małych podopiecznych. Pomaga w kwestiach organizacyjnych oraz można ją spotkać w wodzie na zastępstwach w przypadku choroby jednego z instruktorów.

Absolwentka AWF w Warszawie i instruktor pływania, gimnastyki nowoczesnej (aerobik) oraz taekwondo. Szczególnie lubi pracę z tymi najmniejszymi pływakami. Jako instruktor pływania jest z nami od samego początku naszej działalności, czyli od 2013 roku. Stanowi fundament kadry Smile-Swim, bez którego ta firma nie byłaby taka sama. W Szkole pływania Smile-Swim najbardziej lubi uczyć pływać najmniejsze Rybki…

Instruktor pływania - Paulina

Paulina

Nie ma bardziej uśmiechniętej osoby na basenie! Nie dość, że uśmiech nie znika z jej twarzy, to jeszcze zaraża nim innych.

Paulina pływa głównie z mniejszymi dziećmi, ale gwarantujemy, że ta dziewczyna poradzi sobie z każdym. Zamiast medali zbiera laurki, które dostaje od swoich podopiecznych w podziękowaniu za super zajęcia.

Studentka kierunku pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczony ratownik wodny, któremu nie jedna już osoba powinna podziękować za pomoc. W zespole Smile-Swim uczy pływania od 2014 roku.

Instruktor pływania - Filip

Filip

Jako, że jesteśmy firmą rodzinną i wiemy jak ważne jest rodzeństwo zdecydowaliśmy, że postawimy na rodzinę i tak o to do naszego zespołu dołączył Filip czyli brat naszej instruktorki.

Filip to aktualnie jeden z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów. Jak trafił do nas kilka lat temu czuliliśmy, że drzemie w nim ogromny potencjał! Sprawdziło się :) Uwielbiany przez dzieci i rozchwytywany przez dorosłych. Cieszymy się, że trafiliśmy na nieoszlifowany diament, który w tej chwili błyszczy! ;)

Instruktor pływania - Bartek

Bartek

Bartek to wiecznie uśmiechnięty student Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF-ie. W życiu ma dwie pasje. Oczywiście jedna to pływanie, ale jest jeszcze siatkówka, której poświęca każdą chwilę, jeżeli nie siedzi akurat w wodzie ;)

Z Bartkiem na pewno nie można się nudzić a swoim uśmiechem potrafi zarazić każdego kursanta!

Instruktor pływania - Patrycja

Patrycja

Z pozoru cicha i spokojna osoba, jednak kiedy jest już w wodzie to czuje się jak w domu i można poznać jej prawdziwe „JA” ;) Precyzyjna, opanowana i bardzo cierpliwa, dzięki czemu bardzo dobrze prowadzi lekcje indywidualne. Każdy kursant będzie czuł, że jest w dobrych rękach.

Jednak oprócz lekcji indywidualnych, Patrycja również prowadzi grupy i idealnie potrafi dopasować się do każdego wieku dzieci!

Instruktor pływania - Janek

Janek

Janek to nietypowy instruktor pływania, ponieważ trafił do nas wyjątkowo nie z uczelni sportowej, ale z wydziału zajmującego się psychologią ;) nie zmienia to faktu, że kocha pływanie i zaraża kursantów swoją pasją!

Trafił do nas na praktyki po kursie instruktorskim jako nieoszlifowany diament i stwierdziliśmy, że takiego entuzjazmu do pracy nie mogliśmy zmarnować! I tak został z nami Janek na dłużej. Dzięki swoim studiom ma super podejście do ludzi i łatwo nawiązuje kontakt z kursantami. Specjalista od trudnych przypadków i lekcji w języku Angielskim. Kochany przez wszystkie dzieciaki!

Instruktor pływania - Julek

Julek

Nadszedł czas aby uaktualnić opis Julka, ponieważ nie jest on już „świeżą krwią” w naszym zespole tylko powoli zyskuje miano weterana. :) Rozpoczyna z nami kolejny sezon! Julek na co dzień ratownik wodny oraz student Szkoły Głównej Straży Pożarniczej, a wieczorami świetny instruktor. Wiecznie uśmiechnięty i bardzo cierpliwy. Z pasją przekazuje swoją wiedzę. Radzi sobie bardzo dobrze z najmłodszymi, jak i z dorosłymi kursantami!

Stawia na prosty przekaz i skuteczne metody :) na pewno wpływ na to ma również jego wojskowa kariera ;) Warto spróbować lekcji pod jego okiem i przekonać się jak sympatyczną i uśmiechniętą jest osobą.

Agnieszka - instruktor pływania

Agnieszka

Wróciła do nas prosto ze słonecznych plaż w USA, gdzie pilnowała jako ratownik aby wszyscy byli bezpieczni. I tak będzie się z nią czuł każdy kursant ;) i ten duży i ten mały. Znajdzie sposób aby nauczyć pływać każdego!

Przygoda z pływaniem trwa od lat, ponieważ już jako małą dziewczynka zaczynała pływać w UKS Skalar w Ursusie. Aktualnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego oraz szuka kolejnych plaż na wakacje, których mogłaby pilnować ;)

Instruktor pływania - Olga

Olga

Olga – pełnoprawna fizjoterapeutka z tytułem Magistra po warszawskim AWF-ie. Pełna pasji i profsojonalizmu. Olga posiada bardzo pogate doświadczenie z pracą w roli instruktora pływa i tak kocha to co roobi, że mimo ukończenia bardzo amibitnych studiów pragnie pozostać w zawodzie związanym z pływaniem

Wszystkie dzieci szybko polubiły Olgę, a dorośli cenią ją za profesjonalizm oraz bardzo indywidualne podejście do każdej osoby.

Instruktor pływania - Łukasz

Łukasz

Łukasz – najmłodszy w naszym składzie, ale posiadający pasję oraz zaangażowanie, które można by rozdzielić na kilka innych osób i jeszcze by zostało ;) Łukasz jest studentem na kierunku wychowania fizycznego w Warszawie oraz prawa na warszawskim uniwersytcie. Tylko osoba z jego energią moża łączyć dwa dzienne kierunki :)

Łukasz zaraża uśmiechem dzieci nawet te najmłodsze jak i dorosłych z którymi prowadzi lekcje indywidualne ! Szybko łapie doświadczenie i po odbytych praktykach jest już bardzo wartościowym instruktorem.

Instruktor pływania - Martyna

Martyna

Wiecznie uśmiechnięta i potrafi namówić i przekonać każdego do wszystkiego ;) Świetnie radzi sobie zarówno z maluszkami jak i z dorosłymi. Emanuje pozytywną energią. Studiuje Europeistykę na UW i zaczyna Wychowanie Fizyczne.

Przez 9 lat trenowała zawodowo pływanie, także ta dyscyplina sportu nie ma przed nią żadnych tajemnic! Oprócz sportu jest niezłym kinomaniakiem, także między jednym basenem a drugim można pogadać o prawie każdym filmie ;)

Instruktor pływania - Maciek

Maciek

Student archeologii na UW, ratownik wodny z doświadczeniem w pracy na basenach i wodach otwartych w tym w Bieszczadzkim Woprze na Jeziorze Solińskim. Pływak amator od 10 lat, oprócz przekazywania wiedzy i uczenia innych pływania pasjonat sportu, miłośnik zdrowego żywienia i historii.

Na pierwszy rzut oka, może wydaje się trochę poważny, ale jak już go poznacie to zobaczycie uśmiechniętego i mega cierpliwego gościa!

Instruktor pływania - Ania

Ania

Geny Smile-Swim i pływania ma się w rodzinie. Poznajcie Anię, która jest siostrą jeden z naszych instruktorek. Pływanie w domu dziewczyn jest od lat, także już od dawna wiedzieliśmy, że jak Ania zacznie studia to dołączy do naszego teamu ! i stało się, z czego bardzo się cieszymy.

Bardzo pozytywna i uśmiechnięta osóbka ! :) W tym toku idzie na zdrowie publiczne na WUM ie.

Instruktor pływania - Karolina

Karolina

Studentka fizjoterapii na warszawskim AWF-ie. Przez kilka lat trenowała pływanie na warszawskiej ochocie. Sportowy freak, który chce w życiu spróbować wszystkich sportów na świecie oraz dzielić się swoją pasją i zaangażowaniem z innymi.

Wpadnijcie do niej na trening i dajcie się zarazić prawdziwą zajawką :)

Instruktor pływania - Amelia

Amelia

Jedna z naszych najmłodszych instruktorek, co nie znaczy, że z najmniejszym doświadczeniem ;) Nie krępujcie się i do Amelii mówcie Amelka, ponieważ tak lubi najbardziej, a dobry kontakt i atmosfera na treningu jest bardzo ważna i właśnie taką wytwarza Amelka! :)

Wiedzę o pływaniu, można napisać, że wypływała przez kilka lat w sekcji G8 i na triathlonie również dobrze się zna jakby ktoś był zainteresowany ;)

Instruktor pływania - Kamil

Kamil

Nowy, a jednak stary ;) Na basenie Kamil jest u nas od niedawana, ale od kilku lat jeździ z nami na różne obozy jako instruktor i opiekun, także powierzamy Was w naprawdę dobre ręce! Nareszcie ukończył studia Wychowania Fizycznego na AWF-ie i dzięki temu znalazł czas, aby dołączyć do naszego teamu! Cieszymy się bardzo :)

Kamil to pozytywny gość o wewnętrznym spokoju i dużej charyzmie. Każdego przekona do pływania i próbowania nowych rzeczy ;)

Instruktor pływania - Kamil

Karolina

Księgowa z tytułem mgr po Krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Jest to świetny przykład, że nie zawsze instruktor musi być studentem lub absolwentem sportowej uczelni ;) Z pływaniem związana prawie od zawsze, czująca się lepiej w wodzie niż na ladzie. Certyfikowany nurek podlodowy oraz zapalona tenisistka.

Uwielbia to co robi mimo iż studia odbiegają od wodnej tematyki. Można powiedzieć, że w trakcie pracy na basenie odpoczywa od codzienności w korporacji ;)

Instruktor pływania - Kamil

Martyna B.

Absolwentka warszawskiego AWFu, gdzie zdobyła uprawnienia instruktora snowboardu, windsurfingu i pływania, które jest jej szczególnie bliskie. To właśnie na pływalni spędza długie wieczory. Lubi pracować zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

Oprócz doświadczenia w pracy na basenie zdobywa je również na zielonych szkołach oraz obozach jako animator ruchu. W wolnym czasie biega przygotowując się do biegów charytatywnych i półmaratonu. Jej największym sukcesem jest pokonanie dziewiętnastu kilometrów podczas Wings For Life w Poznaniu! I właśnie to pokazuje jej charakter i osobowość. Pomaga wszędzie i zawsze :)

Instruktor pływania - Kamil

Wiktoria

Studentka Politechniki Warszawskiej, na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa, także można z nią porozmawiać na wiele różnych tematów ;)

Jak sama wspomina rozpoczęła swoją przygodę z pływaniem, kiedy bała się zanurzyć nawet nogę w wodzie, a w tej chwili jest to jej pasja i zawód. Przez kilka lat również trenowała pływanie. Wychowana w bardzo dużej i wesołej rodzinie, przez co uwielbia dzieci w każdym wieku i wie jak najlepiej zarazić je pasją do pływania! Najbardziej cieszy się, ze może pomóc przełamać strach przed wodą innym, tak jak kiedyś ktoś pomógł jej!

Instruktor pływania - Kamil

Kacper

Student wychowania fizycznego, zawodnik pierwszej drużyny Legii Warszawa w sekcji piłki wodnej, były reprezentant polski, multimedalista (np. 2x mistrz polski juniorów, 2x brązowy medal w Ekstraklasie). To wszystko wpływa na jego pracę jako instruktora.

Od razu przekazuje wartości godne najlepszych sportowców, a przy okazji potrafi łączyć porządny trening z dobrą zabawą!Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w języku polskim i angielskim.

Instruktor pływania - Kamil

Agata

Wychowana w świecie Trójboju Nowoczesnego, a później przyszedł czas na Pięciobój Nowoczesny i tak znalazła się w Kadrze Mazowsza i Polski. Dało jej to niesamowity bagaż doświadczeń i zdecydowanie wpłynęło na jej rozwój jako instruktora i trenera. 8 lat jest instruktorem pływania dzieci jak i dorosłych – animacje dla dzieci nie są dla niej straszne bo umie dopasować zabawy do każdego wieku dziecka jak i charakteru ;).

Jakby tego było mało – jest sędzią pływackim i prowadzi zajęcia fitness w wodzie aqa Aerobic, aqa boxing, aqa cycling, Aqa power. W dużym skrócie jeżeli chcesz nauczyć się pływać i przełamać swój strach w wodzie a przy tym świetnie się bawić to właśnie Agata pomoże Tobie zapomnieć o wszystkich dotychczasowych złych przeżyciach w wodzie 😀

Instruktor pływania - Kamil

Filip D.

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor pływania, gimnastyki korekcyjnej, sportowej, lekkiej atletyki, podnoszenia ciężarów, kulturystyki, siatkówki, koszykówki i piłki nożnej…. mimo tak licznych uprawnieni to właśnie pływanie wygrało ;) i to jemu Filip w tej chwili poświęca czasu.

Dzięki wiedzy z pozostałych dyscyplin potrafi bardzo dobrze łączyć treningi. Daje mu to olbrzymią wszechstronność. Wielką zaletą Filipa jest jego podejście do dzieci i nawiązywanie świetnych relacji nawet z najmłodszymi. Hobby poza pływaniem to podnoszenie ciężarów i BJJ (brazylijskie ju-jitsu).

Instruktor pływania - Kamil

Olgierd

student 2 roku Ochrony Środowiska na UKSW. Rola instruktora pływania jest dla niego nowym wyznaniem, ale wychodzi mu to świetnie. Przez wiele lat trenował pływanie co daje mu wiedzę lepszą niż każdy kurs instruktora w Polsce. Dla niego kurs to było zwieńczenie oraz drzwi do tego kim chciał zostać w przyszłości.

Jest otwarty, życzliwy, cierpliwy i zaangażowany w wykonywaną pracę. Chętnie przekazuje swoją wiedzę innym i potrafi indywidualnie podejść do każdej osoby. Nie boi się pracy z żadnym kurantem. Nieważne czy ma on 3 lata czy 93 ;)

Instruktor pływania - Kamil

Norbert

Były zawodnik, uczestnik i medalista Mistrzostw Polski. Pływa od 14 lat. Posiadam również kurs ratownika oraz sędziego okręgowego klasy II. Aktualny student Wojskowej Akademii Technicznej na wydziale Geodezji i Kartografii. Dzięki nabytej wiedzy na pływali oraz uczelni aspekt techniki i rozwoju w wodzie przekazuje zawsze z jak najlepszą precyzją.

Pełen pasji do pływania i gotowy do przekazywania wiedzy. Sport nie jest mu obcy! Sam w wolnych chwilach dalej pływa oraz lubi chodzić na siłownie i czynnie spędzać czas.

Paweł

Instruktor z kilku letnim doświadczeniem, były pływak i ratownik wodny. Zaangażowany i kochający to co robi 🙂 świetna zabawa w trakcie lekcji gwarantowana oraz równie dobry progres!

Paweł jest ciekawą osobą, ponieważ oprócz pasji związanej z basenem posiada jeszcze drugą bardzo ważną. Tańce ludowe w zespole. Kto by się spodziewał? A jednak! Czasami trzeba mu wybaczyć nieobecność ze względu na zawody międzynarodowe, ale wynagrodzi Wam to ciekawymi lekcjami!

Mateusz

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika i Wychowanie Fizyczne. Doświadczenie pedagogiczne zdobywał w różnych szkołach oraz klubach sportowych. Od najmłodszych lat związany z piłką nożną, która do dnia dzisiejszego jest ważnym elementem jego życia. Na studiach poświecił się sportom wodnym oraz ratownictwu wodnemu. W 2018 roku postanowił dzielić się swoją wiedzą na temat pływania z innymi.

Jest pasjonatem kolarstwa w każdym wydaniu. Nie wyobraża sobie życia bez roweru, którym dojeżdża wszędzie i o każdej porze roku. ;) jak widzicie z Mateuszem można pogadać w trakcie lekcji o na prawdę wielu sportach. Najważniejsze w jego pracy jest jednak stoicki spokój i bardzo przyjazne usposobienie :)

Jaki powinien być dobry instruktor pływania?

Umiejętności i uprawnienia

Dobry instruktor pływania musi mieć przede wszystkim odpowiednie umiejętności oraz uprawnienia. Nauczycielem pływania nie powinna być przypadkowa osoba, która szczególnie na początku procesu nauki mogłaby wpoić dzieciom złe nawyki pływackie. Gwarancją umiejętności jest ukończony kurs instruktora pływania oraz wykształcenie sportowe – które posiadają wszyscy nasi instruktorzy!

Jednak kluczem do skutecznego nauczania jest kreatywność i odpowiednie podejście do dzieci. Zdobycie międzynarodowego certyfikatu instruktora pływania, czy posiadanie dyplomu świadczącego o ukończeniu wyższej szkoły związanej z nauczaniem i wychowaniem dzieci jest tylko początkiem drogi do bycia dobrym instruktorem!

Nasi instruktorzy przechodzą odpowiednią selekcję pod okiem dwóch braci aby na zajęciach prezentowali najwyższy poziom.

Zaangażowanie i dobre podejście do dzieci

Dobrego instruktora pływania można poznać po jego zaangażowaniu w zajęcia oraz podejściu do uczniów. W szkole pływania Smile-Swim instruktorzy od samego początku są bardzo zaangażowani w rozwój oraz dobre samopoczucie dzieci. Już podczas wyboru grupy pływackiej staramy się do każdej osoby podejść indywidualnie oraz stworzyć jej jak najlepsze warunki rozwoju umiejętności pływania.

Bardzo dużo uwagi poświęcamy samopoczuciu dzieci oraz nastrojom jakie panują na naszych zajęciach i zawsze staramy się na nie odpowiednio reagować, aby nie dopuścić do spadku motywacji! Jest to w dużej mierze możliwe dzięki przebywaniu razem z dziećmi w wodzie podczas zajęć oraz przyjaznej atmosferze. Dla nas to zrozumiałe, że znudzone i zniechęcone dziecko oznacza brak postępów…

Kreatywność

Kreatywność to cecha, którą każdy instruktor pływania, który pracuje z dziećmi obowiązkowo powinien ciągle rozwijać. Nuda oraz rutyna to nasz największy wróg na zajęciach! Szczególnie w pracy z dziećmi. Kreatywne zabawy, urozmaicone ćwiczenia, stawianie dzieciom wyzwań sprawiają, że każde zajęcia prowadzone w szkole pływania Smile-Swim są ciekawe i niepowtarzalne, a dzieci chętnie na nie wracają.

Nawet z pozoru łatwe i mało ekscytujące ćwiczenie można przeprowadzić na kilka bardzo odmiennych sposobów, i w taki sposób przedstawić to dzieciom, aby nie zwróciły na to uwagi i dalej z jeszcze większym zapałem doskonaliły swoje umiejętności.

Kreatywność jest również bardzo ważna przy pracy z dorosłymi. Czasami aby dokładnie wytłumaczyć mechanikę jakiegoś ćwiczenia można ją porównać do tematu bliskiego naszemu kursantowi. Wtedy dużo lepiej może zrozumieć cel i metodykę.

Budowanie autorytetu

Bardzo ważne jest również budowanie autorytetu oraz umiejętność radzenia sobie z dziećmi. Aby zachować bezpieczeństwo dzieci muszą kogo należy się bezwzględnie słuchać. Zachowanie dyscypliny na zajęciach jest podstawą nauki w grupie. Nasi instruktorzy budują autorytet poprzez swoje prawdziwe zaangażowanie w sport oraz odpowiednie podejście do dzieci. Jednocześnie zajęcia prowadzone są w przyjaznej, otwartej atmosferze, która nie ma nic wspólnego z rygorem ani przymusem.

Na dzieci nie krzyczymy, ponieważ uważamy, że to nie jest odpowiednia metoda. Stanowczy ton i dobry przykład jest dużo bardziej efektywny. Staramy się aby dzieci nas polubiły, ponieważ wtedy chętnie wykonują nasze polecenia i starają się pływać jak najlepiej, aby usłyszeć pochwałę.

Kształtowanie osobowości u dzieci

Instruktor pływania to jednocześnie nauczyciel, a to wiąże się nie tylko z rozwijaniem u dzieci umiejętności pływania ale również z kształtowaniem ich osobowości. Pracując w szkole pływania Smile-Swim poprzez swoją postawę mamy możliwość zaszczepiania w dzieciach chęć do aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia oraz ducha akceptacji i przyjaźni, co może być nieocenioną rzeczą w ich przyszłym życiu.

Nauczanie sportu w odpowiedni sposób jest bardzo silnym bodźcem kształtującym naszych małych uczniów. Można nauczyć ich elementów dyscypliny i współpracy. Pokazać jak powinno się zachowywać w niektórych sytuacjach i na przykład w rywalizacji położyć nacisk na zasady fair play oraz szacunku do przeciwnika.

Jeżeli uda się pokazać odpowiednie wartości w młodym wieku i zachęcić dzieci do naśladowania odpowiednich wzorców to możemy być spokojni ich przyszłości.

Nauka pływania to nasza pasja!

Nikt nie wykonuje swojej pracy lepiej od osób, dla których praca jest jednocześnie ich pasją! Każdy z naszych instruktorów bez wyjątku jest zakochany nie tylko we wszelkich aktywnościach fizycznych oraz sporcie jakim jest pływanie ale również uwielbia pracę z dziećmi. Wystarczy jedno spojrzenie na uśmiechy dzieci oraz naszych instruktorów aby wiedzieć, że to prawda!

Uczenie dzieci pływania jest bardzo absorbującym zajęciem. Kiedy wchodzimy na płytę basenu przestajemy myśleć o wszystkim innym. Liczą się nasi podopieczni i im poświęcamy całą uwagę. Cieszymy się razem z nimi ich sukcesami oraz zachęcamy ich do nowych wyzwań i przełamywania nowych barier, tych malutkich jak i tych znaczących. Na basenie liczy się tylko jedno – przekazywanie wiedzy, a jak już to robimy to tylko z uśmiechem i pasją!