Jakie zajęcia prowadzimy na basenie OSiR Włochy?

Naszym głównym basenem na którym uczymy pływać jest basen OSiR Włochy, który mieści się przy ulicy Gładkiej 18 w Warszawie (Włochy). Prowadzimy tam naukę pływania dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, naukę pływania dla dorosłych na poziomie podstawowym i zaawansowanym oraz aqua aerobik. Zajęcia z nauki pływania odbywają się w grupkach 2-osobowych lub indywidualnie z instruktorem pływania.

Basen OSiR Włochy jest nowym basenem, który cały czas prężnie się rozwija. Mamy to szczęście, że jako szkoła pływania pojawiliśmy się tam prawie od początku dzięki czemu OSiR Włochy stał się naszym drugim domem.

OSiR Włochy – atrakcje

Na basenie znajduje się sześć torów pływackich. W sąsiedztwie basenu znajduje się brodzik (służy głównie do nauki pływania dzieci w wieku 5-12 lat, istnieje również możliwość organizacji imprez urodzinowych dla dzieci oraz zajęć gimnastycznych w wodzie).

Atrakcją basenu są również takie rzeczy jak zjeżdżalnia wodna, jacuzzi, rzeka z prądem, sauna, czy wodne masaże. Jednym słowem, każdy znajdzie tu coś dla siebie !

Jak zapisać się na zajęcia?

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń, napisz e-maila lub sms-a. Postaramy się znaleźć dla Ciebie lub Twojego dziecka najlepszy model nauki, dopasować grupę zaawansowania oraz najwygodniejszy termin.

Godziny zajęć

W jakich godzinach pływamy?
Sprawdźcie nasz grafik!