Zajęcia prowadzone na Basenie Namysłowska

Nowy basen w naszej ofercie! Smile-swim melduje się na prawym brzegu Wisły!

Basen Namysłowska to z pewnością niedoceniany obiekt na mapie Warszawy. Może nie jest najpiękniejszy czy najnowszy, ale do nauki pływania nadaje się świetnie. Dzięki niższym kosztom wynajmu my, jako szkoła pływania, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale w zupełnie nowych cenach, jakich jeszcze nie było!

Pływalnia Namysłowska to duży sportowy basen oraz mniejszy brodzik. Zarówno na jednym jak i na drugim oferujemy nasze lekcje. Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne prowadzimy tylko na wynajętych torach. Oznacza to, że zawsze mamy dostęp do skrajnego toru oraz w miejscu, gdzie się uczymy, są tylko nasi kursanci. Cena lekcji zawiera już wejścia na basen – nie trzeba nic dopłacać.

Dzięki swej lokalizacji na basen Namysłowska mają dobry dojazd mieszkańcy nie tylko Pragi, ale również Śródmieścia, Żoliborza oraz Targówka! Dużą zaletą jest parking samochodowy, który należy do szkoły i jest bezpłatny dla naszych klientów!

Basen Namysłowska – atrakcje

Co oferuje ten basen?

  • 6 torów o długości 25 m każdy
  • 1 basen z płytszą wodą
  • dłuższe treningi dla dzieci
  • niższe ceny nauki pływania
  • darmowy parking dla klientów
  • możliwość swobodnego pływania rodziców w trakcie zajęć dzieci

Jak zapisać się na zajęcia?

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń, napisz e-maila lub sms-a. Postaramy się znaleźć dla Ciebie lub Twojego dziecka najlepszy model nauki, dopasować grupę zaawansowania oraz najwygodniejszy termin.

Zapisy!
Godziny zajęć

W jakich godzinach pływamy?
Sprawdźcie nasz grafik!

Sprawdź grafik!