Zajęcia prowadzone na Basenie Nowa Fala

Kolejny basen w naszej ofercie to 3 basen należący do kompleksu OSIR WOLA czyli Nowa Fala. Basen mieści się na ul. Kajetana Garbińskiego 1 i idealnie odpełnia naszą mapę Warszawy gdzie można uczyć się razem ze Smile-Swim!

Nowa fala to klimatyczny basen, który posiada 25 m basen sportowy z 6 torami oraz brodzik do nauki najmłodszych kursantów lub osób dorosłych z lękiem do nauki na głębokiej wodzie. To idealne miejsce do nauki pływania w formacie lekcji dwuosobowych lub indywidualnych.

Ważne jest to, że obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i został dla nich w odpowiedni sposób przystosowany. Ponadto basen Nowa Fala przy ul. Kajetana Garbińskiego 1 honoruje karty: Multisport, Benefit, Fit Profit, Fit Sport, OK system oraz Fit Flex. Zaletą tego basenu jest również posiadanie własnego bezpłatnego parkingu dla 26 samochodów.

Atrakcje

  • 6 torów o długości 25 m każdy
  • brodzik z cieplejszą wodą
  • sauna
  • solarium
  • parking

Jak zapisać się na zajęcia?

Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń, napisz e-maila lub sms-a. Postaramy się znaleźć dla Ciebie lub Twojego dziecka najlepszy model nauki, dopasować grupę zaawansowania oraz najwygodniejszy termin.

Godziny zajęć

W jakich godzinach pływamy?
Sprawdźcie nasz grafik!

Basen Grzybowska - budynek
Basen Grzybowska - pływalnia