Dwaj bracia – pasjonaci sportu

Daniel i Marcin to my! Jesteśmy dwoma braćmi, którzy wspólnie założyli szkołę pływania Smile-Swim! 

Sport od zawsze był bardzo ważnym elementem naszego życia. Odkąd pamiętamy bliscy zachęcali nas do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, takich jak pływanie, snowboard, kolarstwo, kite-surfing i wiele, wiele, wiele innych. To oni wpłynęli na nasze obecne podejście do życia.

Wiemy jak ważny jest w życiu sport i zdrowy tryb życia, dlatego teraz my sami zachęcamy dzieci oraz młodzież do uprawiania sportu i próbowania swoich sił nie tylko w pływaniu ale również w innych dyscyplinach. Razem z naszymi instruktorami pływania ze Smile-Swim tworzymy zespół młodych pasjonatów sportu, którzy swoją pasją chcą zarażać innych…

Ale jak zrodził się pomysł na tak śmiały projekt jakim jest własny biznes? Zaczęło się oczywiście od pierwszego niepowodzenia…

A może założymy szkołę pływania?

Marcin jako starszy brat, pierwszy skończył studia magisterskie na Warszawskim AWF-ie w 2013 roku. Szybko zderzył się z rzeczywistością, że nie będzie mu łatwo znaleźć pracy w zawodzie nauczyciela. Daniel, młodszy z braci, aktualnie jeszcze studiujący i poświęcający dużo czasu na zagadnienia związane z fizjoterapią, ale z głową pełną pomysłów, podsunął Marcinowi jeden z nich. A gdyby tak…

No właśnie, a gdyby tak założyć własną szkołę pływania? Marzenie z dzieciństwa! „Braterski biznes” i to jeszcze dotyczący dyscypliny, którą od dzieciaka obaj kochali i uprawiali. Oczy im się zaświeciły i od razu pojawiło się sto różnych pomysłów i pytań. Burza emocji. Obawa przed porażką i rozsądek walczący z marzeniami. Mimo wszystkich obaw Marcin i Daniel wiedzieli już, że i tak muszą spróbować!

Jak uczyć to tylko najlepiej jak potrafimy!

I tak się zaczęło! Najpierw nazwa dla nowej szkoły pływania. Obaj wiedzieli, że jak uczyć to tylko z uśmiechem i radością. Tak narodziło się „Smile-Swim”. Uśmiechnij się kiedy pływasz! Czerp z tego radość i poznaj cudowne uczucie, kiedy możesz poruszać się w wodzie jak ryba. Otwiera się wtedy przed Tobą nowy zupełnie nieznany, piękny świat, a to od razu wywołuje uśmiech. Reszta potoczyła się sama…

Bracia obiecali sobie, że jak mają uczyć pływać to tylko najlepiej jak potrafią. W swojej szkole pływania postawili na jakość i indywidualne podejście do każdego: dużego i małego pływaka. Od wszystkich swoich instruktorów pływania również wymagają aby zawsze na maksa angażowali się w swoją pracę. 

Smile-Swim to nie tylko szkoła pływania…

Na co dzień uczymy oraz doskonalimy umiejętności pływania u dzieci, młodzieży oraz dorosłych na kliku warszawskich basenach! Kiedy zbliżają się wakacje lub ferie, organizujemy sportowo-rekreacyjne obozy dla dzieci i młodzieży, na których promujemy aktywny sposób spędzania czasu – nie tylko w wodzie. Zimą natomiast ruszamy w góry na narty i snowboard, gdzie wciągamy naszych podopiecznych w wir białego szaleństwa.

Szkoła pływania Smile-Swim to zdrowe połączenie sportu i zabawy w każdej postaci! Nawet w te kilka wolnych dni w miesiącu, które udaje nam się wygospodarować, organizujemy np. wspólne wypady na rowery z naszymi uczniami lub inne eventy. Sport i dzieciaki to nasze życie!

Bardzo często zdarza się, że bierzemy udział w różnych ciekawych wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Jeżeli nas tam spotkacie, koniecznie przybijcie z nami piątkę, nawet w centrum handlowym na zakupach :)! Dla nas to zawsze przyjemny moment!

Jacy są bracia?

Bracia są zupełnymi przeciwieństwami. Marcin spokojny i rozważny, zna umiar i wykazuje dużą dozę cierpliwości, dzięki czemu idealnie równoważy wybuchowy charakter Daniela. Młodszy z braci ma za to milion pomysłów na minutę i zawsze wydaje mu się, że coś trzeba poprawić. Są jak ogień i woda. Okazuje się jednak, że to idealne połączenie dla szkoły pływania Smile-Swim.

Pasja i radość z tego co robią sprawiają, że Bracia nie czują się jakby pracowali. Po prostu robią to co kochają.