Basen Delfin OSiR Wola

Kolejnym basenem, na którym prowadzimy zajęcia, jest OSiR Wola „Delfin” znajdujący się przy ul. Kasprzaka 1/3 w Warszawie (Wola). Basen w 2020 roku przeszedł gruntowny remont, co znacznie podniosło jego atrakcyjność! Prowadzimy tutaj głównie naukę pływania dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć prowadzonych na tym obiekcie.

Basen Delfin (ul. Kasprzaka 1/3) to ciekawy obiekt z bogatą historią. Okazuje się jednak, że pomimo jego wielu zalet, jest miejscem mało znanym i niedocenianym przez Warszawiaków! Możliwe, że przyczyną jest jego lokalizacja oraz to, że nie rzuca się w oczy.

System wchodzenia na basen jest trochę inny niż zwykle, ponieważ kluczyk do szafki w przebieralni pobieramy już u sympatycznych pań w szatni, gdzie zostawiamy kurtki i buty. Później udajemy się do pana lub pani w okienku, gdzie kupujemy karnet. Szatnie są przestronne oraz wygodne. Jeżeli zapisujecie swoje dziecko na naukę pływania na tym basenie, to kilka pierwszych wizyt warto pomóc dziecku odnaleźć się na basenie.

Ważne jest to, że obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i został dla nich w odpowiedni sposób przystosowany. Ponadto basen Delfin przy ul. Kasprzaka honoruje karty: Multisport, Benefit, Fit Profit, Fit Sport, OK system oraz Fit Flex.

Basen wydaje się umiejscowiony dość daleko od „rodzinnych rejonów”, jednakże nasi klienci bez problemu przyjeżdżają do nas z Ursusa, Włoch, Opaczy, Woli, Bemowa, Śródmieścia, a nawet z Saskiej Kępy, z której dojazd trwa tylko 10 min metrem do ronda Daszyńskiego!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na basenie Delfin OSiR Wola – ul. Kasprzaka 1/3!

Co oferuje basen Delfin?

  • 6 torów o długości 25 m każdy
  • brodzik w oddzielnym pomieszczeniu
  • sauna
  • solarium

Godziny zajęć

W jakich godzinach pływamy?
Sprawdźcie nasz grafik!