Szukacie zielonej szkoły z charakterem!
Jeżeli wszystkie kreatywne pomysły na zielone i białe szkoły zostały już wyczerpane
i brakuje nowych, to my chętnie temu zaradzimy!
Koniecznie sprawdźcie nasze propozycje!

Nasze zielone szkoły

Od paru dobrych lat organizujemy wyjazdy i obozy sportowo-rekreacyjne, kolonie, zielone szkoły oraz ferie dla dzieci w różnym wieku. W pracy z dziećmi liczy się nie tylko doświadczenie, ale również 100% zaangażowanie oraz pasja do pracy z dziećmi. A nam tego nie brakuje! Dlatego wyjazdy, które organizujemy są dla naszych podopiecznych niezapomnianą przygodą!

Na organizowanych przez nach zielonych szkołach promujemy aktywny i zdrowy tryb życia! Atrakcje sportowe chętnie łączymy również z elementami zwiedzania. Łączymy przyjemne z pożytecznym, dzięki czemu zarówno rodzice jak i same dzieci są zadowolone.

Przepis na udany wyjazd? Sprawdzone miejsce, ludzie na których możemy polegać oraz niekończące się pomysły na kreatywne i rozwijające zabawy! Jedno możemy zagwarantować – na naszej zielonej szkole na pewno nie będzie czasu na nudę!

Gdzie jeździmy?

Nasze zielone szkoły organizujemy w całej Polsce! Od gór przez mazury po polskie morze. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, na podstawie kilku podstawowych informacji:

  • gdzie szkoła chciałaby zorganizować swoją zieloną szkołę? (rejon Polski)
  • jakim terminie ma odbyć się wyjazd?
  • jaka liczba uczestników jest przewidziana?
  • czy przeważającą ilością kadry na zielonej szkole będą nauczyciele z placówki czy nasi instruktorzy?

Po wstępnej rozmowie, możemy przygotować szczegółową ofertę z przewidzianym kosztem na jednego uczestnika.

Bardzo chętnie przedstawimy naszą ofertę osobiście u Państwa w szkole oraz przed rodzicami na zebraniu. Zdajemy sobie sprawę, że aby komuś zaufać trzeba go lepiej poznać i my również wolimy kontakt bezpośredni.

Zobacz inne obozy!

Zapraszamy do przeczytania relacji z poprzednich obozów Smile-Swim. Słowa nie oddadzą prawdziwej atmosfery tak dobrze jak zdjęcia oraz filmy z wyjazdów.