fbpx

Urodziny na basenie

Ostatnio sobota kojarzy nam się z… URODZINAMI NA BASENIE! ;)
Kolejne super wodne urodziny za nami! Fajnie jest spędzać tak ważne święto z naszymi pływakami. To tylko jedne ze wszystkich, które mieliśmy ostatnio możliwość organizować, a już niedługo kolejne! :)

Bardzo Wam dziękujemy, że decydujecie się powierzyć nam ten jakże ważny dzień dla dzieci ;) Jeżeli nie najważniejszy! Do zobaczenia na kolejnej super mokrej imprezce urodzinowej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urodzinową:

Zobacz naszą ofertę!
By |2017-01-02T16:33:36+00:00Grudzień 12th, 2016|Fotorelacje, Urodziny na basenie|1 Comment

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

One Comment

  1. avatar
    Kaja 6 kwietnia 2019 at 16:58 - Reply

    Super zabawa dzieci zadowolone, było 10 osób, 7-8 lat, godzina zabawy i potem poczestunek w basenowym barku. Wszystko zgodnie z ofertą, dzieciaki dobrze sie bawiły, przy młodszych chłopca lepiej żeby był jakiś tata i wszedł pomógł w szatni.
    Dziękuję i pozdrawiam będę polecać ????

Leave A Comment