Mój Pierwszy Obóz 2020

Już 18 sierpnia rozpocznie się relacja z czwartego wakacyjnego obozu smile-swim :) Po prawie 4 miesiącach zamknięcia w domach będziemy w końcu razem! Postaramy się, aby czas na obozie był bezpieczny i niezapomniany :)

Dzień 1

Wczoraj rozpoczęliśmy ostatni obóz tego lata! Piękna Góra powitała nas słońcem i piękną pogodą.

Zaraz po przyjeździe na miejsce poszliśmy na obiad, a następnie szybko podzieliśmy pokoje. Przebraliśmy się w stroje sportowe i ruszyliśmy na gry i zabawy integracyjne, żeby każdy mógł poznać nowych kolegów i koleżanki oraz kadrę.

Graliśmy w mega zbijaka, berki, były też zabawy z klanzą i wiele innych integracyjnych „akcji”, aby każdy mógł się dobrze poznać.

Po zabawach był czas na spotkanie organizacyjne. Przestawienie dokładnie zasad panujących na naszym obozie, abyśmy fajnie i bezpiecznie spędzili wakacje.

Po kolacji obowiązkowo każdy pokój zrobił wizytówkę na swoje drzwi! :)

My już po śniadaniu i ruszamy na kolejne wspaniałe atrakcje :) do usłyszenia 

Dzień 2

Działamy! Nie tracimy ani chwili :) Jest pięknieee!

Wczoraj dzień zaczęliśmy od rundek po trzech stacjach: szkoleniu paintballowym, archery games i slack line- także dla każdego coś fajnego. :)

Po południu, zaraz po obiedzie, był poczęstunek z okazji urodzin Pawła :) Jubilat dostał od nas oczywiście prezent i koszulkę (już drugą!) oraz nasz pączkowy tort :)

Po odpoczynku wszyscy ruszyliśmy na grę terenową w 9 flag. Po zakończeniu zabawy zostało jeszcze trochę czasu na szybkie spontaniczne berki :)

Wieczór upłynął nam pod hasłem turnieju w 2 ognie (oczywiście kadra również grała!) :) wczoraj wygrała drużyna Panów, ale nasze Panie już zapowiedziały rewanż!

Dzisiaj planujemy spędzić trochę czasu na plaży :) pozdrawiamy!

Dzień 3

Ale mamy super pogodę! ? Dzisiaj znowu będziemy szaleć na plaży i w jeziorze ?

Wczoraj też było super ? Rano zagraliśmy w grę terenową, gdzie dzieci były podzielone na 3 drużyny. Zaraz po niej poszliśmy na naszą plażę, gdzie sporo czasu spędziliśmy kąpiąc się w cieplutkim jeziorze. Po plażowanie zrobiliśmy wycieczkę do naszego sklepiku po zapasy ?

Po południu byliśmy podzieleni na stacje. Każda grupa co godzinę zmieniała instruktora i zabawę. Z panem Bartkiem można było postrzelać z różnego rodzaju broni ASG ?

U pana Piotra poznawaliśmy tajniki samoobrony, a z panią Zuzią budowaliśmy super szałasy ?

Po kolacji była kolejna gra terenowa, w której każda drużyna walczyła o totem ?

ps. Dzisiaj dzień budki telefonicznej koło godz. 16:00, ale przypominamy, że nie jest obowiązkowa i może się okazać, że nie każdy będzie chciał zadzwonić ? nas taka sytuacja bardzo cieszy, ponieważ jest oznaką, że dzieci po prostu dobrze się bawią i nie mają czasu ? Może jakoś rodzice to wytrzymają ?

Dzień 4

Pogoda nam sprzyja, dziś dalszy ciąg atrakcji :)

Wczorajszy dzień był wspaniały, zaczęliśmy od gry terenowej „30” gra planszowa w której trzeba było odnajdywać dodatkowo koperty z zadaniami i odpowiadać na zwariowane pytania :) Jak już każda drużyna dotarła do mety to ruszyliśmy na plaże korzystać ze słońca i popływać w jeziorze, ale to nie koniec wodnych atrakcji była też wodna ślizgawka uwielbiana przez wszystkich obozowiczów :)

Po obiedzie i odpoczynku był czas na telefony do rodziców i jak się okazało mało osób chciało zadzwonić :) Nie martwcie się to dobry znak że dzieci się świetnie bawią i będą miały co opowiadać po powrocie! Zobaczcie na zdjęciach jaką dla Was dzieci przygotowały wspaniałą „Mega” pocztówkę, podoba się ?

Po południu osoby które chciały zagrać w paintball poszły do lasu aby trochę poszaleć i postrzelać :)

Po kolacji była wspaniała gra terenowa „W krainie duchów” czekało na nas mnóstwo przygód do rozwiązania i oczywiście udało się, uwolniliśmy naszą dolinę od pradawnych duchów :)

Dzień 5

Wczoraj pogoda pokazała pazura i musieliśmy trochę zmienić nasz plan dnia, ale dzisiaj sobie nadrobimy! ?

Rano było pięknie, także całe przedpołudnie spędziliśmy na plaży, gdzie był konkurs zamków z piasku oraz szkolenie kajakowe i fajna wycieczka po jeziorze ? Po wiosłowaniu skoczyliśmy jeszcze do sklepiku ?

Po pysznym obiadku i odpoczynku, pełni energii poszliśmy na kolejne zajęcia, ale niestety w ciągu 30 minut nadciągnęła ciemna chmura i musieliśmy się szybko ewakuować ?

także kino, które miało być wieczorkiem odbyło się wcześniej, a po kolacji zrobiliśmy wielki turniej w papier, kamień, nożyce oraz konkurs samolotów z nagrodami ?

Na dzisiaj prognoza słoneczna także mamy nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z naszym planem ?

Dziś odbędą się też nasze obozowe zawody, także trzymajcie kciuki za Wasze pociechy!

Dzień 6

Wczoraj było pełno atrakcji, słońce od samego rana, także zabawa na całego!

Dzień rozpoczęliśmy od zawodów sportowych- był to bieg terenowy, w którym uczestnicy walczyli o medale i puchary.
Wyniki będą dopiero dzisiaj ? Po zawodach udało nam się dokończyć zajęcia, w których dzień wcześniej przeszkodził nam deszcz: bubble footbal, archergames i gra w palanta ?

Po obiedzie i zasłużonym odpoczynku ruszyliśmy na baloniade ?

Podzieleni na drużyny rozegraliśmy świetne mecze- oczywiście niektórzy nie wyszli z tego „suchą nogą”, ale wszyscy na koniec mieli uśmiechy na buziach ?
Po baloniadzie przyszedł czas na color run- zobaczcie na zdjęciach jak pięknie się pokolorowaliśmy ? Po kolorowym szaleństwie oczywiście musieliśmy wykąpać się w jeziorze ?

Wieczorem rozpaliliśmy obozowe ognisko z kiełbaskami, a na sam koniec dnia była ścieżka strachu dla najodważniejszych ? Dali radę!

Dzień 7

No i stało się- kończymy nasz ostatni letni obóz. Jesteśmy już w drodze do Warszawy!

Wczorajszy dzień rozpoczęliśmy od zabawy w małego chemika, a po eksperymentach rozegraliśmy szalone wyścigi rzędów ?

Po obiedzie nastąpił najważniejszy moment, czyli czas podsumowania obozu. Oczywiście każdy uczestnik dostał spersonalizowany dyplom z wierszykiem o sobie, pamiątkową czapkę oraz medal ? Były też nagrody za obozowe zawody z medalami i wartościowymi nagrodami rzeczowymi – zobaczcie na zdjęciach kto znalazł się na podium!

Po zakończeniu odbył się ostatni etap gry superowej- dzieciaki musiały odnaleźć skarb, który został zakopany w lesie! Najszybsza drużyna zgarnęła skrzynie ze skarbem ?

Wieczór to oczywiście pakowanie i porządki.

Tym obozem kończymy naszą letnią smile-swimową przygodę. Będzie co wspominać! ? Odpoczywajcie i do zobaczenia niedługo na basenach!

p.s. Zapraszamy oczywiście na zimowy obóz- oferta jest już na stronie ?