Skok na stok 2022

Główną atrakcją będzie JAZDA! Na stoku spędzimy baaardzo dużo czasu.

Dzień 1

Pierwszy pełny dzień obozu „Skok na stok” za nami!

Dzień zaczęliśmy od wypożyczenia sprzętu i od razu ruszyliśmy na stok, potem była krótka przerwa na obiad i chwilę odpoczynku.

Popołudnie spędziliśmy oczywiście na stoku :), a po kolacji było trochę relaksu przy grach planszowych, bilardzie i ping-pongu.

Miłego dnia życzymy oczywiście ze stoku, bo my już na pewno jeździmy. Do usłyszenia!

Dzień 2

Drugi, bardzo aktywny dzień za nami :). Rano szybkie śniadanie i od razu ruszyliśmy na narty.

Po obiedzie uczciliśmy urodziny jednego z naszych obozowiczów pysznym ciastem i głośnym sto lat :)! Chwilę odpoczęliśmy i ruszyliśmy kolejny raz na stok. Potem przyszedł czas na kolację, a wieczór spędziliśmy, oglądając film.

Dzień 3

Trzeci dzień minął nam bardzo szybko – dziś dosypało sporo śniegu. Aura pogodowa dopisuje, tego nie da się ukryć i ciężko powiedzieć, że jest marzec.

Oczywiście było poranne i popołudniowe wyjście na stok, mnóstwo jazdy, mnóstwo zabawy, szlifowanie i doskonalenie. Kolacja wczoraj była wyjątkowa ponieważ, były pyszne kiełbaski z grilla. A po kolacji, wszyscy poszliśmy do sklepu, uzupełnić zapasy, żeby starczyło nam siły na ostatni dzień i wypad do Białki Tatrzańskiej!

Pozdrowienia ze stoku :)!

Dzień 4

Ale to był wspaniały dzień, wczoraj ruszyliśmy do Białki Tatrzańskiej. Spędziliśmy tam cały dzień, ponieważ ruszyliśmy od razu po śniadaniu i jeździliśmy aż do godziny 17:00 :).

Oczywiście był czas na odpoczynek w karczmie, żeby naładować energię! Po powrocie do ośrodka była obiadokolacja i wieczorem podsumowanie obozu. Wyłoniliśmy zwycięzców poszczególnych konkursów. Na tym obozie był rownież jeden weteran, a w sumie to Weteranka :)! Wieczorem były porządki i wstępne pakowanie. Dziś rano czekała nas świetna atrakcja czyli skutery śnieżne. Pogoda dopisała – mnóstwo świeżego śniegu spadło w nocy, dzięki temu jazda była jeszcze lepsza.

Pozdrawiamy z autokaru i do zobaczenia w Warszawie!