Rozpoczęliśmy 3. rozdział naszych wakacji – witaj Lidzbark!

W tym samym czasie w Lidzbarku będzie kilka profili obozów, więc dzieci z różnych profili razem podróżują, jedzą posiłki i mogą mieszkać razem w pokojach. 

Galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia reszty zdjęć z wyjazdu!

Dzień 1
(05.08.23 r.)

Ruszyliśmy z kolejnym obozem. Pogoda może nie jest wymarzona, ;) ale my mamy głowy pełne pomysłów, tak że czasu na nudę na pewno nie będzie!

Wczoraj sprawnie dojechaliśmy na miejsce i od razu podzieliliśmy się na pokoje. Później czekał na nas pyszny obiad oraz chwila odpoczynku. Następnie był podział na profile obozowe i mniejsze grupy oraz czas na zapoznanie się ze swoimi opiekunami. Było też zebranie organizacyjne, gdzie uczestnicy poznali najważniejsze zasady panujące na naszym obozie. Później były gry i zabawy integracyjne w różnym wydaniu. ;)

Wieczór już spokojniejszy – w pokojach, poświęcony na tworzenie autorskich wizytówek na drzwi. Dzisiaj zaczynamy pierwszy pełny dzień i zobaczymy co przyniesie nam pogoda. ;)

Dzień 2
(06.08.23 r.)

Wczorajszy dzień był baaaardzo przyjemny. Na maksa wykorzystaliśmy powiew ciepła i słońce. Rano grupy superowe spędziły na plaży oraz grając w siatkówkę plażową. Piłkarze tak się wkręcili w grę, że zrobili 3,5-godzinny trening! Zobaczymy, jak dzisiaj będą się ruszać. :D Chill jak to chill – czas również spędził na plaży.

Po obiedzie i odpoczynku ruszyliśmy na kolejne zajęcia i tym razem całym obozem graliśmy w grę terenową flagi! Walka była wyrównana, a bronią była gra „papier/kamień/nożyce”.

Wieczór upłynął nam na szaleństwie podczas gry w totemy. Podzieleni na dwa boiska na starszych i młodszych obozowiczów. Kilku piłkarzy zamiast totemów wybrało oglądanie meczu Legia vs Ruch. ;)

Dzisiaj mamy różne ciekawe plany. Zobaczymy, na co pozwoli nam pogoda. :)

Dzień 3
(07.08.23 r.)

Mamy nadzieję, że najgorszy dzień pogodowy mamy za sobą, ;) ale i tak dzień udało nam się wypełnić atrakcjami! Rano część grup superowych miała 3 stacje –  quada, nerfy oraz dmuchane kule na wodzie. ;) Pozostała ekipa zrobiła spacer na plac zabaw do parku oraz uzupełnić zakupy w sklepie. W tym czasie piłkarze mieli też trening, a później znaleźli też czas na sklepik. Chill rozpoczął dzień od archery games, a potem pomaszerował na zakupy do miasteczka.

Po południu i odpoczynku nie zwalnialiśmy tempa. Grupy superowe zrobiły odwrotny plan do porannego. Piłkarze rozegrali kilka niezłych meczyków, a chill miał cymbergaj oraz piłkarzyki i nawet na siatkówkę plażową jeszcze znaleźli czas!

Wieczorem był wybór. Obozowe kino z popcornem, mini turniej piłkarski oraz siatkówka. Dla każdego coś fajnego! :)

Dzień 4
(08.08.23 r.)

Może nie mamy upałów, ale i tak jest fajnie! :) Wczoraj rano piłkarze mieli QUADA. Dzisiaj rano jeszcze będą kończyć jazdę, ponieważ nie wszyscy zdążyli. Później był trening i regeneracja w basenie. :) Połowa superowych miała 3 stacje. Ściankę wspinaczkową, ASG oraz minigolfa. W tym czasie druga połowa miała do wyboru tworzenie mega pocztówki lub paintball. :) Chill mimo wietrznej pogody wybrał plażę i siatkówkę. ;)‌

Wczoraj też na naszym obozie były urodziny jednego z obozowiczów. Także było STO LAT i prezent, a tort będzie dzisiaj, ponieważ pojutrze mamy jeszcze jedną jubilatkę. :)‌

Po południu SUPEROWI mieli odwrócony scenariusz z poranka. Chill znów nie przestraszył się wiatru i wybrał SUP-y. Piłkarze całe popołudnie spędzili na boisku.

Wieczór to nasz wieczorny klasyk, czyli wielki turniej w 2 ognie! Emocje były jak na igrzyskach. :D

Dzień 5
(09.08.23 r.)

Ale ten obóz szybko leci! Za nami już 6 dni obozu. Wczoraj było bardzo intensywnie. Rano piłkarze dokończyli jazdę na quadzie, a następnie czas spędzili na plaży, gdzie też grali w piłkę, ale plażową. ;) Chill rzucił wyzwanie tutejszej rzece WEL – zaliczył bardzo fajny spływ na SUP-ach. Superowi rano mieli 3 stacje – lody, sztuki walki oraz unihokeja.

Po południu i odpoczynku piłkarze mieli wybór między paintballem a wędkowaniem. ;) Superowi razem z chillerami rozegrali wielką grę terenową “50-tkę”. Tuż po kolacji był jeszcze czas na urodzinowy tort :) z okazji urodzin, które już były i jeszcze będą. Na tym obozie mamy dwójkę jubilatów. :) Jeszcze raz STO LAT!

Wieczór był meeeega mixem różnych rzeczy do wyboru: piłka nożna, siatkówka, gry i zabawy, badminton, ping pong, koszykówka. :D Dla każdego coś fajnego!

Dzień 6
(10.08.23 r.)

Wczoraj poczuliśmy już trochę ciepełka, ;) a z każdym dniem ma być coraz lepiej! <3

Rano wszyscy superowi ruszyli na plażę, gdzie czekał na nich park wodny oraz wycieczki na rowerkach wodnych. Piłkarze grali, a potem zrobili wycieczkę do sklepu. Chill też był w sklepie, a potem dołączył na plażę, gdzie też załapał się na rowerki wodne.

Po południu i odpoczynku role się odwróciły. Chill razem z piłkarzami wylądował na plaży, gdzie korzystał z parku wodnego i łowił ryby, a SUPEROWI mieli w ośrodku 3 sportowe stacje, które zaliczali po kolei: Archery Games, giga siatkówkę i palanta.

Wieczór upłynął nam mega przyjemnie nad jeziorem, gdzie mieliśmy ognisko z kiełbaskami. Był magiczny zachód słońca, a nawet na sam koniec pojawiły się tańce. ;)

Dzień 7
(11.08.23 r.)

Wczorajszy dzień to była PETARDA! Rozpoczęliśmy go naszym smile-swim-owym RUNMAGEDDONEM! Około 70% obozowiczów odważyło się wystartować. Reszta dzielnie dopingowała. Szczególnie profil Chill stworzył niesamowitą atmosferę! Na uczestników biegu czekało wiele różnych przeszkód! Zobaczcie sami na zdjęciu czy na naszej rolce na insta! <3

Po biegu wszyscy rozeszli się odpocząć nad wodę. Superowi na plażę, a chill i piłkarze na basen. Korzystaliśmy z mega pogody! Po obiedzie i odpoczynku na SUPEROWYCH czekał wybór między basenem, wędkowaniem a SUP ami, a chill miał mix sportu do wyboru. Piłkarze mieli trening przed wieczornym meczem z kadrą… no i właśnie. Wieczorem też odpaliliśmy fajerwerki. Trybuny pełne! Doping niesamowity! Mecz kadra vs obozowicze zawsze budzi niemałe emocje. Tak było też tym razem. Piłkarze po widowiskowym meczu ulegli kadrze 6 do 11!

Warto też wspomnieć o naszej drugiej jubilatce na tym obozie – Ani! Dzisiaj był jej dzień, także był i prezent. :) Jeszcze raz STO LAT!

Dzisiaj rozpoczynamy weekend i dalej planujemy siedzieć w wodzie. :D

Dzień 8
(13.08.23 r.)

Rozpoczynamy ostatni pełny dzień obozu! Czas na wielkie podsumowanie, :) a Wy poczytajcie, co działo się u nas wczoraj.

Rano wszystkie profile miały swoje obozowe zawody. Jedynie chillerzy się wyłamali i stwierdzili, że są tak wyluzowani, że nie dadzą rady spiąć się na zawody. Solidarnie całą grupą poszli na plażę robić swoje „chillowanie”. Piłkarze mieli wyzwanie w turbo kozaku! Superowi mieli kilka różnych wyzwań. Później wszyscy w ramach odpoczynku spotkali się na plaży.

Po południu superowi mieli 3 wodne stacje. Dołączyli też do nich chillerzy. Basen/bitwę balonową/ślizgawkę wodną. :) Piłkarze nie odpuścili ostatniego treningu. ;)

Wieczorem prawie wszyscy grali w grę terenową flagi, a niektórzy wybrali pojedynek w siatkówkę z kadrą. :)

Pozdrawiamy i przypominamy rodzicom, że kończą się Wam wakacje :D – już jutro wracamy do Warszawy. ;)

Dzień 9
(14.08.23 r.)

Stało się! Kończymy nasz 3. wakacyjny obóz! Bardzo dziękujemy dzieciom za super zabawę, kadrze za mnóstwo energii włożonej w zajęcia oraz rodzicom za zaufanie! :) My jedziemy już w stronę Warszawy! W oczekiwaniu na swoje dzieci przeczytajcie, co działo się u nas wczoraj. :)

Rano było podsumowanie obozu. Każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal i dyplom oraz koszulkę. Zostali również wyłonieni najlepsi z zawodów! Do grona rekrutów smile-swim również dołączyło kilka nowych osób. :) Warto wspomnieć też o najczystszym pokoju na tym obozie, który wieczorem otrzymał swoją pyszną nagrodę! Gratulacje też dla nowego SUPER obozowicza na tym obozie! :) Po zakończeniu mieliśmy jeszcze chwilę na zakupy i uzupełnienie zapasów na jutro. :)

Po obiedzie i odpoczynku był czas na pożegnanie się z jeziorem i plażą. :) Było mega ciepło i przyjemnie! Wieczór to był już czas pakowania i sprzątania. :) Był jeszcze jeden miły akcent, ponieważ z inicjatywy pewnej grupy, z Marysią na czele, na kadrę czekała miła niespodzianka! Kadra na dyplomach zawsze wypisuje wierszyki dla uczestników. Tym razem to uczestnicy napisali wierszyki dla kadry! :) SUPER!

To by było na tyle jeżeli chodzi o przygody w Lidzbarku! Do zobaczenia za rok! ;)