Obóz Piękna Góra 2021 v2

Czas na relację z ostatniego letniego obozu Smile Swim! Zapraszamy

Dzień 1

Rozpoczęliśmy naszą ostatnią wakacyjną przygodę. Wczoraj koło 14:00 dojechaliśmy na miejsce.

Przywitała nas ładna słoneczna pogoda ;), więc po obiedzie i podziale na pokoje ruszyliśmy na gry i zabawy integracyjne :). W międzyczasie było jeszcze spotkanie organizacyjne, na którym nasi obozowicze dowiedzieli się, jakie zasady panują na obozie i co ich czeka w najbliższych dniach :).

Po kolacji również się nie nudziliśmy – poszliśmy grać w grę zespołową zwaną TOTEMAMI :). Tuż przed spaniem w pokojach powstały jeszcze wizytówki na drzwi!

Dzisiaj przed nami kolejny piękny dzień!

Dzień 2

Pierwszy pełny dzień za nami! Może pogoda nie jest taka jak w lipcu, ale wcale nam to nie przeszkadza :).

Dzięki temu możemy spędzać dużo czasu na różnych aktywnościach sportowych! Rano całym obozem graliśmy w grę terenową zwaną 4 flagi. Dzieci pojedynkowały się na „papier/kamień/nożyce” i każda drużyna za zadanie miała zdobyć flagę innego zespołu.

Po południu podzieleni na dwie drużyny – starszą i młodszą, na zmianę mieliśmy dwie atrakcje. Najpierw jedni grali w paintball, a drudzy w tym czasie robili pyszną pizzę! Następnie była wymiana.

Wieczorem musieliśmy troszeczkę zmienić nasze plany, ponieważ złapał nas delikatny deszczyk. Do wyboru były kalambury oraz budowanie papierowych samolotów.

Dzisiaj rano ponownie ruszamy na leśne atrakcje!

Dzień 3

Dzień zaczęliśmy od leśnych atrakcji, było szkolenie i strzelanie z pistoletu oraz karabinu ASG, pieczenie podpłomyków na ognisku oraz budowanie szałasów!

W trakcie zajęć lekko postraszył nas deszcz, ale całe szczęście nie przeszkodził w aktywnościach! Po południu podzieliliśmy się na dwie drużyny – było strzelanie z łuków czyli Archergames, gry i zabawy a także mecz piłki nożnej! Po kolacji już trochę spokojniej dla tych, co już byli zmęczeni zajęcia artystyczno-plastycznymi, a dla tych, którym sił starczyło – gra w siatkówkę :).

Dziś czeka nas ciepły i słoneczny dzień, więc zaglądajcie na relację na naszego Instagrama i zobaczcie jak się bawimy :).

Dzień 4

Nareszcie wczoraj zawitało do nas więcej słońca! Dlatego wykorzystaliśmy dzień na maksa jeżeli chodzi o atrakcje wodne.

Rano każda grupa zaliczała po kolei: balonową wojnę -> szkolenie SUP -> wodną ślizgawkę -> pistolety na wodę. Na końcu jeszcze trochę odpoczęliśmy na plaży i nawet było kąpanie i skoki do wody :).

Po południu dalej klimaty wodne. Kajaki, SUP-owe wycieczki już dalej niż na szkoleniu, kąpiel w jeziorze oraz konkurs budowli z piasku.

Na sam koniec dnia odbył się jeszcze obozowy turniej w zbijaka! Oczywiście kadra brała udział i występowała w roli kapitanów drużyn.

Dzisiaj czekają na nas kolejne atrakcje!

Dzień 5

Kolejny bardzo aktywny dzień za nami, rano grupa najstarsza popłynęła kajakami na drugą stronę jeziora na park linowy…

pozostałe grupy zaczęły od wyścigów rzędów jak już się zmęczyli przyszedł czas na wiązanie balonów. Były pieski, kotki, pistolety oraz miecze :) W między czasie powstała gigantyczna pocztówka – zobaczcie koniecznie na zdjęciu :).

Po obiedzie atrakcji ciąg dalszy, podzieleni na cztery grupy ruszyliśmy na mega twistera, zorbę, bublle football oraz archergames! Ach co to było za szaleństwo :) Wieczór spędziliśmy przy ognisku zajadając się pysznymi kiełbaskami :).

Zaczynamy kolejny aktywny dzień do usłyszenia :).

Dzień 6

Wczoraj było pięknie i słonecznie, ale niestety już chłodniej :( także czas wykorzystaliśmy na sportowo, bez leżenia na plaży ;).

Rano grupa najmłodsza miała zawody w postaci toru przeszkód, a grupa Power boks oraz samoobronę :) Później najmłodsi mieli colorrun, a starsi zawody w postaci aktywnej strzelnicy ;)

Po południu było obozowe kina, a dla najstarszych proce i paintball! Oprócz tego jeszcze pojawił się meczyk w piłkę nożną oraz gra w tzw „koła” ;)

Wieczór to była długo wyczekiwana gra terenowa pod hasłem Harry Potter ;) trochę było „straszno” ale oczywiście jak ktoś nie chciał brać udziału to nie musiał ;)

Dzisiaj przed nami ostatni pełny dzień i niezła niespodzianka dla naszych obozowiczów! Będzie się działo!

Dzień 7

Stało się! Zakończyliśmy nasz ostatni obóz :( ale to były super wakacje!

My już jesteśmy w drodze powrotnej do Warszawy, a Wy poczytajcie co się u nas wczoraj działo :)

Dzień zaczęliśmy paintballem dla chętnych oraz mega niespodzianką dla naszych obozowiczów w postaci samochodów BUUGY! Był ogień! Oprócz tego graliśmy w 5 podań, badmintona i różne gry i zabawy. Chętni też na koniec mieli czas na meczyk piłki nożnej! Udało nam się też dograć turniej w 2 ognie ;)

Popołudnie było już spokojniejsze. Po odpoczynku nastąpiło uroczyste zakończenie obozu. Rozdanie pamiątkowych medali, koszulek i dyplomów dla wszystkich uczestników oraz nagrodzenie najlepszych w naszych obozowych zawodach! Gratulujemy też najczystszym pokojom, które w nagrodę wieczorem dostały pyszną pizzę prosto do pokoi ;) Wielkie brawa dla SUPERWOEGO obozowicza tego obozu! Później było jeszcze wyjście do sklepu aby uzupełnić zapasy przekąsek na ostatnią noc :D

Wieczór upłyną nam bardzo szybko pod hasłem pakowania i wieczornej toalety ;)

Dziękujemy za ostatni wspaniały obóz! Teraz czas wracać na basen!