Obóz Wilkasy 2021

Wakacje rozpoczynamy od mocnego uderzenia sportów wodnych!

Dzień 1

I stało się to, na co tak długo wszyscy czekaliśmy! Wczoraj rozpoczął się pierwszy letni obóz Smile Swim.

Wilkasy przywitały nas piękna słoneczną pogodą. Po przyjeździe szybciutko rozpakowaliśmy bagaże, zjedliśmy obiad i ruszyliśmy poznać nasz ośrodek. Później przyszedł czas na gry i zabawy integracyjne oraz spotkanie organizacyjne. Po kolacji wspólnymi siłami i wodzą fantazji obozowicze tworzyli kolorowe wizytówki swoich domków, które jak zwykle wyszły świetnie.

Kiedy to czytacie – my już jesteśmy po śniadaniu i działamy na pełnych obrotach!!!

Do usłyszenia jutro. :)

Dzień 2

Pierwszy pełny dzień obozu za nami – był ogień!

Od razu po śniadaniu pierwsza grupa WIND miała przypomnienie teorii i przywitanie z deskami. Profil Waterfun, jak sama nazwa wskazuje, spędził całe przedpołudnie nad jeziorem, gdzie obozowicze pływali, budowali zamki z piasku oraz zapoznawali się z SUP-ami. W tym czasie druga grupa WIND miała zajęcia z boksu oraz szkolenie paintballowe :).

Po południu (jak tylko obiad ułożył się w brzuchach ;)) ruszyliśmy na zajęcia. Grupy WIND się wymieniły zajęciami z bloku porannego. Waterfun, aby trochę odpocząć od wody, miał zajęcia z równowagi i zręczności – czekało na nich trochę nowości! Dzieciaki stoczyły też pojedynek w „minigolfa” oraz zagrały w „mafię”.

Wieczór upłynął nam pod hasłem multisport. Dzieciaki mogły wybrać jedną z trzech propozycji: archergames, zbijak, palant, także każdy znalazł coś dla siebie!

Dzisiaj czeka nas kolejny dzień pełen wrażeń i wspaniałej pogody. :)

Dzień 3

Wczoraj tyle się działo, że nie wyrobiliśmy się z budką telefoniczną. Przepraszamy rodziców – dzisiaj na pewno się uda, chociaż też będzie aktywnie!

Wczoraj nasze dwie grupy WIND doskonaliły swoje umiejętności na wodzie – widać już mega postępy! Oprócz tego, obie grupy zdążyły uzupełnić zapasy w sklepie, zjeść pysznego gofra oraz rozkoszować się urokami plażowania.

WaterFun rozpoczął dzień od uzupełninia zapasów i wypadu na gofry i lody. Do czasu obiadu szaleli w wodzie, gdzie w ruch poszły SKIM-y oraz różne dmuchańce. Po południu, aby całkowicie się nie rozpuścili, były już zajęcia lądowe w postaci boksu oraz szkolenia paintballowego.

Wieczorem sport do wyboru: piłka nożna, badminton, siatkówka. Każdy znalazł coś dla siebie :).

Do usłyszenia!

Dzień 4

Achhhhh jak gorąco. Co robić… mamy na to sposób! Spędzać 95% czasu w wodzie ;).

I tak też było wczoraj. Rano jeziorko, SUP-y, banan, skim, Wind. Wszystko, co związane z wodą! Było mega! Popatrzcie sami!

Po obiedzie i odpoczynku schowaliśmy się już trochę do cienia ;). Co prawda nie wszyscy, ponieważ grupy windsurfingowe miały zajęcia z WINDA lub z SUP-a, ale schowali się też na pyszne chłodne lody ;). Grupy Water Fun strzelały do celu, a nawet do siebie, ponieważ było ASG oraz paintball. Dla tych, co nie lubią strzelania, też znalazło się zajęcie.

Po kolacji zakończyliśmy dzień kolorowym „COLOR FOTO” oraz szaleńczym atakiem w jezioro ;). Jakby tego było mało, to dla chętnych po 22:00 czekało nocne kino, oczywiście z popcornem. Więc wyjątkowo cisza nocna była przesunięta.

Dzisiaj kolejny ciepły dzień, ale mamy na to kilka nowych sposobów ;). Pozdrawiamy!

Dzień 5

Wczorajszy dzień był prawie idealny! Prawie, ponieważ nasz ostatni pokolacyjny blok zajęć został zakłócony przez burzę :(, więc musieliśmy wybrać opcję odpoczynku w domkach. Ale tak to było SUPER!

Choć rano wiatru nie było, to grupa WIND przyswoiła solidną dawkę teorii oraz wzmocniła mięśnie na deskach. Reszta w tym czasie szalała z naszymi „mokrymi” atrakcjami! Do zaliczenia były: wodna ślizgawka, wojna na balony z wodą oraz „wodny zachód” czyli pojedynek na pistolety z wodą. Wszystkie idealnie chłodzące w ten upał! :)

Po obiedzie i regeneracji dalej byliśmy blisko wody. Druga grupa WIND trafiła na trochę lepsze warunki i mogli próbować sił z żaglami. Na koniec udało im się jeszcze wskoczyć na mega tor do SKIM-a. Water Fun oraz grupa WIND PRO miała wymiennie SUP-y z plażowaniem oraz lody. Ledwo zdążyliśmy na kolację!

Zobaczymy, jaka pogoda czeka nas dzisiaj. :)

Dzień 6

Zaczynamy ostatni dzień obozu!

Trochę emocji już za nami, ale sporo jeszcze będzie się dzisiaj działo! Wczoraj odbyły się pierwsze zawody na SUP-ach, a dzisiaj będzie windsurfing! Mamy nadzieję, że pogoda nam na to pozwoli! Trzymajcie kciuki i przeczytajcie, co działo się u nas wczoraj. Zachęcamy też do obejrzenia całej galerii zdjęć.

Pogoda (mimo nieciekawej prognozy) była świetna, więc korzystaliśmy dalej z atrakcji wodnych. Rano była ponownie jazda za motorówka, szaleństwo na bananie i wariacje na plaży oraz windsurfing. Znalazło się też trochę czasu na wyprawę po lody :).

Po południu dalej zajęcia na wodzie. Druga grupa łapała wiatr na WINDZIE, a grupa poranna odpoczywała na plaży. :)  Water Fun rywalizował w swoich głównych zawodach obozowych – pływanie na czas na SUP-ach!

Wieczorem mieliśmy obozowe ognisko z kiełbaskami. Zdążyliśmy idealnie przed nocnym deszczem! Nawet udało się jeszcze rozegrać kilka rund w policjantów i złodziei.

Dzisiaj liczymy na to, że pogoda będzie ponownie dla nas łaskawa. A jeśli nie, to i tak sobie poradzimy!

Dzień 7

Rodzice! My za chwilę ruszamy, a Wy poczytajcie, co się działo u nas wczoraj :)!

Mazury żegnały nas łzami, ale nasi dzielni WIND-owcy się nie poddali i wystartowali w zawodach. Pozostała ekipa miała rozgrywki w Archergames, kółko i krzyżyk, kalambury i mafię (oczywiście pod daszkiem :)).
Po obiedzie odbyło się klasycznie zakończenie obozu, na którym każdy uczestnik otrzymał dyplom i medal oraz pamiątkową koszulkę :). Zostali również wyróżnieni najlepsi zawodnicy WIND-a i SUP-ów! Do grona rekrutów obozów smile-swim dołączyło aż 6 nowych osób, a nagrodę Super Obozowicza, którą była bluza smile-swim team zdobył Kacper :).
Mieszkańcy najczystszego domku mogli zajadać się wieczorem pyszniutką pizzą.
Przed kolacją ruszyliśmy jeszcze na szybkie zakupy, a wieczorem był już czas na pakowanie.

I tak oto pierwsza wakacyjna przygoda dobiega końca… :( Ale już za 3 dni rozpoczyna się kolejna –> Piękna Góra!