Mój Pierwszy Obóz 2019

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.
Już wkrótce dodamy pierwsze zdjęcia i relację.
Śledźcie nas!

Dzień 1

I ruszamy z ostatnim rozdziałem naszych wakacji :) Mój pierwszy obóz wystartował.

Wczoraj wszyscy bezpiecznie dotarli do ośrodka. Zaraz po przyjeździe nowi obozowicze zwiedzili ośrodek oraz zintegrowali się w trakcie gier i zabaw. O 14:00 czekał na nas pyszny obiad, a zaraz po nim podział na pokoje oraz rozpakowanie się.

Kiedy już wszyscy odpoczęli oraz się rozpakowali ruszyliśmy aby przywitać się z jeziorem. Pogoda nam sprzyja :) także korzystamy w pełni.

Po kolacji było spotkanie organizacyjne, gdzie obozowicze poznali reguły panujące na naszym obozie oraz mogli zadawać pytania. Na sam koniec dnia czekało ich jeszcze zadanie w postaci stworzenia wizytówek pokojowych na drzwi :)

Dzisiaj rozpoczynamy już pierwszy pełny dzień obozu.

Pozdrawiamy rodziców!

Dzień 2

Pierwszy dzień obozu za nami! Wszyscy nowi obozowicze, którzy zmagają się z ich pierwszym samodzielnym wyjazdem radzą sobie bardzo dzielnie :)

Wczoraj zaraz po śniadaniu ruszyliśmy pograć trochę w unihokeja oraz sprawdzić jak dzieciaki radzą sobie na torach do minigolfa ;)
Chwila na uzupełnienie płynów i dalej akcja, aby nie było czasu na tęsknotę ;) Slackline, strzelanie sportowe z broni długiej, łuki bezpieczne, a nawet te ostre ;) Każdy po kolei próbował nowych rzeczy :)

Po obiedzie wymarzony przez wszystkich basen ;) w taki upał to czysta przyjemność. Czujemy się jak na wakacjach w ciepłych krajach! Po basenie pierwsze rywalizacja drużynowa na tym obozie, a po niej kolacja :)

Wieczór też nie był nudny, ponieważ spędziliśmy go na grze terenowej „Policjanci i złodzieje” :)

Dzisiaj zaczynamy od parku linowego! W ciszy poobiedniej przewidziana jest budka telefoniczna, także drodzy rodzice spodziewajcie się telefonów :)

Dzień 3

Najcieplejszy obóz tego lata <3 jest niesamowicie! Ale te maluchy trafiły pogodę! :D a my korzystamy razem z nimi ;) Rano zaczęliśmy parkiem linowym i lodami. Później było jeszcze lepiej, ponieważ dla ochłody w ruch poszła mega ślizgawka wodna.

Po obiedzie i odpoczynku nie zwalnialiśmy tempa i połowa grupy poszła na basen, a druga na Archer Games! Następnie był turbo zbijak :) i Bubble Football :)

Wieczór zakończyliśmy drugiem etapem gry superowej w której obozowicze rywalizują podzieleni na 4 drużyny, ale zwycięzca na koniec może być tylko jeden ;)

Dzisiaj kolejny dzień pełen nowych wrażeń i emocji!

Dzień 4

Kolejny dzień minął nie wiadomo kiedy! A to dzięki takiej porcji atrakcji jak: quady, paintball, wizyta na lodach, plac zabaw, Archer games, basen, color Run! Jak tu się nudzić, gdy dzieje się tyle rzeczy?

Żeby trochę odpocząć zakończyliśmy dzień naszym obozowym kinem. :) oczywiście nie zabrakło popcornu! :D

Lecimy z kolejnymi atrakcjami!

Dzień 5

Czy może być jeszcze cieplej? 😛 przekonamy się dzisiaj! Atmosfera na pewno będzie gorąca, ponieważ startujemy z naszymi obozowymi konkursami! Trzymajcie dzisiaj kciuki za swoje pociechy 🙂 czekają na nich 3 wyzwania!

Wczoraj też się działo 🙂 rano była ścianka wspinaczkowa, kolejny etap konkursu drużynowego oraz budka telefoniczna.

Po południu zaczęliśmy zajęcia od wyjścia do lasu, gdzie podzieleni na grupy na zmianę bawiliśmy się w inżynierów budujących swoje własne domki w lesie oraz graliśmy w paintball (tym razem już strzelając do siebie nawzajem!) 🙂

Po powrocie z lasu czekała na nas wodna zorba, a w międzyczasie rysowanie mega pocztówki dla rodziców 😉 zobaczcie co dla Was narysowały dzieciaki!

Wieczorem nadszedł czas na obozową dyskotekę. Było gruuuuubo! 😀

Dzień 6

Rozpoczynamy ostatni pełny dzień obozu :) niestety zwiastuje to też koniec wakacji :(

Ale jeszcze nie czas na smutki! Przeczytajcie co działo się u nas wczoraj.

Zaraz po śniadaniu były segway-e oraz plaża :) a nawet zdążyliśmy zrobić spacer na fajny plac zabaw w okolicy i połączyć to z małymi zakupami!

Po obiedzie i odpoczynku był basen dla chętnych, a zaraz po nim igrzyska sportowe! Dzieciaki rywalizowały w 3 różnych konkurencjach! Wyniki usłyszą dzisiaj koło 10:30 ;)

Kolacja nam się opóźniła, ponieważ zaskoczyła nas burza i woleliśmy przeczekać ją w naszym budynku, aby na stołówkę dotrzeć trochę później, ale za to suchą nogą ;)

Po kolacji nadszedł czas na obozowe ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek :)

Dzień 7

No i wracamy do domku.. ale to był dobry obóz! Rodzice będziemy koło 13:30 :)

Oczekując naszego przyjazdu przeczytajcie jak minął nam ostatni dzień wakacji.

Rano zaraz po śniadaniu odbyło się uroczyste podsumowanie obozu, ponieważ dzieciaki nie mogły się już doczekać wyników ;) Gratulujemy wszystkim pokonania tęsknoty za rodzicami oraz wyróżnionym obozowiczom
indywidualnych sukcesów! :)

Po uroczystym podsumowaniu była jeszcze balonowa bitwa oraz zakończenie drużynowej gry terenowej, gdzie zwycięska drużyna mogła się cieszyć płynną nagrodą ;) PEPSI! dla pokonanych za dzielną walkę również czekały nagrody.

Po obiedzie i odpoczynku było jeszcze pożegnanie z jeziorem i plażą :) a wieczorkiem czekało nas już tylko pakowanie.

I tak oto zamknął się 4 rozdział wakacji ze smile-swim :)