Obóz Lidzbark 2020

Już 6 sierpnia rozpocznie się relacja z trzeciego wakacyjnego obozu smile-swim :) Po prawie 4 miesiącach zamknięcia w domach będziemy w końcu razem! Postaramy się, aby czas na obozie był bezpieczny i niezapomniany :)

Dzień 1

Dzisiaj zaczynamy na całego! Mamy piękną pogodę i zamierzamy ją wykorzystać w 100%. ? W weekend odpuszczamy plażowanie, aby uniknąć tłumów, ale na pewno odbijemy sobie już w poniedziałek. Na szczęście nasz ośrodek ma kozacki odkryty basen! ? Dzisiaj będzie meeega dużo atrakcji! My ruszamy, a Wy poczytajcie co się działo u nas wczoraj ?

Wczoraj sprawnie dojechaliśmy do ośrodka i podzieliliśmy się na pokoje. Po obiedzie była chwila odpoczynku i czas na rozpakowanie. ?

Później klasyka- różne gry i zabawy integracyjne, aby każdy mógł się lepiej poznać ? Nie mogło zabraknąć również zebrania obozowego, gdzie dzieci poznały zasady panujące na naszym obozie ? Wieczór upłynął już na spokojnie przy tworzeniu wizytówek na pokojowe drzwi, ale tym razem nie było tak łatwo- wszystkie zasady pokojowe trzeba było napisać wspak! ? spróbujcie sami w domu! ? jest niezły ubaw ?

Pozdrawiamy rodziców ze słonecznego Lidzbarka!

Dzień 2

Ale mamy pogodę! Czad ? a jeszcze do tego te wszystkie atrakcje! Korzystamy z wakacji w najlepszy możliwy sposób ?

Wczorajszy dzień rozpoczęliśmy od treningu piłkarskiego, basenu, quadów i strzelania sportowego z broni krótkiej ? działo się! ? W międzyczasie jeszcze były lody i inne pyszności w naszym barku „grzybku” na terenie ośrodka ?

Po obiedzie i odpoczynku nie zwolniliśmy tempa. Relaks w basenie, a po nim profilowe zajęcia ?

Piłkarze rozegrali luźny sparing, a Superowi meczyk unihokeja. Artyści pokazali swoją artystyczną duszę bawiąc się w graficiarzy ? a później tworzyli scenariusz do obozowego filmu.

Po kolacji graliśmy w 4 flagi- na pewno jeszcze powtórzymy tą zabawę, ponieważ nie mogliśmy zagonić dzieci do łóżek! ?

Dzisiaj czekają nas kolejne atrakcje. Jako, że zapowiadają mega upał, sporo z nich będzie miało związek z wodą ? pozdrawiamy!

Dzień 3

Czy to na pewno Polska? ? Czujemy się jak na wczasach w ciepłych krajach! Raj dla obozowiczów!

Wczoraj mieliśmy kolejny intensywny dzień. Nie zabrakło piłkarskich treningów, pluskania się w basenie i innych atrakcji! Rano w ruch poszła ślizgawka, a w powietrzu latały balony z wodą. Był też czas na siatkóweczkę plażową. ?

Po południu nadszedł czas na przeszkolenie paintballowe i wyścigi rzędów. Piłkarze rozegrali sparing (w składzie powiększonym o Pana Daniela ?), a po nim mieli do wyboru gierkę w ping ponga lub unihokeja.

Artyści znowu pokazali swój kunszt tworząc piękne autorskie koszulki. ?

Wieczór to już był totalny szał, ponieważ rozegrany został obozowy turniej w 2 ognie z udziałem kadry ? krzyki było słychać w każdym zakątku ośrodka!

Dzisiaj nowy dzień i nowe historie ?

ps. Rodzice pamiętajcie- dzisiaj budka telefoniczna w przerwie poobiedniej, czyli od godz. 14:45 do 16:00 ? jak nie zadzwonią to się nie martwcie, może po prostu nie mają czasu! ?

Dzień 4

Kolejny mega dzień za nami! Dzieciaki śpią grzecznie jak nigdy :) Dzisiaj o 8:30 ledwo udało się niektórych dobudzić :D

Wczoraj rano piłkarze schowali się przed słońcem w klimatyzowanej sali, gdzie zrobili sobie turniej w fifę, a tuż przed obiadem wskoczyli na ściankę wspinaczkową :D Superowi i artyści byli podzieleni na 4 stacje. U Pani Kasi wspinali się na ściankę, z Panem Bartkiem grali w Archery Games, z Panią Wiktorią ćwiczyli celność w strzelaniu z procy, a z Panią Agnieszką grali w bubble football :) Także czas przed obiadem był intensywny :)

Po obiedzie i budce telefonicznej był czas na wizytę w naszym sklepiku i pyszne lody dla ochłody :) Po deserze superowi grali w policjantów i złodziei, a artyści tworzyli gry planszowe, w które będą grać już dzisiaj. Zaraz po tym nagrywali pierwsze ujęcia do obozowego filmu ;) Piłkarze nadrobili zaległości w treningu, a na koniec w nagrodę mieli bubble football.

Wieczór to była kolejna runda gry w 4 flagi :) nic więcej nie trzeba dodawać :D

Dzisiaj, jako że minął już weekend i na plaży będzie pusto ruszamy nad nasze jezioro!

Dzień 5

Pogoda dalej nam sprzyja, a my w pełni ją wykorzystujemy! :)

Wczoraj rano artyści szukali w głębi siebie małego Picassa malując w jego stylu. :) Superowi mieli na zmianę Segwaya, Archery Games oraz tworzenie giga pocztówki. W giga pocztówce pomagali też artyści (nie mogli się powstrzymać ;) ) W tym czasie piłkarze zrobili solidny trening. Przed obiadkiem wszyscy razem poszliśmy na plaże, gdzie każdy przywitał się z jeziorem, a największą atrakcją były skoki z dwóch wież- jedna 3 m, a druga aż 5 metrowa! :O

Po południu superowi mieli sport do wyboru, a Ci, którzy byli odpowiedzialni na szkoleniu poszli grać w paintball do lasu :). Piłkarze ćwiczyli celność strzelając tym razem nie do bramki, a z broni krótkiej i długiej. Później rozegrali meczyk, gdzie znowu pan Daniel razem z trenerem Krzyśkiem i młodszą grupą piłkarzy próbował pokonać starszych zawodników. Gra była równa do wyniku 6:6, ale niestety później opadli z sił i wynik odjechał. Spróbują niedługo ponownie ;)

Po kolacji był wolny wieczór, każdy miał czas na porządny prysznic, przegląd garderoby, segregacje brudnych ubrań, dokładne sprzątnięcie pokoi oraz odpoczynek :) Kiedyś trzeba się zregenerować. ;)

Dzisiaj czeka nas kolejny piękny dzień!

Dzień 6

Zaczynamy 7. dzień obozu ? Ale ten czas szybko leci! Pogoda dalej wymarzona ? My właśnie lecimy na zajęcia, a Wy przeczytajcie co się działo u nas wczoraj.

Dzień zaczęliśmy od gry SUPEROWEJ, samochodów sterowanych oraz treningu piłkarskiego. Później artyści nagrywali scenki do filmu, a reszta obozu poszła szaleć na plaży. Artyści nie byli stratni, ponieważ mieli basen na wyłączność, gdzie świętowali urodziny Michaliny! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Miśka! ?

Po obiedzie superowi znowu wędrowali po 3 stacjach: park linowy, strzelanie z karabinu oraz minigolf ? Piłkarze w tym czasie mieli sport do wyboru i troszkę chillowania, a później turniej turbo-kozak ? Artyści zaczęli blok popołudniowy od origami, a następnie grali w minigolfa ?

Wieczór upłynął nam pod hasłem letniego kina z popcornem dla każdego, a jeżeli ktoś nie miał ochoty na film to mógł się poruszać na boisku do siatkówki i do kosza ?

Jedziemy dalej z atrakcjami <3

Dzień 7

Kolejny aktywny dzień za nami :) nie zwalniamy tempa i cały czas serwujemy naszym obozowiczom nowe atrakcje!

Wczoraj rano superowi rozegrali kolejny etap gry drużynowej, a potem ruszyli na plażowanie, gdzie czekały na nich SUP-y. SUP-y dla SUPEROWYCH przypadek? Nie sądzę :D Artyści zaczęli dzień od Taekwondo, a później również dołączyli na plaże. Piłkarze zrobili porządny trening, a po nim regenerowali się w naszym basenie :)

Po obiadku i chwili odpoczynku od słońca odbył się konkurs budowli z piasku i kilka innych atrakcji m.in.: gra w palanta, cukrowe śnieżynki, archery games, sparing piłkarski i paintball dla chętnych. Czyli nie było czasu na nudę ;)

Wieczór należał do obozowych jubilatów, którzy dostali od nas prezenty oraz pączkowy tort :) Na sam koniec dnia była jeszcze gra w 4 flagi, dzieciaki ją uwielbiają!

I tak minął kolejny dzień obozu :) Pozdrawiamy rodziców, a my korzystamy z ostatnich chwil w Lidzbarku!

Dzień 8

My rozpoczynamy już 9 dzień naszego obozu, a Wy posłuchajcie jak extra było wczoraj ;)

Superowi mieli sporo emocji o poranku- przyszedł czas na superowe zawody indywidualne. Wyniki zostaną ogłoszone oczywiście na sam koniec obozu :) Po zawodach grali w palanta, który bardzo im się spodobał, a później wskoczyli ochłodzić się w basenie ;)

Piłkarze po treningu udali się plażę, aby poskakać z 5 metrowej wieży, a artyści tworzyli balonowe głowy oraz doskonalili rysowanie ołówkiem :)

Po południu prawie cały obóz grał w grę zwaną 50-tką. :) Najstarsi piłkarze rozegrali meczyk w siatkówkę plażową, a po nim już wszyscy piłkarze mieli sparing.

Wieczór był spokojny i przeznaczony na porządną kąpiel oraz ogarnięcie pokoi :)

Dzisiaj zawody zaczynają artyści! Pozdrawiamy :)

Dzień 9

Startujemy z ostatnim pełnym dniem naszego obozu! Czas na wielkie podsumowanie! Trzymajcie kciuki za naszych dzielnych piłkarzy, którzy dzisiaj staną do pojedynku z kadrą ;)

To, że dzisiaj będzie się działo dużo to wiadomo, ale wczoraj też była masa atrakcji! Po śniadaniu piłkarze zrobili przedmeczowy trening, a po nim regenerowali się w basenie :)

Superowi pożegnali się z jeziorem i mieli color party. Przed obiadem zdążyli też rozegrać finał gry superowej! :)

Po obiedzie cały obóz zrobił wycieczkę do pobliskiego parku, w którym zaliczyliśmy super plac zabaw, a wracając sklepik, aby uzupełnić zapasy smakołyków :)

A wieczorem… rozpaliliśmy mega klimatyczne obozowe ognisko :)

Zakończenie

I stało się :( kończymy naszą trzecią wakacyjną przygodę! Nie smucimy się tak bardzo, ponieważ we wtorek ponownie wsiadamy w nasz wesoły autokar i jedziemy na ostatni obóz do Pięknej Góry :)

Bardzo dziękujemy ekipie, która wraca właśnie do Warszawy za 11 cudownych dni wypełnionych słońcem, śmiechem i świetną zabawą :) a naszej kadrze dziękujemy za cierpliwość i całodobową opiekę!

W Warszawie będziemy na godzinę 13:00, a Wy posłuchajcie co się działo u nas wczoraj! Dzień zaczęliśmy od grubego wydarzenia- meczu kadra vs piłkarze ;) Niestety kadra po ostrej walce uległa chłopakom 8:6 (nie było tak źle jak Barcelona ;), ale wygrać się nie udało). Jeszcze raz gratulacje dla piłkarzy! Później nastąpiło uroczyste zakończenie obozu.

Każdy dostał pamiątkowy dyplom, medal oraz czapę. Dla najlepszych w konkursach i zawodach czekały również super nagrody! Warto było się starać :D Przybyły nam dwie rekrutki, czyli dziewczynki, które były z nami na obozie już 6 razy! Brawo Hania i Kalinka! Najfajniejszym obozowiczem została tym razem Hania Kamińska, która w pełni na to zasłużyła! Gratulujemy!

Po obiedzie była aktywnie: siatko-noga ;), budowanie szałasów, gra w palanta i mafię. Na deserek wybraliśmy się na pożegnalne lody w ośrodkowym grzybku :)

Podczas kolacji zwycięzcy konkursu na najczystszy pokój odebrali swoje nagrody- pyszne pizze :) Gratulacje dla czyściochów!

Wieczór był już cały wolny, aby każdy mógł się na spokojnie spakować i wykąpać :)

I to by było na tyle. Mamy nadzieję, że nasze relacje Wam się podobały! :)