Obóz Lidzbark 2019

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.
Już wkrótce dodamy pierwsze zdjęcia i relację.
Śledźcie nas!

Dzień 1

Pierwszy dzień obozu za nami! Dzięki bliskiej lokalizacji ośrodka mieliśmy dużo czasu aby się rozpakować oraz zintegrować :)

Po przyjeździe był spacer zapoznawczy oraz organizacja w pokojach. Potem pyszny obiadek, szybka sjesta i od razu ruszyliśmy nad jezioro, aby się z nim w odpowiedni sposób przywitać ;)

Przed kolacją był czas jeszcze na gry i zabawy integracyjne!

Przed spaniem zdążyliśmy jeszcze uczcić urodziny naszej obozowiczki Amelki! To pierwsza jubilatka z kliku na tym obozie ;) także czeka nas też wspólna urodzinowa imprezka! Dzień zakończyliśmy spotkaniem organizacyjnym, gdzie uczestnicy poznali zasady panujące na naszych obozach oraz musieli stworzyć wizytówki swoich pokoi. Autoportrety wyszły im całkiem nieźle ;)

Dzisiaj zaczynamy już pierwszy pełny dzień obozu i trzymamy kciuki za pogodę :) Pozdrawiamy z Lidzbarka!

Dzień 2

Pierwszy pełny dzień obozu za nami! Trochę chłodniej niż wczoraj, ale było nawet słoneczko :) Rano superowi harcowali na plaży, a grupa rowerowa razem z piłkarską zaliczyła basen :) Kiedy wszyscy się wysuszyli to piłkarze ruszyli na trening, rowerzyści na sprawdzenie umiejętności kolarskich w obrębie ośrodka, a superowi rozegrali meczyki w unihokeja oraz sprawdzali swój cel na minigolfie.

Po południu i należytym odpoczynku piłkarze mieli wewnętrzny sparing, a reszta załogi ruszyła na spacer po parku, gdzie zaliczyli miejscowy wypasiony plac zabaw oraz pobliski sklep spożywczy. Piłkarze po treningu również nie chcieli odpuścić sklepu ;)

Wieczór upłyną nam pod hasłem „Policjanci i złodzieje”! czyli niezawodna gra terenowa.

Dzisiaj witamy kolejny piękny mazurski dzień!

Dzień 3

Wczoraj pogoda była meeeega! Idealna do zabaw w basenie i nad jeziorem.

Rano basen zaliczyła grupa superowa starsza, a jezioro grupa piłkarska. Młodsi superowi rozegrali pierwszą superową rywalizację oraz wspinali się w parku linowym. Starsi również zdążyli zaliczyć park linowy, a nawet starczyło im czasu na lody ?. Rowerzyści zrobili pierwszą dłuższą rundkę wokół pobliskiego jeziorka, a po powrocie również buszowali pomiędzy drzewami. Piłkarze oczywiście odbyli trening techniczny.

Po obiedzie nasi kolarze udali się nad jeziorko zregenerować nogi na plaży i wcinać gofry ?, piłkarze tym razem wspinali się na drzewa ?, a później znowu dla odmiany grali w piłkę ?, żeby się nie nudzili to po treningu była jeszcze trampolina, ping pong, oraz koszykówka ?. Superowi starsi mieli dwie superowe konkurencje w drużynach, a młodsi cisnęli Archer Games!

Po kolacji był sport do wyboru (Rugby/Siatkówka/Szczur/Mega Zbijak/Rzucanka) dla każdego coś innego ?

Ruszamy z kolejnymi atrakcjami!

Dzień 4

Kolejny udany dzień za nami!

Rano wszystkie grupy poszły do lasu narobić trochę hałasu ? Był partyzant patrzy, było budowanie szałasów, gra w dwie flagi i przeszkolenie paintballowe. Piłkarze zaliczyli trening, a kolarze doskonalili technikę jazdy. Przed posiłkiem część obozowiczów wskoczyła jeszcze do basenu, a starsi Superowi walczyli w drugim etapie profilowego konkursu ?.

Po obiedzie i odpoczynku czekała na nas kolejna dawka emocji! Archergames, piłka ręczna, piłkarski mecz międzyprofilowy, strzelanie z łuku i z broni długiej, konkurs superowy dla młodszych i rysowanie pocztówek dla rodziców ?.

Najbardziej epicka i emocjonująca rzecz była dopiero wieczorem… turniej w dwa ognie! Niby brzmi banalnie, ale kiedy kapitanami drużyn zostają instruktorzy, a w grę wchodzą słodkie nagrody robi się naprawdę zaciekła rywalizacja! ? Nikt nie odpuszczał, a piski z radości i emocji było słychać w całym ośrodku!

Dzisiaj liczymy na jeszcze więcej słońca i aktywne plażowanie ?

Dzień 5

Słoneczko, słoneczko, wszędzie słoneczko :) i to lubimy!

Dzięki temu wczoraj mogliśmy spędzić dużo czasu na plaży, poskakać z 5 metrowej wieży ;) pojeździć na quadach, pograć w piłkę plażową, poleniuchować opalając się, schłodzić się w jeziorze i w basenie oraz zrobić trening piłkarski. A wszystko to przed obiadem! :O

Po obiedzie i wyjątkowo dłuższym odpoczynku była gra terenowa w 4 flagi! Kolorowe buźki, walka na „papier. kamień, nożyce” i baaaardzo dużo biegania. Działo się!

Po kolacji multisportowy wieczór :) oraz generalne porządki pokoi ;)

Dzisiaj zamierzamy również skorzystać z najcieplejszego dnia obozu ( przynajmniej wg. pogodynki ;) )

Dzień 6

Najcieplejszy dzień obozu za nami, także w ruch poszła wodna ślizgawka ?

A co jeszcze? Przed obiadem trening piłkarski, lody, gra superowa, wyścigi rzędów i basen! Po obiedzie nie zwalnialiśmy tempa i była wycieczka rowerowa, archer games, strzelanie sportowe z broni długiej i łuku, sparing dla piłkarzy oraz slack line, gry i zabawy oraz trampolina ?

Po obiedzie świętowaliśmy kolejne obozowe urodziny ? (a to jeszcze nie były ostatnie ? !)

Dopiero po kolacji trochę zwolniliśmy tempo- wieczór spędziliśmy w naszym plenerowym kinie ? dla każdego oczywiście był przygotowany popcorn ?

Dzisiaj mamy nowy dzień i nowe atrakcje! Na pewno dużo będzie się działo na ściance wspinaczkowej!

Dzień 7

Dzisiejszy dzień minął pod hasłem ścianki wspinaczkowej, wszyscy uczestnicy mieli okazję się sprawdzić ?

Do tego przed obiadem grupa rowerowa i superowa była podzielona na trzy i grali na zmianę w palanta, baloniadę oraz wspinali się na ściance. Piłkarze rozpoczęli dzień od baloniady a następnie ruszyli na trening.

W okolicach obiadu trochę postraszyło nas deszczem, ale na szczęście pogoda nas oszczędziła i spadło ledwo kilka kropli. Po odpoczynku ruszyliśmy z dalszymi atrakcjami 

Profil rowerowy ruszył na wycieczkę, piłkarze poszli na ściankę, a potem rozegrali kilka meczy w fife . Grupa superowa rozegrała mecz piłkarski i zrobiła wypad do sklepu 

Wieczorem była imprezka urodzinowa i wręczenie prezentów dla naszych jubilatów oraz giga zbijak, który zawsze cieszy 

Dziś kolejny dzień pełen atrakcji zobaczycie jutro na zdjęciach!

Dzień 8

Kolejny słoneczny dzień za nami ❤

Cały poranek spędziliśmy na plaży, skąd ruszały mini grupki w różne kierunki: komandosi pobiegli do lasu grać w paintball, wczasowicze poszli na gofry, surferzy popłynęli na SUP-y, a siatkarze ruszyli na boisko plażowe. ?

Po obiedzie już podzieleni na profile ruszyli dalej. Piłkarze na trening, kolarze w trasę, a superowi rozegrali kolejny etap gry terenowej. ?

Kolejna atrakcja- tym razem dla wszystkich- wspólna bitwa na wodne balony! ? Superowi przed kolacją zdążyli jeszcze zaliczyć wodne kule na basenie ?

Po kolacji dzieciaki miały wybór: dyskoteka lub gra w dwie flagi. Minimalnie wygrały dwie flagi ?

Dzisiaj wchodzimy już w fazę rywalizacji miedzyprofilowych – będzie się działo!

Dzień 9

Pogoda jest super na tym obozie. Nawet jak zapowiadają pochmurny dzień to i tak o 11:00 wychodzi słońce :D i to luuuuubimy!

Wczoraj korzystaliśmy w pełni. Rowerzyści zrobili najdłuższą ( 32 km wycieczkę ) Piłkarze zrobili porządny trening, ale też dokończyli turniej w fifę ;) Superowi rano mieli segway-a oraz indywidualne konkursy.

Po południu dla superowych i rowerzystów był czas na Mafię , ludzkie napisy i mega pocztówkę :) Piłkarze mieli sesję foto oraz trening motoryczny na piasku.

Wczoraj też ostatni ( 6 raz ) na tym obozie śpiewaliśmy 100 lat ;) Wieczór upłyną nam na wspólnym pieczeniu kiełbasek, śpiewaniu i tańcowaniu przy ognisku ;)

Dzisiaj rozpoczynamy ostatni dzień obozu. Czas na ostateczne rozstrzygnięcia oraz podsumowanie ;)

Dzień 10

Wszystko co dobre szybko się kończy… Niestety już dzisiaj wracamy do domu :( , ale na pocieszenie zostało nam mega dużo superowych wspomnień!

Wczoraj też się dużo działo. Rano colorphoto, a potem wariowanie w jeziorze. Następnie finałowy mecz piłkarzy oraz zawody rowerowe. Nie mogło zabraknąć również meczu kadry kontra obozowicze ;) Ledwo ledwo kadra dała radę :) Po południu nadszedł czas podsumowań, pamiątkowych zdjęć oraz nagród. Na najczystszy pokój czekała też oczywiście pyszna pizza ;)

Kiedy wszyscy już ochłonęli niestety trzeba było się spakować :( Po kolacji superowi mieli jeszcze finał rywalizacji drużynowej. Dwie zwycięskie drużyny które znalazły skrzynię z płynnym skarbem miały okazje cieszyć się pysznym napojem na koniec dnia ;)

I tak o to kolejny obóz staje się historią… Dziękujemy Wam za te cudowne 11 dni!