fbpx

Mama Smile-Swim radzi:
pranie ręczne – niezbędna umiejętność

Czy Twoje dziecko umiałoby własnymi rękami uprać coś w zlewie lub misce? Okazuje się, że również w dobie pralek umiejętność ta jest przydatna – szczególnie na wyjazdach zimowych.

Aromat skarpet i bielizny narciarskiej codziennego użytku może okazać się trudy do wytrzymania. Nie trudno jest zabrać na wyjazd odpowiednią ilość bielizny codziennej. Jednak bielizny narciarskiej najczęściej dzieci mają po jednym komplecie, a skarpet co najwyżej 2 pary. Dlatego szybkie pranie jest niezbędne!

Jeżeli w domu poćwiczymy w formie zabawy upranie skarpet to młody adept sportu osiągnie nową sprawność, która przyda mu się i w dorosłym życiu. Nie trzeba wyposażać dzieci w proszki do prania. W warunkach turystycznych do tego celu świetnie nadaje się szampon. Warto jednak przećwiczyć wyżymanie i rozwieszenie np. na kaloryferze.

By |2016-12-28T23:09:15+00:00Styczeń 26th, 2016|Obóz młodzieżowy|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment