Termin

29.01–05.02.2022

Ceny

• dla os., które już brały udział w naszych obozach
2150 zł +450 zł karnety

• nowi klienci 2299 zł + 450 zł karnety

Wiek

uczestników:
6–15 lat

Miejsce

Ząb w Tatrach

Umiejętność jazdy:

Każdy poziom zaawansowania!

W roku 2021 mimo pandemii udało nam się zorganizować 2 wyjazdy poza feriami i dało nam to świeże spojrzenie na formułę obozową, jaką chcemy Wam zaproponować w roku 2022!

Co zmieniamy?

 • Robimy jedno wyjście na stok dziennie, ale za to na 4-5 godz.! Wiemy, że dzieci najbardziej męczy przygotowanie do wyjścia na stok, także, aby nie musiały tego przeżywać 2 razy dziennie, robimy jeden potężny blok narciarsko/snowboardowy (oczywiście z przerwą w trakcie na batony i herbatkę :) ) W ostatnią zimę testowaliśmy to rozwiązanie i wyszło dużo lepiej!
 • Druga część dnia (zdecydowanie krótsza) będzie pełna innych super atrakcji, tj. skutery śnieżne, jazda quadem, wyjście na basen…
 • Wieczór spędzamy na zajęciach już na terenie ośrodka oraz regenerujemy siły na kolejny dzień!

Drugi termin obozu!

Ostatnio zmuszeni odwołaniem normalnego terminu ferii, robiliśmy obozy końcem lutego i w marcu. Wyszło super, dlatego w tym roku też proponujemy taki MARCOWY SKOK NA STOK! Potrzebne jest zwolnienie z 3 dni szkoły i można zaliczyć ten epicki obóz!

Ten obóz nastawiony jest tylko na jazdę (narty/snowboard). Nie będzie grup początkujących, a plan dnia jest prosty.

Po śniadaniu jazda, potem obiad i znowu na stok :), a po kolacji odpoczynek.

Więcej szczegółów tutaj

UWAGA

Można jechać na dwa terminy :). Drugi termin jest dużo mniejszym obozem, więc kto pierwszy ten lepszy!

Zawsze warto się doskonalić!

Grupy szkoleniowe są bardzo małe i prowadzą je pełni pasji, młodzi (ale doświadczeni!) instruktorzy :). U nas nie ma cały czas „luźnego jeżdżenia z opiekunem po stoku”, za to zwracamy uwagę na naukę i doskonalenie prawidłowej techniki jazdy.

Wielu rodziców jest zaskoczonych postępami swoich dzieci po powrocie z naszego obozu i efektach, jakie przyniosło szkolenie :). To dla nas największa nagroda!

Oczywiście czasami zdarzają się „wolne zjazdy”, ale zależy nam, aby dzieci nauczyły się czegoś na naszych obozach, a swobodna jazda to nagroda od instruktora za dobrze wykonywane ćwiczenia i świetną wspólną zabawę!

Stawiamy na najlepszą kadrę!

Na obóz zabieramy własną sprawdzoną kadrę. Zależy nam na tym, aby dzieci zintegrowały się z instruktorami nie tylko na stoku, ale również podczas pozostałych zajęć. Instruktorzy pełnią u nas również rolę opiekunów.

Zdarzają się wyjątki, kiedy okazuje się w ostatniej chwili, że nasz instruktor z przyczyn losowych (np. kontuzja) nie może pojechać na obóz. Wtedy nasze szkolenie wspomaga bardzo fajna kadra z ośrodka szkoleniowego Ząb! :)

Perfekcyjna organizacja i bezpieczeństwo

Instruktorzy mają ze sobą stałą łączność na stoku dzięki krótkofalówkom, a dzieci jeżdżą w unikalnych Smile Swim-owych znacznikach.

Stała opieka

Na stoku zawsze czuwają bracia Smile Swim, czyli Daniel i Marcin, którzy dbają o to, aby dzieci podczas przerwy na stoku miały zawsze w kubku ciepłą herbatę oraz coś słodkiego do naładowania baterii, a w razie potrzeby zabierają je do toalety. Dzięki temu pozostała część grupy nie traci czasu i dalej jeździ :). Są zawsze gotowi, aby rozwiązać każdy pojawiający się problem!

Dodatkowe atrakcje, ale uwaga! To jest wachlarz atrakcji dobierany w zależności od nastrojów i pogody!

Niestety obóz jest zbyt krótki, aby udało się zrealizować wszystkie nasze pomysły :(.

Wodne szaleństwo!

Jeden z naszych dni spędzimy na regenerowaniu się w ciepłej wodzie :). Aby unikać tłumów wybieramy sprawdzony basen w Nowym Targu, gdzie czekają na nas wodne atrakcje, a po nich pyszne gofry w pobliskiej kawiarni!

Snowtubing

Czyli szalone zjazdy na pompowanych sankach. Wystarczy kask i jazda! Będzie szybko!

Skutery śnieżne

Każdy uczestnik może poczuć moc tych śnieżnych maszyn! Skutery przyjeżdżają do nas pod ośrodek i po kolei uczestnicy jadą na wycieczkę. Na każdym skuterze siedzi dwójka dzieci i kierowca. Dzieci na zmianę siedzą z przodu i z tyłu, dzięki czemu starsi mogą próbować samodzielnie kierować.

Zawody!

Każdy uczestnik pokona specjalnie dla niego przygotowaną trasę slalomową, na końcu której będą czekały medale dla wszystkich uczestników oraz nagrody dla najlepszych! Nawet ci, co zaczynali od podstaw, super dają sobie radę ;). Więc nie ma się czym stresować!

Łyżwy

Nauka jazdy na łyżwach dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji spróbować, oraz gry i zabawy na lodzie dla tych, którzy czują, że lodowa podłoga to ich drugi żywioł ;). Nawet dopiero początkujących wciągniemy we wspólną zabawę.

Dyskoteka

Dyskoteka to element, który musi być na każdym prawdziwym obozie! U nas, oprócz wspaniałej muzyki i wystroju sali, są jeszcze różne gry i zabawy, aby każdego wciągnąć do zabawy – nawet wstydzących się ruszyć trochę nóżką ;).

Spacer po Krupówkach

Wszystkie dzieci uwielbiają tę wycieczkę. Mogą zjeść smacznego oscypka, kupić trochę pamiątek i zobaczyć życie górskiego miasteczka :).

Urodziny

Chyba jeszcze nie było obozu, na którym któryś z naszych obozowiczów niemiałby urodzin ;). W ten wyjątkowy dzień zawsze jest super imprezka z tortem i świeczkami oraz prezenty od naszej kadry.

Ognicho

To czas niesamowitej integracji i magii, kiedy wszyscy razem pieczemy kiełbaski nad ogniem, a wokół panuje już mrok i tylko dzięki gwiazdom można podziwiać szczyty pobliskich gór :).

Kino

Obozowe kino, dzięki rzutnikowi, który zawsze zabieramy ze sobą, możemy zrobić wszędzie ;). Do tego jeszcze rożki z popcornem i atmosfera jak w Hollywood!

Wyścigi na sankach!

Będziemy w górach, więc znalezienie trasy na sanki jest łatwizną! Nasi instruktorzy przygotują specjalny tor, na którym każdy będzie mógł pojechać na czas, sprawdzając swoją szybkość na klasycznych drewnianych sankach!

Śnieżne berki

Kiedy wieczorem idziemy na stok, nie każdy ma już siłę jeździć na nartach lub snowboardzie. Wtedy organizujemy różnego rodzaju gry i zabawy, aby nikt się nie nudził!

Wielki turniej papier-kamień-nożyce

Niby prosty pomysł, prawda? A jednak, może dostarczyć naprawdę wielu emocji. Rozpisujemy prawdziwą drabinkę punktową, jak na zawodach sportów walki!

Kulig za quadem

W naszym ośrodku jest bardzo duży ogród, gdzie zawsze leży sporo śniegu. Dlatego wystarczy nam quad i sanki aby świetnie się bawić :).

Lodowy labirynt

Może nareszcie uda nam się tam dotrzeć! Zawsze planujemy, ale nigdy nie było na to czasu. I właśnie dlatego powstał ten profil – teraz będzie czas na dużo więcej atrakcji!

Zawody w piłkarzyki

Super turniej, w którym dzieci będą rywalizowały między sobą w konkursie piłkarzyków :). Wygrają tylko najlepiej współpracujące pary! Czy może coś lepiej integrować niż sport i wspólna walka o zwycięstwo?

Zabawy integracyjne

To świetny pakiet na start, aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny i wiele wiele innych…

Budowanie fortecy

Kto by nie chciał ulepić własnej fortecy śnieżnej, w której potem można bronić się przed gradem śnieżek innych obozowiczów?

Zimowe Igrzyska Sportowe

Niesamowite wyścigi w śniegu, podczas których zapewniamy mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy :). Dla wszystkich drużyn są nagrody i dyplomy.

Śnieżna rzeźba

Tutaj potrzeba naprawdę dużej ilości śniegu, ale gdy już jest go wystarczająco, to nasi obozowicze zamieniają się w lodowych artystów!

Śnieżna walka

Śnieżna walka – czyli bitwa na śnieżki. Oczywiście w granicach bezpieczeństwa. Instruktorzy będą nad wszystkim czuwać, będąc w centrum całej „wojny” śnieżnej!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

Śniadania i kolacje są podawane w formie stołu szwedzkiego, gdzie każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie! Obiady podawane są do stołu, a podwieczorek to najczęściej pyszne wypieki robione na miejscu. Mniam! Dzieci na stok zawsze dostają lunch boxa w postaci czegoś słodkiego oraz gorącej herbaty, żeby miały siłę dotrwać do końca zajęć i nie stracić energii.

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu. UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może przechowywać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie planujemy nasze zajęcia, aby były one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim u nas na pewno się nie wyklucza ;)

Sprawdzony ośrodek!

Jak to się mówi dobrych rzeczy się nie zmienia! ;) Dlatego już po raz piąty jedziemy do ośrodka sprawdzonego przez Smile-Swim! Dlaczego jest najlepszy? Można by napisać całe wypracowanie ;) Pyszne jedzenie, czyste zadbane pokoje, unikalne położenie (w najwyżej położonej miejscowości w Polsce), niesamowity klimat (kiedy w Białce pada deszcz, u nas sypie białym puchem ;)) , bliskość kilku różnych stoków narciarskich!

Miejscowość Ząb

Można powiedzieć, że w te ferie zimowe jedziemy w naprawdę „mistrzowskie” miejsce! Dlaczego? Otóż dlatego, że w miejscowości Ząb, w której będziemy mieszkać urodził się nasz mistrz świata oraz dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch! Wielki następca wspominanego ciepło Adama Małysza.

Wygodna baza wypadowa

Ząb jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, dlatego panorama jaką można oglądać z naszego ośrodka jest jedyna w swoim rodzaju! Dzięki swojej dobrej lokalizacji, jest bardzo fajną bazą wypadową w różne rejony gór. Korzystamy z takich stoków jak Kompleks Suche/ Potoczki/Bania i Kotelnica oraz cały kompleks w Białce Tatrzańskiej.

Ośrodek i gospodarze!

Będziemy mieszkać w ośrodku wypoczynkowym DW „Zbójnik”, który w ciągu tego lata dobudował kolejne piętro, aby mogło nas pojechać więcej :) Ośrodek znajduje się w miejscowości Ząb 1023 m n.p.m! To niesamowicie klimatyczne miejsce, z czystym powietrzem, dziewiczą naturą oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Na nasze ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 15 lat, zarówno początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

Narciarze od 8 roku życia.
Snowboardziści od 9 roku życia (ze względu na trudniejszy pierwszy etap nauki zalecamy snowboard trochę starszym dzieciom).

Czasami bywają wyjątki i na obóz jadą młodsze dzieci, ale jest to samodzielna decyzja rodziców oraz dziecka, ponieważ najważniejsze są chęci i poradzenie sobie z tęsknotą za domem.

W razie potrzeby korzystamy z usług przychodni.

Dzięki temu, że przez cały wyjazd będzie z nami na miejscu autokar, mamy nieograniczone możliwości podróżowania po różnych stokach oraz zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy.

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną, a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

8 liter – WSZYSTKO ;) Cena obozu + karnety to finalny koszt obozu. Wszystkie atrakcje na miejscu są już opłacone.

 • dojazd autokarem na miejsce i z powrotem oraz podróżowanie autokarem codziennie na stok,
 • zakwaterowanie i wyżywienie,
 • szkolenie narciarskie na najwyższym poziomie oraz zajęcia dodatkowe wg programu,
 • całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą,
 • ubezpieczenie NNW,
 • karnety na wszystkie stoki narciarskie, z których będziemy korzystać,
 • wejście na atrakcje wodne, ognisko,
 • obozowy gadżet, nagrody pamiątkowe dla każdego uczestnika,
 • cenne nagrody rzeczowe dla zwycięzców zawodów obozowych,
 • wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Brak dodatkowych i ukrytych kosztów!

Sprzęt narciarski lub snowboardowy (sprzęt koniecznie podpisany, aby dzieci bez problemu rozpoznały swój pokrowiec lub narty):

 • buty narciarskie lub snowboardowe,
 • obowiązkowo kask, gogle,
 • strój narciarski lub snowboardowy,
 • ciepłe rękawice, w których dziecko będzie mogło swobodnie trzymać kijki, a także złapać orczyk na wyciągu.
 • Ubrania i przybory toaletowe:
 • ciepłe ubranie (polar, odzież termiczna),
 • buty zimowe,
 • obuwie sportowe, obuwie do chodzenia po ośrodku,
 • strój sportowy,
 • kostium kąpielowy, czepek i klapki,
 • czapka+ szalik+ rękawiczki (2 pary),
 • bielizna osobista
 • przybory toaletowe + 2 ręczniki
 • Pomocne akcesoria:
  • grzałki do butów,
  • krem z filtrem,
  • tłusty krem na mróz,
  • okulary przeciwsłoneczne.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. Koszt wypożyczenia dla osób zainteresowanych będzie podany bliżej terminu wyjazdu.

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

W tym roku rezygnujemy ze sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np. gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc z nosem w tablecie :)

Telefony komórkowe

Uwaga – już od wakacji letnich ograniczyliśmy używanie telefonów.

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić.

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązały relację ze swoimi koleżankami i kolegami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w ich używaniu na naszych obozach. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą wydawane co dwa dni na przerwę poobiednią. Dzięki temu dzieci prześpią całą noc i łatwiej nawiążą nowe przyjaźnie.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów. Będą mogły korzystać ze smile-swimowych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem jeżeli jest sytuacja, która wymaga szybkiego kontaktu.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów – stali klienci dobrze wiedzą, co nas wyróżnia. Co roku tworzymy ten akapit, aby przekonać osoby, które jeszcze z nami nie były – do zaufania nam :). Wspominamy tu, że to, co robimy, to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko PRAWDA.

Dlatego, jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to, co robimy, staramy się robić na 101% oraz, że jest to naszą pasją, to zapraszamy do kontaktu. Na pewno rozwiejemy wszelkie zawahania!

Moc wrażeń i indywidualne podejście

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na feriach, ponieważ jest to tylko jeden tydzień w roku, na który czeka się bardzo bardzo długo, a który mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście – to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami, a rodzice dzwonić, jeżeli coś ich niepokoi. Nigdy nie zostaną zignorowani! Postaramy się rozwiązać każdy problem tak, aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Niespotykane zaangażowanie organizatorów

Zawsze, na każdym obozie, jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin, założyciele Smile Swim. Nikomu nie zależy tak bardzo, jak nam, by obozy były udane, bezpieczne i by dzieci czuły się na nich dobrze. Dlatego zawsze stoimy na straży bezpieczeństwa i dobrej zabawy :).

Opinie

Nasze dotychczasowe opinie po kilkunastu zrobionych obozach mówią wszystko – obozy są świetne! Można je przeczytać tutaj (link do opinii). Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców – to dla nas najważniejsza nagroda :).

Bardzo nas cieszy, że co roku na obozy wracają stali obozowicze :). Jest to sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić do organizacji coś nowego!

Sami nadzorujemy wszystkie zajęcia

Jesteśmy chyba jedyną firmą, w której jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszych obozów. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :).

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z edycji 2019. Poniżej znajdziecie również linki do Relacji z Obozu 2020 oraz SKOK NA STOK 2020 oraz do opinie o naszych wszystkich obozach sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Dla każdego!

Nie trzeba być związanym z naszą szkołą pływania, aby wyruszyć z nami na wspólną przygodę!

Zapraszamy:

 • narciarzy i snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania! Nawet tych, którzy nigdy nie mieli okazji spróbować.
 • dzieci, które nie lubią się nudzić. U nas ciągle się coś dzieje i jak ktoś ma nadmiar energii, to postaramy się go jak najlepiej spożytkować ;)
 • dzieci, dla których świat sportu nie jest ich codziennością. Wprowadzimy je krok po kroku do naszego świata i pokażemy, że sport też może być fajny, jeżeli wcześniej nie do końca były do niego przekonane :).

Czy nie jest jeszcze za wcześnie?

Jeżeli martwisz się, że Twoje dziecko nie poradzi sobie samo na feriach zimowych lub nie umie jeszcze jeździć na nartach lub snowboardzie, a bardzo chciałoby się nauczyć, to zapewniamy, że poziom zaawansowania nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Na naszym koncie mamy już wiele sukcesów w pokonywaniu strachu przed pierwszym obozem :) Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu na ten temat – Kiedy wysłać dziecko na obóz?

Na nasz obóz jedzie specjalnie wykwalifikowana kadra (sprawdzona przez nas na wielu obozach), dlatego możecie mieć pewność, że Wasze dzieci będą w najlepszych rękach :). Opiekunów jest znacznie więcej niż na innych obozach właśnie po to, aby zapewnić każdemu uczestnikowi indywidualne podejście i najlepszą opiekę!

Codzienna porcja fotek i informacji!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • nagrody dla najlepszych osób wyłonionych w trakcie zawodów obozowych,
 • upominki smile-swim,
 • dyplom obozowy,
 • pamiątkowy unikalny gadżet obozowy,

A co najważniejsze – pełno nowych znajomych oraz wspomnień! ;)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819