Termin

4–9.03.2022

Cena

1600 zł + 400 zł karnet

Wiek

uczestników:
8–15 lat

Miejsce

Ząb w Tatrach

Uwaga!

Aby edycja marcowa mogła się odbyć, musi zgłosić się przynajmniej 20 uczestników.

W przypadku nieuzbierania się grupy – zaliczki zostaną zwrócone w całości.

Rok 2021, w którym musieliśmy zmienić termin naszego obozu na luty i marzec, aby dopasować się do realiów obostrzeń COVID-owych, pokazał nam, że polskie góry w marcu są piękne!

Co wyróżnia ten obóz?

 • Wystarczą 3 dni wolnego w szkole i mamy super 6-dniowy wyjazd!
 • Wyjeżdżamy w piątek o 13:00, dzięki temu dzieci jeszcze rano mogą zaliczyć najważniejsze lekcje.
 • Wracamy w środę późnym wieczorem, ponieważ rano jeszcze korzystamy z atrakcji na miejscu.
 • Luz na stoku i na wyciągach – nie stoimy w kolejkach i non stop jeździmy.

Plan dnia na obozie

Bardzo prosty – cały dzień na stoku!

ŚNIADANIE –> STOK –> OBIAD –> STOK -> KOLACJA -> ODPOCZYNEK

Rezygnujemy ze wszystkich dodatkowych atrakcji właśnie na rzecz szkolenia narciarsko-snowboardowego!

Łącznie na stoku spędzimy dziennie aż 7-8 godzin!

Dla kogo jest ten obóz?

Dla prawdziwych miłośników jazdy na nartach i snowboardzie! Dla których właśnie wyjście na stok to największa atrakcja zimowych obozów. Zapraszamy dzieci od 8 roku życia (ograniczenie wiekowe wprowadzone jest ze względu na wymagający pod kątem fizycznym program obozu).

Uwaga!

Zapraszamy też naszych starszych obozowiczów do 16 roku życia!

Powyżej 15 roku życia mogą jechać tylko dzieci, które były już z nami w przeszłości na obozach!

Zawsze warto się doskonalić!

Grupy szkoleniowe są bardzo małe i prowadzą je pełni pasji, młodzi (ale doświadczeni!) instruktorzy :). U nas nie ma cały czas „luźnego jeżdżenia z opiekunem po stoku”, za to zwracamy uwagę na naukę i doskonalenie prawidłowej techniki jazdy.

Wielu rodziców jest zaskoczonych postępami swoich dzieci po powrocie z naszego obozu i efektach, jakie przyniosło szkolenie :). To dla nas największa nagroda!

Oczywiście czasami zdarzają się „wolne zjazdy”, ale zależy nam, aby dzieci nauczyły się czegoś na naszych obozach, a swobodna jazda to nagroda od instruktora za dobrze wykonywane ćwiczenia i świetną wspólną zabawę!

Stawiamy na najlepszą kadrę!

Na obóz zabieramy własną sprawdzoną kadrę. Zależy nam na tym, aby dzieci zintegrowały się z instruktorami nie tylko na stoku, ale również podczas pozostałych zajęć. Instruktorzy pełnią u nas również rolę opiekunów.

Zdarzają się wyjątki, kiedy okazuje się w ostatniej chwili, że nasz instruktor z przyczyn losowych (np. kontuzja) nie może pojechać na obóz. Wtedy nasze szkolenie wspomaga bardzo fajna kadra z ośrodka szkoleniowego Ząb! :)

Perfekcyjna organizacja i bezpieczeństwo

Instruktorzy mają ze sobą stałą łączność na stoku dzięki krótkofalówkom, a dzieci jeżdżą w unikalnych Smile Swim-owych znacznikach.

Stała opieka

Na stoku zawsze czuwają bracia Smile Swim, czyli Daniel i Marcin, którzy dbają o to, aby dzieci podczas przerwy na stoku miały zawsze w kubku ciepłą herbatę oraz coś słodkiego do naładowania baterii, a w razie potrzeby zabierają je do toalety. Dzięki temu pozostała część grupy nie traci czasu i dalej jeździ :). Są zawsze gotowi, aby rozwiązać każdy pojawiający się problem!

Główną atrakcją będzie JAZDA!

Na stoku spędzimy baaardzo dużo czasu, dlatego na tym obozie dodatkowych atrakcji nie będzie zbyt wiele – dzieciaki muszą też kiedyś odpocząć przed kolejnym dniem szaleństw na stoku :).

Gry i zabawy integracyjne

Na dobry początek, aby obozowicze się lepiej poznali :).

Zawody

Ten element oczywiście pojawi się w naszym programie :). Do rywalizacji staną najlepsi z najlepszych, czyli nasi obozowicze!

Ognicho

Obowiązkowo! Jednego wieczoru – jako relaks i kolacja.

Kino

Najlepszy odpoczynek po intensywnym dniu.

Skutery śnieżne i quady

Pojawią się na zakończenie obozu, tuż przed powrotem do domu.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

Śniadania i kolacje są podawane w formie stołu szwedzkiego, gdzie każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie! Obiady podawane są do stołu, a podwieczorek to najczęściej pyszne wypieki robione na miejscu. Mniam! Dzieci na stok zawsze dostają lunch boxa w postaci czegoś słodkiego oraz gorącej herbaty, żeby miały siłę dotrwać do końca zajęć i nie stracić energii.

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu. UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może przechowywać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie planujemy nasze zajęcia, aby były one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim u nas na pewno się nie wyklucza ;)

Sprawdzony ośrodek!

Jak to się mówi dobrych rzeczy się nie zmienia! ;) Dlatego już po raz piąty jedziemy do ośrodka sprawdzonego przez Smile-Swim! Dlaczego jest najlepszy? Można by napisać całe wypracowanie ;) Pyszne jedzenie, czyste zadbane pokoje, unikalne położenie (w najwyżej położonej miejscowości w Polsce), niesamowity klimat (kiedy w Białce pada deszcz, u nas sypie białym puchem ;)) , bliskość kilku różnych stoków narciarskich!

Miejscowość Ząb

Można powiedzieć, że w te ferie zimowe jedziemy w naprawdę „mistrzowskie” miejsce! Dlaczego? Otóż dlatego, że w miejscowości Ząb, w której będziemy mieszkać urodził się nasz mistrz świata oraz dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch! Wielki następca wspominanego ciepło Adama Małysza.

Wygodna baza wypadowa

Ząb jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, dlatego panorama jaką można oglądać z naszego ośrodka jest jedyna w swoim rodzaju! Dzięki swojej dobrej lokalizacji, jest bardzo fajną bazą wypadową w różne rejony gór. Korzystamy z takich stoków jak Kompleks Suche/ Potoczki/Bania i Kotelnica oraz cały kompleks w Białce Tatrzańskiej.

Ośrodek i gospodarze!

Będziemy mieszkać w ośrodku wypoczynkowym DW „Zbójnik”, który w ciągu tego lata dobudował kolejne piętro, aby mogło nas pojechać więcej :) Ośrodek znajduje się w miejscowości Ząb 1023 m n.p.m! To niesamowicie klimatyczne miejsce, z czystym powietrzem, dziewiczą naturą oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Na tę edycję zapraszamy dzieci od 8 do 16 roku życia. Uczestnicy muszą mieć jakiekolwiek doświadczenie w jeździe na nartach lub snowboardzie, ponieważ nie będzie grup szkoleniowych „od zera”.

W razie potrzeby korzystamy z usług przychodni.

Dzięki temu, że przez cały wyjazd będzie z nami na miejscu autokar, mamy nieograniczone możliwości podróżowania po różnych stokach oraz zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy.

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną, a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

8 liter – WSZYSTKO ;) Cena obozu + karnety to finalny koszt obozu. Wszystkie atrakcje na miejscu są już opłacone.

 • dojazd autokarem na miejsce i z powrotem oraz podróżowanie autokarem codziennie na stok,
 • zakwaterowanie i wyżywienie,
 • szkolenie narciarskie na najwyższym poziomie oraz zajęcia dodatkowe wg programu,
 • całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą,
 • ubezpieczenie NNW,
 • karnety na wszystkie stoki narciarskie, z których będziemy korzystać,
 • wejście na atrakcje wodne, ognisko,
 • obozowy gadżet, nagrody pamiątkowe dla każdego uczestnika,
 • cenne nagrody rzeczowe dla zwycięzców zawodów obozowych,
 • wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Brak dodatkowych i ukrytych kosztów!

Sprzęt narciarski lub snowboardowy (sprzęt koniecznie podpisany, aby dzieci bez problemu rozpoznały swój pokrowiec lub narty):

 • buty narciarskie lub snowboardowe,
 • obowiązkowo kask, gogle,
 • strój narciarski lub snowboardowy,
 • ciepłe rękawice, w których dziecko będzie mogło swobodnie trzymać kijki, a także złapać orczyk na wyciągu.
 • Ubrania i przybory toaletowe:
 • ciepłe ubranie (polar, odzież termiczna),
 • buty zimowe,
 • obuwie sportowe, obuwie do chodzenia po ośrodku,
 • strój sportowy,
 • kostium kąpielowy, czepek i klapki,
 • czapka+ szalik+ rękawiczki (2 pary),
 • bielizna osobista
 • przybory toaletowe + 2 ręczniki
 • Pomocne akcesoria:
  • grzałki do butów,
  • krem z filtrem,
  • tłusty krem na mróz,
  • okulary przeciwsłoneczne.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. Koszt wypożyczenia dla osób zainteresowanych będzie podany bliżej terminu wyjazdu.

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

W tym roku rezygnujemy ze sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np. gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc z nosem w tablecie :)

Telefony komórkowe

Uwaga – już od wakacji letnich ograniczyliśmy używanie telefonów.

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić.

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązały relację ze swoimi koleżankami i kolegami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w ich używaniu na naszych obozach. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą wydawane co dwa dni na przerwę poobiednią. Dzięki temu dzieci prześpią całą noc i łatwiej nawiążą nowe przyjaźnie.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów. Będą mogły korzystać ze smile-swimowych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem jeżeli jest sytuacja, która wymaga szybkiego kontaktu.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów – stali klienci dobrze wiedzą, co nas wyróżnia. Co roku tworzymy ten akapit, aby przekonać osoby, które jeszcze z nami nie były – do zaufania nam :). Wspominamy tu, że to, co robimy, to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko PRAWDA.

Dlatego, jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to, co robimy, staramy się robić na 101% oraz, że jest to naszą pasją, to zapraszamy do kontaktu. Na pewno rozwiejemy wszelkie zawahania!

Moc wrażeń i indywidualne podejście

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na feriach, ponieważ jest to tylko jeden tydzień w roku, na który czeka się bardzo bardzo długo, a który mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście – to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami, a rodzice dzwonić, jeżeli coś ich niepokoi. Nigdy nie zostaną zignorowani! Postaramy się rozwiązać każdy problem tak, aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Niespotykane zaangażowanie organizatorów

Zawsze, na każdym obozie, jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin, założyciele Smile Swim. Nikomu nie zależy tak bardzo, jak nam, by obozy były udane, bezpieczne i by dzieci czuły się na nich dobrze. Dlatego zawsze stoimy na straży bezpieczeństwa i dobrej zabawy :).

Opinie

Nasze dotychczasowe opinie po kilkunastu zrobionych obozach mówią wszystko – obozy są świetne! Można je przeczytać tutaj (link do opinii). Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców – to dla nas najważniejsza nagroda :).

Bardzo nas cieszy, że co roku na obozy wracają stali obozowicze :). Jest to sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić do organizacji coś nowego!

Sami nadzorujemy wszystkie zajęcia

Jesteśmy chyba jedyną firmą, w której jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszych obozów. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :).

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z edycji 2019. Poniżej znajdziecie również linki do Relacji z Obozu 2020 oraz SKOK NA STOK 2020 oraz do opinie o naszych wszystkich obozach sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Codzienna porcja fotek i informacji!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • nagrody dla najlepszych osób wyłonionych w trakcie zawodów obozowych,
 • upominki smile-swim,
 • dyplom obozowy,
 • pamiątkowy unikalny gadżet obozowy,

A co najważniejsze – pełno nowych znajomych oraz wspomnień! ;)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819