fbpx

II Mikołajki na basenie ze szkołą pływania Smile-Swim

Myśleliście że widzieliście już wszystko?
A Mikołaja pływającego w basenie widzieliście?
U nas wszystko jest możliwe!
Zobaczcie fotorelację z II Mikołajek na basenie
organizowanych przez nasza szkołą pływania!

Ale było super! Tak jednogłośnie stwierdziła cała kadra szkoły pływania Smile-Swim! A Wam jak się podobało?

Bardzo się cieszymy, że tylu naszych pływaków chciało się właśnie u nas spotkać z Mikołajem, który jak co roku stwierdził, że popływa z dziećmi i prezenty wręczał im właśnie w wodzie :)

Co będziemy dużo pisać. Trzeba zobaczyć fotorelację, aby zrozumieć jak było! Szkoda, że niektórych z naszych pływaków rozłożyła choroba tuż przed wspólną zabawą, ale mamy nadzieję, że nadrobią zaległość w przyszłym roku! Mikołaj nam powiedział, że mamy tak super dzieci w naszej szkółce pływania, że koniecznie musi poznać wszystkie, także te które nie mogły dotrzeć, dlatego koniecznie już muszą sobie rezerwować czas na przyszły rok! Lepiej nie zadzierać z Mikołajem! ;)

Zobacz wszystkie zdjęcia!
By |2016-12-28T23:09:16+00:00Grudzień 11th, 2015|Eventy, Fotorelacje|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment