fbpx

Zapraszamy na zajęcia z Aqua Aerobiku!

Ruszają zajęcia!
Jesteście gotowi na nowy semestr Aqua Aerobiku!
Zapisy trwają!

Dowiedz się więcej o Aqua Aerobiku!

Warto pomyśleć o swoim zdrowiu i kondycji i zacząć chodzić na zdrowe i zarówno ciekawe muzycznie zajęcia prowadzone przez naszą instruktorkę Kasię, która zmęczy każdego!

Kiedy? Zajęcia dobywają się w poniedziałki i w środy o godz. 20:45.
Gdzie? Zajęcia dobywają się na basenie OSiR Włochy.
Czas trwania zajęć? 45 min.
Cena? Koszt to tylko 30 zł za zajęcia (w formie karnetów na 10 lekcji).
Promocje? W przypadku chodzenia dwa razy w tygodniu w poniedziałek i środę koszt zajęć to jedyne 25 zł od lekcji!

Zajęcia poprowadzi dynamiczna instruktorka Kasia! Z uśmiechem na twarzy w rytmiczny sposób zmęczy przy muzyce każdego! ;) Zajęcia odbywają się na małym basenie, także brak umiejętności pływackich lub strach przed wodą nie jest już wymówką!

ZADZWOŃ: +48 600 467 819
NAPISZ MAILA: biuro@smile-swim.pl

By |2016-12-28T23:09:07+00:00Wrzesień 1st, 2016|Aktualności|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment