fbpx

Nowy Aqua aerobik!

Zapraszamy na nową odsłonę naszych zajęć z aqua aerobiku!

Rusza nowa grupa aqua aerobiku w zupełnie nowej odsłonie! Co się zmieniło?

  • wydłużyliśmy czas zajęć do 45 min
  • zajęcia prowadzimy na małym płytkim i ciepłym basenie
  • zajęcia prowadzi instruktorka Kasia
  • będzie dynamicznie i przy muzyce!

Zajęcia poprowadzi dynamiczna instruktorka Kasia! Z uśmiechem na twarzy w rytmiczny sposób zmęczy przy muzyce każdego! ;) Zajęcia odbywają się na małym basenie, także brak umiejętności pływackich lub strach przed wodą nie jest żadnym problemem!

Kiedy odbywają się zajęcia? Zajęcia prowadzimy w każdą środę o godzinie 20:45, żeby każdy „pracuś” zdążył do nas dojechać ;)

Jaki jest koszt aqua aerobiku? Jedne zajęcia to koszt w wysokości 30 zł (rozliczane w formie karnetów na 10 wejść).

Lato się zbliża wielkimi krokami, dlatego warto zadbać o kondycję i figurę! :) Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

Czemu warto ćwiczyć Aqua Aerobik?
By |2016-12-28T23:09:10+00:00Kwiecień 5th, 2016|Aktualności|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment