Pomóż nam ulepszać zajęcia pływania!

W szkole pływania Smile-Swim możesz wpływać na to jak wyglądają zajęcia Twojego dziecka! Zależy nam na tym, żeby każdy nasz mały pływak był w 100% zadowolony z zajęć.

Ale jeżeli jakimś sposobem nie udało nam się tego osiągnąć, to możemy to naprawić tylko wtedy gdy wiemy co jest przyczyną niezadowolenia. Dlatego czekamy na wszystkie Wasze sugestie, opinie i komentarze.

Chcemy aby każdy był zadowolony

Jesteśmy perfekcjonistami! W życiu, w pracy i w sporcie, który jest naszą największą pasją! Wszystko co robimy staramy się robić na 100% i wkładać w to całe serce. Jeżeli widzimy, że nasza praca i włożony wysiłek nie przynoszą zamierzonego celu, to oznacza to dla nas jedno: musimy zmienić metodę! I to szybko!!!

Największą z możliwych porażek jest dla nas niezadowolone dziecko. Zawsze staramy się zrobić wszystko tak aby zrozumieć każdego naszego małego pływaka i postarać się podejść do niego jak najbardziej indywidualnie, aby móc stworzyć mu jak najlepsze warunki do rozwoju umiejętności pływackich. Ale niestety nie zawsze jest to proste…

Wiadomo, że na początku dzieci są nieufne i ciężko im otwarcie mówić co im się nie podoba. Nasi początkujący pływacy dużo więcej powiedzą swoim rodzicom o zajęciach pływania niż nieznanym sobie jeszcze instruktorom pływania. Dlatego bardzo liczymy na Wasze opinie, sugestie i komentarze dotyczące prowadzonych przez nas zajęć nauki pływania. To dla nas bardzo ważne… 

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie!

Wiele rzeczy w prowadzeniu zajęć można zmodyfikować tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego małego pływaka, ale jest to możliwe tylko wtedy gdy wiemy co w zajęciach należałoby poprawić. Takie informacje zwrotne mogą pomóc nam w ulepszaniu naszych relacji z dziećmi i sposobu prowadzenia zajęć a przez co i zwiększenia ich efektywności i zadowolenia dzieci.

To właśnie dzięki Wam, Drodzy Rodzice naszych dzielnych pływaków, możemy zmieniać się na lepsze. Jeżeli córka lub syn, wrócą do domu po pierwszych zajęciach i powiedzą np. że zajęcia były fajne, ale za mało było pływania to oznacza, że grupa może być za słaba i wystarczy zmienić ją na bardziej zaawansowaną, aby dziecko nie czuło się znudzone. Dlatego prosimy o pomoc w zrozumieniu Waszych dzieci! Bo kto może znać je lepiej od rodziców? No właśnie…

Bo chcemy być coraz lepsi w tym co robimy!

Zawsze dalecy jesteśmy od mówieniu o sobie, że jesteśmy najlepsi. Jeżeli ktoś uważa, że jest w czymś najlepszy to naszym zdaniem raczej zawsze się myli. Nie można tego tak łatwo orzec. Jeżeli ktoś mnie zapyta, czy jestem najlepszym instruktorem pływania to ja mu odpowiem, że nie, ale staram się i dążę do tego aby być najlepszy. Dla nas jest to niekończący się proces doskonalenia i nie da się tego policzyć ani zmierzyć.

Cały czas dążymy do perfekcji i robienia tego co robimy w najlepszy możliwy sposób, ale również cały czas się uczymy i dlatego Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Nie krępujcie się, i jak macie jakieś uwagi to powiedzcie nam o tym ☺ przyjmiemy każde słowa krytyki, ponieważ bez tego nie nie jest możliwy rozwój ani doskonalenie się.