Relacja z obozu rodzinnego 2017

Dziękujemy za super tydzień w Pięknej Górze! Mamy nadzieję, że się podobało i każdy na naszym rodzinnym wyjeździe znalazł swój ulubiony sport lub inne zajęcie :) Jedno na pewno nam się udało, czyli zebrać grupę osób które stworzyły klimat tego obozu i za to Wam wszystkim bardzo dziękujemy, ponieważ nie straszna nam była pogoda i dobrze bawiliśmy się na wszystkich zajęciach :)

A przez te 7 dni trochę się działo… zajęcia sportowe i artystyczne dla dzieci. Rowery, SUP-y, siatkówka, tańcem, paintball i inne atrakcje dla dorosłych :) Niezapomniane wspólne atrakcje rodzinne jak baloniada, spływ kajakowy, budowanie szałasów i wiele innych! A na deser oczywiście dzień zawodów: Bieg Runmageddon, zawody SUP, występy artystyczne i długo wyczekiwane nagrody! :)

Mamy nadzieję, że wszyscy z nami odpoczęli oraz każdy odnalazł dla siebie idealną formę. Można było trochę się wyciszyć, ale również wziąć udział w zajęciach, kiedy tylko miało się na to ochotę :) Pozdrawiamy wszystkich obozowiczów tych małych i tych dużych oraz mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnym obozie! Już planujemy rodzinną zimę ;)

PS. Jeżeli Wam się podobało to serdecznie prosimy o pozostawienie pozytywnego komentarza na dole strony :) Dla nas to bardzo ważne :)

Galeria zdjęć

Nie zwalniamy tempa i spędzamy aktywnie wakacje dalej! :) Dzieci mają ręce pełne roboty, ale rodzice również nie próżnują ;) Zapraszamy do galerii, gdzie można podpatrzeć nasze zmagania.