fbpx

Mama Smile-Swim radzi:
Do czego mogą się przydać worki na śmieci na feriach?

Worki na śmieci? Ale po co? :)

Ośrodki wakacyjne zwykle są bardzo oszczędne jeżeli chodzi o wyposażenie w meble. Jeżeli już dziecko ma możliwość rozpakowania torby, to może jej używać jako pojemnik na rzeczy używane, których już nie będzie zakładało. Bardzo często jednak dzieci trzymają wszystkie rzeczy w torbie, nawet jeżeli mają do dyspozycji półki na ubrania. Warto do bagażu dołożyć 2-3 worki na śmieci. Zajmują mało miejsca, a mogą okazać się przydatne.

Porozmawiajmy z dzieckiem do czego może je wykorzystać, np. z jednego zrobić „brudniak”, a w pozostałe zapakować np. mokre spodnie narciarskie lub buty w dniu powrotu do domu.A wy już jesteście spakowani na ferie ze Smile-Swim? Nie czekajcie do ostatniej chwili, aby niczego nie zapomnieć!

By |2016-12-28T23:09:15+00:00Styczeń 26th, 2016|Obóz młodzieżowy|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment