Termin

06-16.07.2021

Cena

Cena dla stałych klientów 2200 zł (osoba, która przynajmniej raz była z nami na obozie)
Cena dla nowych klientów 2299 zł
ZALICZKA: 500 zł

Wiek

Wiek uczestników:
6-15 lat

Miejsce

Piękna Góra – ośrodek Gwarek

Już po raz trzeci!

Zapraszamy największych twardzieli na nasz wyjątkowy obóz survivalowy! Tym razem też mamy dla Was trochę nowości ;) Pojawi się więcej gier przygodowych dla prawdziwych miłośników survivalu!

Jakie atrakcje czekają Was na tym obozie?

11 dni pełnych ekstremalnych przygód, aleeee spokojnie nie bójcie się ! :) Wszystko będzie pod kontrolą naszych instruktorów, a szacunek zyska już każda osoba, która się zdecyduje :)

Nawet jeśli ktoś będzie jechał na nasz Survival po raz kolejny, to czeka go wiele nowości :)

Obóz łączony

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was sporo nowych atrakcji! Cieszymy się, że lubicie do nas wracać, dlatego chcemy Was co roku zaskakiwać!

W tym samym czasie w Pięknej Górze będzie jeszcze 6 innych profili obozowych smile-swim, także dzieci z różnych profili razem podróżują, jedzą posiłki i mogą mieszkać razem w pokojach. Są też główne atrakcje gdzie wszystkie obozy spotykają się razem.

Aby wystartował konkretny profil musimy mieć minimum 10 chętnych uczestników. W przypadku nie zebrania się odpowiedniej ilości osób uczestnik może wybrać każdy z pozostałych profili.

Nieśmiertelniki dla każdego!

Tak, jak przystało, każdy uczestnik zostanie wyposażony w unikalny zestaw nieśmiertelników, które będzie mógł nosić z dumą przez czas trwania obozu. Nieśmiertelniki to blaszki z imieniem i nazwiskiem odważnego uczestnika!

Chrzest wojownika

Szykowanie torów przeszkód w drużynach, a następnie ich testowanie oraz pokonanie, aby na końcu zgarnąć wyjątkowe nieśmiertelniki.

Wojenny totem

Bardzo wyjątkowa rzecz, której obozowicze będą musieli strzec, jak oka w głowie.

Język komandosów

Czyli jak dogadać się w oddziale, nie wypowiadając ani słowa!

Wojskowe przyśpiewki

Niektóre zadania będą wymagały pokazania ukrytych talentów ;)

Płonie ognisko w lesie

i to kiedy słońce już dawno zaszło… Przygoda dla odważnych!

Fechtunek

A tak naprawdę bardziej obrona przed ostrymi narzędziami, które na naszych ćwiczeniach zastąpione będą piankowymi przyborami Rodziców uspokajamy – dzieci będą bezpieczne ;)

Budowanie tratwy

Ze wszystkiego co uda się znaleźć w lesie ! Nasi instruktorzy pomogą i podpowiedzą, a na koniec wspólnie przetestują, która tratwa utrzyma… Pana Daniela ;)

Nocne podchody

Kiedy reszta obozowiczów już szykuje się do spania to najodważniejsi rozpoczynają dopiero swoje przygody!

Budowanie pułapek

Jak złapać wroga, tak żeby go unieruchomić? Pokażemy Wam!

Sztuka śledzenia

Jak podążać za kimś, tak żeby nas nie zauważył? Jest na to parę patentów, jak wykorzystanie wiatru, słońca itp.

Budowanie okopów

Każdy żołnierz musi wiedzieć jak się okopać i przygotować do obrony. A jak już teren będzie gotowy, to przyjdzie czas na wodną wojnę ;)

Taktyczny paintball

Do tej pory liczyło się tylko kogo uda się trafić. A gdyby tak trzeba było trzymać się taktyki i walczyć całym zespołem, a nie jako jednostka? Różne formy rozgrywki z wcześniej zaplanowanym scenariuszem.

Archer games

Łuki, zasadzki polowanie i wiele innych. Możliwości mamy nieograniczone!

Wojskowe zwyczaje

Uczestnicy poznają zasady zbiórek, wacht i innych zwyczajów panujących w jednostkach dobrze zorganizowanych.

Nocowanie w namiotach

Podczas obozu przynajmniej jedną noc uczestnicy spędzą w namiotach na terenie ośrodka!

Sztuka maskowania

Jak pozostać niezauważonym, nawet w ciągu dnia? My wiemy i Wam to pokażemy, a wykorzystamy wszystko, co jest w lesie.

Stworzenie schronienia

Trzeba przetrwać zawsze i wszędzie, a do tego dobrze mieć dach nad głową. Dobrze umieć zbudować schron w każdych warunkach!

Bieg zbiega

Najdłuższy bieg w historii uczestników. Psy gończe są blisko, sił coraz mniej, a my musimy biec jak najszybciej.

Ścieżka przetrwania

Nie możemy za wiele zdradzić, ale będzie dla chętnych i bardzo odważnych.

Walka o ogień

Ogień to życie i ciepło. Pokażemy jak go rozpalić, nawet bez zapalniczki i zapałek, oraz jak prawidłowo ułożyć i zabezpieczyć ognisko.

Pierwsza pomoc

Wartościowa umiejętność, którą warto poznać zawsze! Podstawowy kurs dla naszych obozowiczów będzie bardzo przydatny.

Ewakuacja rannego

Zawsze trzeba zadbać o poszkodowanych! Pierwszą pomoc będziemy już znali, nauczymy się jeszcze jak zbudować nosze i ewakuować rannego.

Sposoby nawigacji

Zawsze warto wiedzieć, gdzie się jest i jak dostać się w wybrane miejsce. Nauka czytania mapy, posługiwania się kompasem oraz postrzegania innych znaków jest bardzo przydatna.

Poszukiwacze skarbów

Poszukiwanie zabytkowych skarbów za pomocą wykrywacza metalu. Ciekawe, co kryje las w Giżycku…

Zdobywanie flagi

Gra terenowa, w której liczą się spryt, zespołowość i szybkie nogi!

Strzelanie sportowe

Z broni ASG długiej i krótkiej. Do profesjonalnej tarczy, z różnych pozycji i w różnych warunkach.

Park Linowy

Nauka podstawowych elementów wspinaczki i pokonanie lęku wysokości. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba się wspinać ;)

Kuchnia polowa

Każdy, aby przeżyć musi jeść, dlatego nawet najwięksi wojownicy powinni nauczyć się gotować ;) Przygotujemy prostą, ale smaczną strawę.

Flagi oddziału

Na początku każdy oddział stworzy swoją autorską flagę, której będzie bronił przez cały obóz.

Samoobrona

Podstawowe zasady zachowania w przypadku napadu oraz chwyty samoobrony.

Historia Twierdzy Boyen

Wycieczka i poznanie zabytkowej twierdzy Boyen w Giżycku, połączone z grą terenową.

Znaki patrolowe

Czyli jak zostawić znaki widoczne, dla swojej drużyny, ale niewidoczne dla innych. Podchody czas start!

Dynamiczna strzelnica

Strzelanie w ruchu, to już dużo większe wyzwanie, żeby dobrze grać w paintball, trzeba trenować takie aspekty. U nas będzie specjalnie przygotowany tor!

Maskowanie twarzy

Trochę artystycznego polotu przyda się również tutaj ! Będziemy się maskować tak, aby nikt nas w lesie nie wypatrzył.

Walka o odznakę i zachowanie nieśmiertelników

Na koniec czeka naszych obozowiczów test sprawnościowy. Tylko osoby, które go ukończą zachowają prawo do zatrzymania nieśmiertelników. Wyłonimy również najbardziej sprawnych obozowiczów.

A co oprócz Survivalu?

Mnóstwo atrakcji! nie uda nam się pewnie zorganizować czasu na wszystko, ale będziemy dobierać je odpowiednio do pogody i „zapału” uczestników ;)

Kartki też potrafią latać!

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? Przekonamy się w lato!

Dyskoteka

W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!

Zabawy integracyjne

To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny i wiele, wiele innych…

Taekwondo

Pani Alicja wraca do gry! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Obozowe igrzyska sportowe

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Baloniada

Balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji! :)

Gry zespołowe

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna unihokej, zbijak i wiele wiele innych. Na pewno nie będzie czasu na nudę!

Dzień konkursów

W tym roku to już tradycja :) Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :) Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych!

Mega ślizgawka

Folia przygotowana na plaży, polana wodą i już mamy świetną zabawę ! ;)

Teleturniej

Intelektualne show podczas którego wszystkie szare komórki zostają uaktywnione. Wybieramy kategorię i w drużynach rozpoczynamy burzę mózgów. Zobaczymy, kto zdobędzie najwięcej punktów! Super pomysł na złą pogodę.

INO

Odnajdziemy wszystkie punkty kontrolne, które znajdują się na mapie, zrealizujemy zadania i wrócimy na metę. Uczestnicy muszą być czujni i rozważni. Nie tylko szybkie bieganie się liczy!

Masterchef

Wspólne gotowanie w drużynach pod okiem naszych instruktorów to nie lada gratka! Trzeba być dobrze zorganizowanym, a nagrodą są pyszne potrawy :)

Mistrz smaku

Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.

Cyrkowe show

Od zawsze podziwiamy artystów cyrkowych, zachwycamy się sztuczkami klauna, kunsztem sztuki żonglera czy zwinnością akrobaty. Spróbujemy swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami. Ciekawe czy ktoś z nas mógłby zostać cyrkowcem z prawdziwego zdarzenia :)

Gra w 4 flagi

Świetna gra terenowa dla wszystkich obozowiczów

Runmageddon

W obozowym wydaniu daje nieźle popalić ;) zobaczymy co w tym roku przygotuje nasza kadra.

Gry XXL

Słyszeliście o takich grach jak: Mega Jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister? To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Świetne zabawy na początek obozu aby zintegrować wszystkich uczestników!

SUP-y

Czyli superowe deski z wiosłem, które dają wiele możliwości :) w tym roku będą z nami częściej!

Mechaniczny byk

Zobaczymy komu uda się wytrwać najdłużej na plecach ogromnego byka, który chce zrzucić nas jak najszybciej! Oczywiście nie może zabraknąć kapelusza rodem z dzikiego zachodu!

Wyścigi samochodów sterowanych

Tor, auta, gaz i jazda! Rozpisana drabinka turniejowa i zacięta rywalizacja niczym Kubica w F1.

Kajaki

Warto zwiedzić piękne okoliczne jeziora.

Pompowańce XXL

Zobaczycie na miejscu ;)

Bitwa na balony!

Na pewno przydadzą się okularki jak na basen i kąpielówki :) przeciwników jest wielu a naboje to balony z wodą!

Szalony chemik

Pokazy chemiczne i wspólne doświadczenia naukowe razem z jedynym w swoim rodzaju chemikiem ;)

Quady

Wszystko na specjalnym torze na terenie ośrodka, pod okiem fachowców!

Bubble Football

Wielkie dmuchane piłki, a w nich zawodnicy. Gra w piłkę nożną, gdzie ważne jest nie tylko strzelenie gola, ale również świetna zabawa podczas zderzania się w trakcie gry :)

Trampolina

Chyba każdy lubi czasem wyskoczyć w inny wymiar ;) na nas czekają 3 trampoliny na terenie ośrodka.

Color party!

Białe koszulki, ciemne okulary, dobra muzyka i kolorowe proszki holi! Będzie się działo!

Złota rączka

Zobaczymy kto odnajdzie w sobie małego majsterkowicza ! Będzie budowanie, skręcanie, sklejanie i wiele innych, a na koniec powstanie coś fajnego!

SKIM

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło :)

Mały artysta

Różne zajęcia artystyczne z których możemy skorzystać w przypadku słabszej pogody.

Segway

Dzieci chyba sobie radzą na tym lepiej niż nasza kadra :) a daje im to wiele radości!

Slack Line

Ćwiczyć równowagę na bezpiecznej wysokości ! Świetna zabawa i wyzwanie!

Basen

W przypadku złej pogody, zawsze możemy uciec w cieplejsze miejsce :) gdzie woda ma stałą temperaturę, a dodatkowo czekają na nas super atrakcje!

Tak się kiedyś bawiło!

Stare uliczne gry w niezapomnianym klimacie, czekają na naszych obozowiczów!

Mini Golf

A gdyby stworzyć całkowicie swój autorski tor przeszkód dla piłeczki ? :) u nas to możliwe. Cenimy kreatywność.

Badminton

Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

Festyn

Niepowtarzalny festyn smile-swim, gdzie na uczestników czekają atrakcje jak z amerykańskich filmów! Mechaniczny byk, dmuchany zamek i wiele innych.

Ścianka wspinaczkowa

3 stopnie trudności a wszystko bezpieczne dzięki wykwalifikowanej kadrze. Stanowi dobry trening przed spróbowaniem swoich sił w parku linowym. Wszystko oczywiście przy asekuracji Wychowawców, którzy podpowiedzą jak najlepiej wspinać się niczym na sam Mount Everest.

Zorba

Wielka dmuchana kulka, w której możemy bez problemu pokonywać wszystkie przeszkody ;)

Plażowanie

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!

Maraton filmowy

Oglądamy aż zaśniemy ;) Atrakcja dla kinomaniaków, którzy będą chcieli zrobić sobie nockę filmową :)

Party games

Wiele ciekawy gier zręcznościowych, które można zrobić dosłownie wszędzie i świetnie bawiąc się razem ze swoimi przyjaciółmi.

Boks

Podstawowe elementy bokserskie w specjalnych rękawicach pod okiem trenera. Każdy będzie mógł uwolnić drzemiącą w nim moc!

Trick board

Czas pokazać jaką macie równowagę i co jesteście w stanie zrobić, kiedy podłoga nie jest stabilna ;)

„Palant”

Może nazwa brzydka ;) ale gra rewelacyjna!

„Wodny zachód”

To nasza odmiana dzikiego zachodu ;) zamieniamy rewolwery na pistolety wodne i dobra zabawa gwarantowana.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

 

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem. Z ręką na sercu nie ma lepszego wyżywienia na całych mazurach :)

UWAGA indywidualna dieta jest dodatkowo płatna. O szczegóły prosimy pytać mailowo.

Ośrodek Gwarek – sprawdzony przez Smile-Swim!

Ośrodek wypoczynkowy GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Sąsiedztwo lasu, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w świeżo wyremontowanych budynkach, w pokojach w 3-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe

Opcjonalnie dla wybranego profilu:

 • piłkarski (kilka strojów sportowych, korki lub żwirówki, ochraniacze, getry, rękawice bramkarskie, bidon)
 • kulinarny (fartuch kucharski)
 • artist (ulubione kredki, flamastry itp)
 • survival (śpiwór, podręczny plecak, 2 zielone koszulki, jak ktoś posiada może zabrać elementy wojskowe (mundur/czapki/buty/bluzy itp) można zabrać własny namiot, długie spodnie do lasu )

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w wyjątkowych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować strój kąpielowy itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

W cenę wyjazdu wliczone jest wszystko!

Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, pełna realizacja programu, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa, nagrody oraz wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Już od zeszłego roku nie zabieramy sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc nosem w tablecie :) sprawdziło się to rozwiązanie w zeszłym roku!

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić..

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązywały relację ze swoimi rówieśnikami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą dostępne dla dzieci w trakcie budki telefonicznej. ( 2 razy w ciągu obozu ) . Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów i będą korzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem jeżeli jest taka potrzeba.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie planujemy nasze zajęcia, aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Bezpieczna infrastruktura
Ośrodek, w który będziemy, jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek
Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Wykwalifikowana kadra
Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar
Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna
W razie jakichkolwiek problemów korzystamy z pobliskiej przychodni.

Bezpiecznie spędzony czas
Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie planujemy nasze zajęcia, aby były one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia. Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)
Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101% oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Moc wrażeń i indywidualne podejście

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie. Wakacje to dla dzieci czas, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich niepokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Niespotykane zaangażowanie organizatorów

Zawsze, na każdym obozie jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin. Założyciele firmy. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak nam, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Opinie

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Sami organizujemy zajęcia

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :)

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z poprzednich obozów, a poniżej znajdziecie link do podstrony z opiniami ze wszystkich naszych obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dlatego już teraz zachęcamy Was do polubienie naszego Facebooka oraz Instagrama.

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • Dyplom obozowy
 • Upominki smile-swim team dla każdego!
 • Medal lub dodatkowy gadżet
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Dodatkowo wiemy jak ważna jest sportowa rywalizacja w duchu fair play, dlatego na obozowiczów czekają różne zawody i konkursy, a dla najlepszych cenne nagrody rzeczowe, puchary i medale!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819