Termin

26.06-03.07.2021

Cena

2390 zł

Wiek

Wiek uczestników:
7-15 lat

Miejsce

Wilkasy – Resort Niegocin

Zawsze wakacje rozpoczynamy od mocnego uderzenia sportów wodnych!

Tym razem będzie tak samo, ale mamy dla Was zupełnie nową miejscówkę! Zmieniamy Jastarnię na Wilkasy, aby zapewnić Wam zupełnie nowy poziom zakwaterowania! Jastarnia oczywiście miała swój urok, ale warunki były jak na każdym campingu, dlatego po kilku latach przenosimy się na mazury! Wiatru tam też nie brakuje, a czeka na nas nowy ośrodek, który daje zupełnie nowe możliwości!

Oczywiście motywem przewodnim będzie Windsurfing oraz inne sporty wodne…

ale dzięki zmianie lokalizacji będziemy mogli też zrealizować takie atrakcje jak paintball :)

Kolejny obóz to dla nas kolejne wyzwanie, aby zaskoczyć obozowiczów czymś nowym!

Nie zawiedziemy Was!

Cieszymy się, że nasi obozowicze lubią do nas wracać i przeżywać z nami kolejne przygody, dlatego my staramy się ich nie zawieść i zawsze wymyślamy coś nowego, aby nie było rutyny!

W tym roku również Was zaskoczymy ;)

Co będziemy robić na obozie?

Pamiętajmy, że głównym celem naszego wyjazdu jest WINDSURFING, ale oprócz tego czeka nas wiele dodatkowych atrakcji!

Zmiana lokalizacji daje nam też nowe możliwości :)

Trick board

Deska służąca do trenowania równowagi bez wykorzystania wody. Opiera się ona na małym wałku. Utrzymując równowagę musimy balansować na wałku wykonując przy tym różne zadania.

SUP-y

Stand up Paddle czyli deska z wiosłem, pozwala doskonalić nam swoją równowagę oraz zwiedzać linię brzegową jeziora :) Atrakcja znana z naszych innych obozów na mazurach

„Wodny zachód”

Czyli Dziki zachód w naszym wydaniu. Prawdziwe pistolety zamieniamy na wodne i świetna zabawa gotowa!

Gry i zabawy

Po tylu latach wachlarz gier i zabaw mamy bardzo szeroki. Od biegów na orientację, gier planszowych, ale w terenie, po zabawy muzyczne i wiele wiele innych :)

Wycieczka do miasteczka

Nie może zabraknąć gofrów i lodów w pobliskim miasteczku, także w ramach odpoczynku robimy czasem wypady do centrum miasteczka.

Zawody obozowe

Tradycją naszą są zawody, które kończą naszą przygodę. Rywalizujemy zazwyczaj w dyscyplinach, które trenujemy przez okres naszego obozu. Dla najlepszych czekają nagrody, jednak nikt nie jest pokrzywdzony i każdy otrzymuje pamiątkowy medal i dyplom :)

Gry zespołowe

Kiedy na obozie są chłopcy nie może zabraknąć meczów w piłkę nożną, nawet na plaży ;) oczywiście dziewczynki często potrafią zawstydzić chłopców w grach zespołowych, także zawsze bawimy się wspólnie!

Sportowiec obozu

Już od jakiegoś czasu, mamy tradycję, że wybieramy sportowca obozu. Jest to osoba, która wyróżniła się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale też zaangażowaniem w zajęcia oraz koleżeństwem :) dostaje od nas pamiątkową bluzę, koszulkę lub inny gadżet, który świadczy, że dołączył do elitarnego grona smile-swim team !

Strzelanie sportowe

Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne, także rodzice nie mają się czego obawiać :) Strzelamy z broni krótkiej i długiej.

Ognisko z kalamburami

Trochę magii, trochę zabawy i fajny wieczór od razu gotowy!

Archer Games

Kilka łuków, strzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób, a zabawy przy tym mnóstwo!

Wyścigi samochodów sterowanych

W każdym z nas drzemie Kubica gotowy ścigać się niczym w F1 :D

Pompowańce XXL

Wodne potyczki między olbrzymią pompowaną kaczką, a flamingiem :D zobaczymy kto wygra!

Bitwa na balony!

Na pewno przydadzą się okularki basenowe i kąpielówki :) przeciwników jest wielu, a naboje to balony z wodą!

Kajaki

Warto zwiedzić piękne okoliczne jeziora ;)

Wyścigi na mega samochodach

Silniki to nasze własne nogi – zobaczymy kto ma najszybsze :)

Kozackie trampoliny

Każdy chce skakać jak najwyżej i jak najdłużej. Z nami to możliwe!

SKIM

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. W tym roku będziemy mieli do zaliczenia najdłuższy tor skimowy w Polsce!

Color party!

Białe koszulki, ciemne okulary, dobra muzyka i kolorowe proszki holi! Będzie się działo!

Slack Line

Ćwiczyć równowagę na bezpiecznej wysokości! Świetna zabawa i wyzwanie!

Paintball

Dla młodszych strzelanie do celu, a dla tych bardziej odważnych mini gry pod okiem naszej kadry. Wszystko na sprzęcie przystosowanym dla dzieci, także nie ma mowy o siniakach.

Ścianka wspinaczkowa

Sprawdzimy, kto chowa w sobie Spider-mana i najlepiej radzi sobie na pobliskiej ściance wspinaczkowej w hali sportowej :)

Plażowanie

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone dają wiele możliwości. U nas plażowanie to nie tylko leżenie na plaży, ale też wiele gier integracyjnych i konkursów takich jak budowanie zamków z piasku!

Kino letnie

Kino tzw. pod chmurką! wygodne pufy, popcorn, rzutnik i gotowe. Idealne rozwiązanie na naładowanie baterii przed kolejnym dniem!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

 

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. W przypadku specjalnej diety prosimy o kontakt.

Śniadanie w formie bufetu lub podawanych półmisków na stoły, obiad 2-daniowy, podwieczorek i kolacja w formie bufetu szwedzkiego. Świeże warzywa i owoce każdego dnia. Dodatkowo ognisko z kiełbaskami na zakończenie obozu!

Nasz nowy ośrodek!

Resort Niegocin

Ośrodek, do którego trafiliśmy z polecenia oraz osobiście go sprawdziliśmy w wakacje 2020! Świetna infrastruktura mieszkalna oraz sportowa! Olbrzymi ogrodzony teren z własnym kąpieliskiem zapewniający komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników!

https://www.resortniegocin.pl/

Zakwaterowanie:

Będziemy spali w 5 osobowych domkach, które w środku podzielone są na 2 pokoje (2 i 3 osobowe). Każdy domek ma własną łazienkę. Wszystkie domki stoją w jednym okręgu blisko siebie na ogrodzonym terenie.

 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne koniecznie sportowe
 • strój kąpielowy
 • ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe
 • ciepłe ubrania jak: polar, kurtka przeciwwiatrowa, ciepła czapka wełniana itp.
 • osoby posiadające własne pianki ocieplające do pływania mogą zabrać je ze sobą, tak samo w przypadku kasków do sportów wodnych lub kamizelek.

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w wyjątkowych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować strój kąpielowy itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

W cenę wyjazdu wliczone jest wszystko!

Koszty naszego obozu dla dzieci to 2390 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest realizacja pełnego programu szkoleniowe, nocleg, wyżywienie, koszt szkolenia, wypożyczenie sprzętu, dojazd na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, nagrody, oraz folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat (ograniczenie wiekowe jest wprowadzone ze względu na specyfikę wybranych sportów wodnych). Zapraszamy zarówno zupełnie początkujących jak i tych, którzy już wcześniej próbowali swoich sił w sportach wodnych. Będą grupy dla każdego poziomu zaawansowania.

Już od zeszłego roku nie zabieramy sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc nosem w tablecie :) sprawdziło się to rozwiązanie w zeszłym roku!

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić..

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązywały relację ze swoimi rówieśnikami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą dostępne dla dzieci w trakcie budki telefonicznej – 2 razy w ciągu obozu. Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów – będą mogły skorzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem jeżeli jest taka potrzeba.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Bezpieczna infrastruktura
Ośrodek, w który będziemy, jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek
Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony i zamknięty dla osób postronnych.

Wykwalifikowana kadra
Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar
Autokar, którym podróżujemy, zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, więc mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna
W razie jakichkolwiek problemów korzystamy z pobliskiej przychodni.

Bezpiecznie spędzony czas
Trzeba zwrócić uwagę na to, że wybieramy się na podbój świata sportów wodnych, które uważane są często przez wiele osób za sporty ekstremalne, ale spokojnie- wszystko będzie pod kontrolą! Dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry w małych grupach oraz obowiązkowo będą wyposażone w odpowiedni sprzęt zapewniający bezpieczeństwo taki jak kamizelki i kaski. Zawsze też kontrolujemy pogodę, aby żadna burza nas nie zaskoczyła!

Proszę się nie martwić. Tak jak wspominaliśmy – wszystko jest w cenie obozu. Pianki docieplające, trapezy, kaski, kapoki i sprzęt do pływania.

Jeżeli warunki pogodowe przeszkodzą nam w wodnym szkoleniu, zamienimy atrakcje na lądowe, jednak musiałby to być bardzo skrajny przypadek, ponieważ windsurfing jest sportem „wdzięcznym” jeżeli chodzi o pogodę i możemy go uprawiać w różnych warunkach! Codziennie będziemy dobierać odpowiedni sport pod kątem pogody. Miejmy nadzieję, że Posejdon zapewni nam dobre wiatry i słońce :) w zanadrzu mamy jeszcze wiele innych atrakcji!

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia. Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)
Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101% oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Moc wrażeń i indywidualne podejście

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie. Wakacje to dla dzieci czas, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich niepokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Niespotykane zaangażowanie organizatorów

Zawsze, na każdym obozie jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin. Założyciele firmy. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak nam, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Opinie

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Sami organizujemy zajęcia

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :)

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z poprzednich obozów, a poniżej znajdziecie link do podstrony z opiniami ze wszystkich naszych obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dlatego już teraz zachęcamy Was do polubienie naszego Facebooka oraz Instagrama.

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • Dyplom obozowy
 • Upominki smile-swim team dla każdego!
 • Medal lub dodatkowy gadżet
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Dodatkowo wiemy jak ważna jest sportowa rywalizacja w duchu fair play, dlatego na obozowiczów czekają różne zawody i konkursy, a dla najlepszych cenne nagrody rzeczowe, puchary i medale!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819