27.06-04.07.2020

2290 zł
Zaliczka według informacji z maila organizacyjnego

Wiek uczestników:
7-15 lat

Jastarnia

Jak co roku na początku wakacji jedziemy do Jastarni! A tam czekan na nas solidna dawka sportów wodnych z głównym bohaterem czyli WINDSURFINGIEM!

Kolejny obóz to dla nas kolejne wyzwanie, aby zaskoczyć naszych obozowiczów czymś nowym! Cieszymy się, że nasi obozowicze lubią do nas wracać i przeżywać z nami kolejne przygody, dlatego my staramy się ich nie zawieść i zawsze wymyślamy coś nowego, aby nie było rutyny! W tym roku również Was zaskoczymy ;)

Jakie będą główne atrakcje obozu? Niezmiennie sporty wodne, ale nie tylko… A teraz konkretnie, ponieważ my stawiamy na maksimum wykorzystania wolnego czasu w wakacje! To nie są nudne kolonie, gdzie sporty wodne ogląda się leżąc na plaży i patrząc jak robią to inni… Jest to obóz zapewniający solidną dawkę szkolenia Wind oraz dodatkowych atrakcji! Najważniejsze atrakcje to:

Osoby uprawiające tę dyscyplinę pływają dzięki wypornej desce oraz przy pomocy dużego żagla, przyczepionego do niej. Zaletą windsurfingu jest to, że można szkolić się praktycznie w każdych warunkach! Cały potrzebny sprzęt jest już zapewniony a szkolenie odbywa się w kameralnych grupach max 5-6 osób.

Długie deskorolki, które zostały wymyślone przez amerykańskich surferów, aby zabić nudę w dni bez fal :) Dzięki temu my możemy surfować po asfalcie ;)

Mini deseczki, które służą do trenowania równowagi oraz zwrotów na lądzie!

SUP jest nam już znany, ale… w tym roku będzie też MEGA sup drużynowy! Czyli deski na których może jednocześnie płynąć 10 osób! Zobaczymy jak wyjdzie współpraca drużynowa! ;)

Deska służąca do trenowania równowagi bez wykorzystania wody. Opiera się ona na małym wałku. Utrzymując równowagę musimy balansować na wałku wykonując przy tym różne zadania.

Duże pompowane boisko, dwie bramki, jedna piłka i gramy! Czyli piłka wodna, czas start!

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło :)

SUP czyli deska z wiosłem, pozwala doskonalić nam swoją równowagę oraz zwiedzać linię brzegową zatoki :) Atrakcja znana z naszych innych obozów na mazurach

Bardzo skrętne deskorolki, na których jeździmy po specjalnie wylanym betonowym torze, który charakteryzuje faliste podłoże.

Już fun jest z samego pływania na motorówce z mocnym silnikiem ;) a jak do tego dorzucimy jeszcze dmuchane koło lub banan to wtedy też „banan” nie schodzi z twarzy dzieciaków :D i cieszą się cały czas.

Co jeszcze nas czeka? Dodatkowe atrakcje są dobierane w zależności od warunków pogodowych. Nie wszystkie atrakcje mogą być zrealizowane. Jeżeli pogoda dopisuje to zawsze spędzamy czas aktywnie i na dworze, jeżeli jednak deszczyk zmusi nas do odpoczynku to organizujemy atrakcje pod dachem.

W zeszłym roku pojawił się pierwszy raz i rozwalił system! Niesamowity park linowy blisko naszego ośrodka – tarzanpark.pl!

Silniki to nasze własne nogi ;) zobaczymy kto ma najszybsze.

Ogólny rozwój jest bardzo ważny!

W każdym z nas drzemie Kubica gotowy ścigać się niczym w F1 :D

Międzyobozowe zawody składające się z 3 dyscyplin. W tym roku chcemy postawić na klasykę ;)

Kilka łuków, starzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób, a zabawy niczym sam robin hood!

Jak już jesteśmy nad morzem to grzechem byłoby nie skorzystać z naszej pięknej bałtyckiej plaży. Będziemy tam wypoczywać po atrakcjach wodnych, grać w piłkę plażową i budować zamki z piasku! ;)

Każdy chce skakać jak najwyżej i jak najdłużej. Z nami to możliwe!

Nowość – zobaczycie na miejscu ;)

Trochę magii, trochę zabawy i fajny wieczór od razu gotowy!

Kino pod chmurką! wygodne pufy popcorn rzutnik i gotowe. Idealne rozwiązanie na naładowanie baterii przed kolejnym dniem!

Tradycją naszą są zawody, które kończą naszą przygodę. Rywalizujemy zazwyczaj w dyscyplinach, które trenujemy przez okres naszego obozu. A dla najlepszych czekają nagrody.

Po tylu latach wachlarz gier i zbaw mamy bardzo szeroki. Od biegów na orientacje, gier planszowych, ale w terenie, po zabawy muzyczne i wiele wiele innych.

Jako urozmaicenie życia towarzyskiego tuż nad samą zatoką! Niesamowity klimat i pyszne jedzenie!

W zanadrzu mamy łuki czy broń do strzelania sportowego, oczywiście wszystko przeznaczone dla dzieci i bezpieczne.

Nie może zabraknąć gofrów i lodów nad morzem, także w ramach odpoczynku robimy czasem wypady do centrum miasteczka.

Kiedy na obozie są chłopcy nie może zabraknąć meczów w piłkę nożną, nawet na plaży ;) oczywiście dziewczynki często potrafią zawstydzić chłopców w grach zespołowych, także zawsze bawimy się wspólnie.

Od jakiegoś czasu już, mamy również tradycję, że wybieramy sportowca obozu. Jest to osoba, która wyróżniła się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale też zaangażowaniem w zajęcia oraz koleżeństwem :)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

 • Śpiwór oraz poduszka do spania
 • Książeczka zdrowia
 • Kurtka przeciwdeszczowa
 • Czapka
 • Strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne koniecznie sportowe
 • Strój kąpielowy, ręczniki, klapki
 • Kosmetyki
 • Bielizna osobista
 • Ciepłe bluzy
 • Płyny przeciw komarom
 • Krem do opalania
 • Kieszonkowe
 • Ciepłe ubrania jak polar, kurtka przeciwwiatrowa, ciepła czapka wełniana itp.
 • Osoby posiadające własne pianki ocieplające do pływania mogą zabrać je ze sobą.
  Tak samo w przypadku kasków do sportów wodnych lub kamizelek.

Koszty naszego obozu dla dzieci to 2290 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest realizacja pełnego programu szkoleniowe, nocleg, wyżywienie, koszt szkolenia, wypożyczenie sprzętu, dojazd na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, nagrody, oraz folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Cztery posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu lub podawanych półmisków na stoły, obiad to 2-daniowe zestawy lunchowe, podwieczorek, kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Świeże warzywa i owoce każdego dnia. Dodatkowo grill integracyjny w trakcie obozu oraz na zakończenie!

W przypadku specjalnej diety prosimy o kontakt.

Camping Molo Surf SPOT Jastarnia

Molo Surf to rodzinny camping nad brzegiem Zatoki Puckiej z bogatą infrastrukturą kempingową i sportową, usługi noclegowe w przyczepach kempingowych o najwyższym standardzie, surferski ChiLLiBar z szerokimi tarasami nad samą wodą. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych. Molo Sport, u których będziemy gościć to firma działająca już od wielu lat na Polskim rynku i zaufało jej już wielu klientów. http://www.molosurf.com/

Zakwaterowanie

Jak prawdziwi surferzy będziemy spać tuż nad samą wodą! W nowoczesnych domkach kontenerowych. Nie ma w nich za wiele miejsca, ale są czyste, nowoczesne i wykorzystujemy je tylko do spania ;) Tak to cały czas spędzamy na świeżym powietrzu. W pokojach nie ma łazienek, ale są one bardzo blisko. Wszystko w ogrodzonej i bezpiecznej bazie.

UWAGA KAŻDY UCZESTNIK MUSI ZABRAĆ ZE SOBĄ ŚPIWÓR ORAZ PODUSZKĘ DO SPANIA!

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w wyjątkowych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

W tym roku rezygnujemy ze sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc nosem w tablecie :)

Uwaga od bieżącego roku obozów letnich zostają wprowadzone pewne zmiany.

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić..

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązywały relację ze swoimi rówieśnikami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą wydawane co dwa dni na przerwę poobiednią . Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów i będą korzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat (ograniczenie wiekowe jest wprowadzone ze względu na specyfikę wybranych sportów wodnych). Zapraszamy zarówno zupełnie początkujących jak i tych, którzy już wcześniej próbowali swoich sił w sportach wodnych. Będą grupy dla każdego poziomu zaawansowania.

Proszę się nie martwić. Tak jak wspominaliśmy wszystko jest w cenie obozu. Pianki docieplające, trapezy, kaski, kapoki i sprzęt do pływania.

Jeżeli warunki pogodowe przeszkodzą nam w wodnym szkoleniu, zamienimy atrakcje na lądowe, jednak musiałby to być bardzo skrajny przypadek, ponieważ windsurfing jest sportem „wdzięcznym” jeżeli chodzi o pogodę i możemy go uprawiać w różnych warunkach ! Codziennie będziemy dobierać odpowiedni sport pod kątem pogody. Miejmy nadzieję, że Posejdon zapewni nam dobre wiatry i słońce :) w zanadrzu mamy jeszcze wiele innych atrakcji !

Trzeba zwrócić uwagę na to, że wybieramy się na podbój świata sportów wodnych, które uważane są często przez wiele osób za sporty ekstremalne, ale spokojnie wszystko będzie pod kontrolą. Dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry w małych grupach oraz wyposażone w odpowiedni sprzęt zapewniający bezpieczeństwo jak kamizelki i kaski. Zawsze też kontrolujemy pogodę, aby żadna burza nas nie zaskoczyła!

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia. Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)

Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101 % oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie. Wakacje to dla dzieci czas, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich niepokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Zawsze, na każdym obozie jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin. Założyciele firmy. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak nam, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :)

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z poprzednich obozów, a poniżej znajdziecie link do podstrony z opiniami ze wszystkich naszych obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • Nagrody dla najlepszych osób wyłonionych w trakcie zawodów obozowych!
 • Upominki smile-swim!
 • Dyplom obozowy.
 • Pamiątkowy unikalny gadżet obozowy (tym razem mamy inny pomysł niż koszulka ;))
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819