fbpx

Urodziny na basenie – Janek i koledzy

Po raz kolejny udało nam się poprowadzić niezapomniane urodziny na basenie!
Tym razem świętowaliśmy urodziny Janka!
Zobaczcie jak się bawiliśmy!

No i proszę! Długo nie musieliśmy czekać, żeby znowu być gośćmi na imprezie urodzinowej na basenie. Tym razem świętowaliśmy razem z Jankiem i jego kolegami, którzy na co dzień grają w piłkę nożną, ale z okazji święta Janka wskoczyli do wody aby wspólnie się powygłupiać i spędzić radośnie ten dzień.

Chłopcy mieli okazję ścigać się w rzędach oraz zagrać w wodną piłkę. Nie zabrakło oczywiście wyścigów rzeką w kole i z makaronem, który zastępował wiosła a czasami nawet miecze wykorzystywane do abordażu ;). Na koniec były wyścigi na zjeżdżalni gdzie nasz jubilat ustanowił absolutny rekord – pokonał naszą rurę w 8 i pół sekundy! I to jeszcze po ciemku (ratownicy dodali od siebie nutkę grozy – oczywiście wszystko w granicach bezpieczeństwa!)

Na szczęście w najbliższą sobotę zespół Smile-Swim ma zasłużony odpoczynek, ale w przyszłym tygodniu możemy już organizować kolejne urodziny na basenie :)! To co, kto następny? ;)

By |2016-12-28T23:09:16+00:00Listopad 3rd, 2015|Eventy, Fotorelacje, Urodziny na basenie|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment