fbpx

Urodziny na basenie – Iwo

Jak się bawiliśmy na urodzinach u Iwa?

W poprzednią sobotę na basenie odbyły się urodziny jednego z naszych pływaków. Iwo można powiedzieć jest „weteranem” basenu, ponieważ pływa z nami od samych początków Smile-Swim.

Jak to już jest na naszych wodnych urodzinach było mnóstwo zabawy i wygłupów, dzieciom bardzo się podobało, wszyscy świetnie się bawili i humory dopisywały przez całą imprezę. Rozegraliśmy mecz piłki wodnej, wodnego murarza, były wyścigi oraz zabawy z balonami jak na urodziny przystało. A na koniec obowiązkowo zjazdy na zjeżdżalni na czas.

Życzymy aby Iwo był zawsze uśmiechnięty tak jak w dniu swoich urodzin, jeszcze raz najlepsze życzenia od całej ekipy Smile-Swim!

Przejdź do galerii
By |2016-12-28T23:09:15+00:00Styczeń 19th, 2016|Fotorelacje, Urodziny na basenie|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment