fbpx

Urodziny na basenie – Alex

Ostatnio tylko urodziny nam w głowie!
Nie pamiętamy już kiedy ostatnio gościliśmy na tylu imprezach urodzinowych…

Witamy na kolejnych urodzinach na basenie! Tym razem najważniejszą osobą na całym basenie był Alex, który kocha wodę i czuje się w niej znakomicie! Już sam widok basenu wywołał u niego uśmiech, a przygotowane przez nas balony i inne ozdoby były super niespodzianką i dopełnieniem urodzinowej atmosfery.

Dzieci bawiły się wyśmienicie! Korzystaliśmy nie tylko z wodnych atrakcji takich jak zjeżdżalnie, ale również zorganizowaliśmy wiele ciekawych zabaw integracyjnych! Były wyścigi rzędów, pociąg i przeprawa w rwącej rzece oraz ściganie się na zjeżdżalni.

Po wodnym szaleństwie dzieci mogły zregenerować swoje siły jedząc przepyszną pizze u Pana Wojtka (w barku na terenie basenu) oraz wspaniały tort urodzinowy. Już po pierwszych kawałkach pizzy rozpoczęły się głośne śmiechy przy stołach oraz donośne sto lat przy torcie :)

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w kolejnych urodzinach na basenie naszego pływaka. Zapraszamy do galerii, w której możecie zobaczyć jak się bawiliśmy! To co, kto następny chce urządzić swoje urodziny na basenie ze szkołą pływania Smile-Swim? Serdecznie zapraszamy!

By |2016-12-28T23:09:17+00:00Październik 24th, 2015|Eventy, Fotorelacje, Urodziny na basenie|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment