Urodziny na basenie – Alex

Ostatnio tylko urodziny nam w głowie!
Nie pamiętamy już kiedy ostatnio gościliśmy na tylu imprezach urodzinowych…

Witamy na kolejnych urodzinach na basenie! Tym razem najważniejszą osobą na całym basenie był Alex, który kocha wodę i czuje się w niej znakomicie! Już sam widok basenu wywołał u niego uśmiech, a przygotowane przez nas balony i inne ozdoby były super niespodzianką i dopełnieniem urodzinowej atmosfery.

Dzieci bawiły się wyśmienicie! Korzystaliśmy nie tylko z wodnych atrakcji takich jak zjeżdżalnie, ale również zorganizowaliśmy wiele ciekawych zabaw integracyjnych! Były wyścigi rzędów, pociąg i przeprawa w rwącej rzece oraz ściganie się na zjeżdżalni.

Po wodnym szaleństwie dzieci mogły zregenerować swoje siły jedząc przepyszną pizze u Pana Wojtka (w barku na terenie basenu) oraz wspaniały tort urodzinowy. Już po pierwszych kawałkach pizzy rozpoczęły się głośne śmiechy przy stołach oraz donośne sto lat przy torcie :)

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w kolejnych urodzinach na basenie naszego pływaka. Zapraszamy do galerii, w której możecie zobaczyć jak się bawiliśmy! To co, kto następny chce urządzić swoje urodziny na basenie ze szkołą pływania Smile-Swim? Serdecznie zapraszamy!