fbpx

Urodziny Ani na basenie

Następne wodne urodziny za nami!
Tym razem świętowaliśmy razem z Anią i jej liczną brygadą,
która zapewniła naszym opiekunom i animatorom sporo pracy ;)
Ale było warto!

Jak się bawiliśmy?

Uśmiechnięte buźki wynagrodziły nam ciężką pracę. Najpierw urodziny świętowaliśmy na basenie, gdzie było sporo gier i zabaw oraz wyścigi na zjeżdżalni. Po części wodnej przenieśliśmy się do kręgielni, która znajduje się w tym samym budynku co pływalnia.

Dzieci były niestrudzone (chyba zabrały dużo zapasowych baterii), ponieważ nie zwalniały ani na chwilę i bawiły się na całego :)

Gratulujemy Ani kolejnego roczku dopisanego do swojego wieku oraz rodzicom wspaniałego tortu, który zafundowali swojej córce :) Dziękujemy, że byliście z nami i mogliśmy świętować wspólnie !

Zobaczcie jak było w naszej foto relacji!

By |2016-12-28T23:09:16+00:00Listopad 4th, 2015|Eventy, Fotorelacje, Urodziny na basenie|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment