III Zawody Pływackie Smile-Swim

 

III Zawody Smile-Swim właśnie przeszły do historii…
Ale cóż to za historia! :)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmiku!

Pobite rekordy

  • Rekordowa liczba zawodników!
  • Niesamowite nagrody ufundowane przez naszych sponsorów ( STZ, Decathlon Reduta, Manufaktura Wystroju, Foody Brains!, Ministerstwo Sportu i Turystyki)!
  • Zarejestrowanych nowych 9 potencjalnych dawców szpiku dzięki współpracy z fundacją DKMS!

Na prawdę działo się dużo :) Kto nie był niech żałuje, ale na pewno będzie kolejna okazja w przyszłym roku!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy. Dla niektórych to był pierwszy start w życiu i ogromne emocje. Dla weteranów naszych zawodów to była kolejna walka o bicie nowych rekordów oraz walka o nagrody.

Podium

Najszybszą zawodniczką smile-swim została Julka Manikało z czasem 36 s na 50 m stylem dowolnym. Najszybszy zawodnik to Leon Oleszkiewicz z czasem 41 s oraz Jan Szachua, który przegrał z Leonem dosłownie o paznokieć!

Najszybszą instruktorką została Magda, pokonując 50 m (25 m stylem Delfinowym oraz 25 m stylem dowolnym) w 32 s . Z kolei wśród instruktorów dominację pokazał Filip, który pokonał 50 m stylem dowolnym w 26 s ! Nie tylko uczymy pływać, ale również zostajemy dla Was w formie, aby jak najlepiej pokazywać wszystkie ćwiczenia ;)

Na zakończenie tradycyjnie osoby cierpliwe, które wytrwały z nami do końca miały okazję wylosować nagrody w tomboli :)

Wasze opinie!

Zapraszamy do komentowania naszych zawodów (na samym dole strony). Jesteśmy baaardzo ciekawi jak się bawiliście, co Wam się najbardziej podobało, czy zaskoczyliśmy Was czymś? Każdy pozostawiony komentarz to dla nas OGROMNE WSPARCIE i docenienie naszej pracy. Będziemy bardzo wdzięczni!

Galeria zdjeć

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z III Zawodów Pływackich.

Filmik z zawodów!