fbpx

Sponsorzy zawodów pływackich Smile-Swim

Jesteście ciekawi jakie nagrody w zawodach pływackich
ufundowali nasi Sponsorzy?

SUP Polska i 24surf

To kolejni sponsorzy naszych zawodów dzięki czemu będzie można spróbować swoich sił na deskach z wiosłem, które robią się coraz bardziej popularne w Polsce, szczególnie na mazurach i w górach :)

Więcej o tym co to jest SUP możecie przeczytać w naszym starym artykule tutaj!

A wy jesteście już spakowani na ferie ze Smile-Swim? Nie czekajcie do ostatniej chwili, aby niczego nie zapomnieć!

Darek Orlicz

Dzięki Darkowi będziemy mieli niezapomniane zdjęcia z podwodnej foto-budki oraz całych zawodów! :) to super moment aby zrobić sobie rodzinne wesołe podwodne zdjęcia!

Darek jest również fotografem sportowym, który robi zapierające dech w piersiach zdjęcia! Nie straszne mu są, również zdjęcia ślubne. Najlepszą rekomendacją będzie również to, że robił zdjęcia na ślubie jednego z braci założycieli Smile-Swim – Marcina a niedługo pewnie będzie robił też u drugiego ;)

Jego zdjęcia możecie podziwiać tutaj http://darekorlicz.tumblr.com/ oraz na jego FB https://www.facebook.com/darekorliczcom/?fref=ts

Sierra Madre

Miło nam przedstawić kolejnego sponsorów naszych zawodów pływackich! :) Dzięki uprzejmości z rodziców jednego z naszych pływaków księgarnia http://sierramadre.pl/ ufundowała kilka bardzo ciekawych książek, które nasi zawodnicy będą mogli wylosować na koniec zawodów :)

Velmar

Velmar, sklep rowerowy oraz team pasjonatów dwóch kółek, wsparł nas finansowo, za co bardzo dziękujemy oraz ufundował bony rabatowe na wybrany asortyment, dla wszystkich uczestników!

U nas każdy ma szansę na nagrodę!

LEGO Video Games

Dzięki Wydawcy gier z serii LEGO Video Game możemy wylosować kila super gier komputerowych z serii Lego! Kilka motywów przewodnich takich jak:

  • Batman
  • Ironman
  • Jurassic Park

Sami byśmy chętnie pograli ;)

Decathlon Reduta

Jak zwykle naszej firmie towarzyszy Decathlon Reduta, dzięki któremu rozlosujemy fajne nagrody rzeczowe oraz każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy do wykorzystania w Decathlonie Reduta :) W tym roku dostaliśmy aż 30 nagród rzeczowych od naszego partnera także na prawdę prawie każdy ma szanse wygrać :) Komu przydadzą się nowe okularki do pływania, ręczniki szybkoschnące oraz piłki do zabawy w wodzie? Dziękujemy, że już od tylu lat jesteście z nami!

Manufaktura Wystroju

Manufaktura Wystroju to salon pięknych tkanin! Jako Sponsorzy zawodów pływackich przygotowali dla Was bardzo fajne nagrody do wygrania, które prezentowaliśmy niedawno a naszym Instagramie – są to poduszki dla dzieci z kolorowych, wesołych tkanin!

Stop zwolnieniom z WF-u

Stop zwolnieniom z WF-u jak zwykle wspiera nas medialnie oraz pomaga promować zdrowy tryb życia wśród dzieci i ich rodziców. Jak co roku będzie można częstować się ich gadżetami!

By |2016-12-28T23:09:09+00:00Maj 28th, 2016|Aktualności, Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment