Sponsorzy zawodów pływackich Smile-Swim

Jesteście ciekawi jakie nagrody w zawodach pływackich
ufundowali nasi Sponsorzy?

SUP Polska i 24surf

To kolejni sponsorzy naszych zawodów dzięki czemu będzie można spróbować swoich sił na deskach z wiosłem, które robią się coraz bardziej popularne w Polsce, szczególnie na mazurach i w górach :)

Więcej o tym co to jest SUP możecie przeczytać w naszym starym artykule tutaj!

A wy jesteście już spakowani na ferie ze Smile-Swim? Nie czekajcie do ostatniej chwili, aby niczego nie zapomnieć!

Darek Orlicz

Dzięki Darkowi będziemy mieli niezapomniane zdjęcia z podwodnej foto-budki oraz całych zawodów! :) to super moment aby zrobić sobie rodzinne wesołe podwodne zdjęcia!

Darek jest również fotografem sportowym, który robi zapierające dech w piersiach zdjęcia! Nie straszne mu są, również zdjęcia ślubne. Najlepszą rekomendacją będzie również to, że robił zdjęcia na ślubie jednego z braci założycieli Smile-Swim – Marcina a niedługo pewnie będzie robił też u drugiego ;)

Jego zdjęcia możecie podziwiać tutaj http://darekorlicz.tumblr.com/ oraz na jego FB https://www.facebook.com/darekorliczcom/?fref=ts

Sierra Madre

Miło nam przedstawić kolejnego sponsorów naszych zawodów pływackich! :) Dzięki uprzejmości z rodziców jednego z naszych pływaków księgarnia http://sierramadre.pl/ ufundowała kilka bardzo ciekawych książek, które nasi zawodnicy będą mogli wylosować na koniec zawodów :)

Velmar

Velmar, sklep rowerowy oraz team pasjonatów dwóch kółek, wsparł nas finansowo, za co bardzo dziękujemy oraz ufundował bony rabatowe na wybrany asortyment, dla wszystkich uczestników!

U nas każdy ma szansę na nagrodę!

LEGO Video Games

Dzięki Wydawcy gier z serii LEGO Video Game możemy wylosować kila super gier komputerowych z serii Lego! Kilka motywów przewodnich takich jak:

  • Batman
  • Ironman
  • Jurassic Park

Sami byśmy chętnie pograli ;)

Decathlon Reduta

Jak zwykle naszej firmie towarzyszy Decathlon Reduta, dzięki któremu rozlosujemy fajne nagrody rzeczowe oraz każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy do wykorzystania w Decathlonie Reduta :) W tym roku dostaliśmy aż 30 nagród rzeczowych od naszego partnera także na prawdę prawie każdy ma szanse wygrać :) Komu przydadzą się nowe okularki do pływania, ręczniki szybkoschnące oraz piłki do zabawy w wodzie? Dziękujemy, że już od tylu lat jesteście z nami!

Manufaktura Wystroju

Manufaktura Wystroju to salon pięknych tkanin! Jako Sponsorzy zawodów pływackich przygotowali dla Was bardzo fajne nagrody do wygrania, które prezentowaliśmy niedawno a naszym Instagramie – są to poduszki dla dzieci z kolorowych, wesołych tkanin!

Stop zwolnieniom z WF-u

Stop zwolnieniom z WF-u jak zwykle wspiera nas medialnie oraz pomaga promować zdrowy tryb życia wśród dzieci i ich rodziców. Jak co roku będzie można częstować się ich gadżetami!