fbpx

Mikołaj na basenie

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców na imprezę Mikołajkową,
która odbędzie się 6 grudnia (niedziela) o godzinie 15:45
na basenie OSiR Włochy.
Impreza jest oczywiście bezpłatna!
Uwaga! Dwie grupy wiekowe – sprawdź grafik!

Kto może wziąć udział? Na Mikołajki na basenie zapraszamy wszystkie dzieci należace do naszej szkoły pływania! Do wspólnej zabawy również rodziców oraz rodzeństwo naszych dzielnych pływaków (udział rodziców dzieci do 5 roku życia jest wskazany).

Czy trzeba zgłaszać chęć uczestnictwa? Zabawa jest całkowicie bezpłatna, ale konieczne jest zgłoszenie wszystkich chętnych do 3 grudnia. Po tym terminie lista uczestników zostaje zamknięta. Zgłoszenia dokonujemy w formie mailowej, podając imiona i nazwiska wszystkich osób, które chcą wziąć udział w naszej imprezie.

Jak będzie wyglądała impreza? Ze względów organizacyjnych impreza Mikołajkowa została podzielona na 2 grupy wiekowe. Na dole postu zamieściliśmy grafik imprezy.

Na wszystkich uczestników czekają słodkie prezenty od Mikołaja oraz inne upominki.

UWAGA : Liczba miejsc jest ograniczona, ale gdyby frekwencja nas bardzo zaskoczyła będziemy starali się przedłużyć zabawę mikołajkową.

By |2016-12-28T23:09:16+00:00Listopad 25th, 2015|Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment